wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).WWE coraz bliżej przeprowadzki do nowej siedziby, Oglądalność Impact Wrestling, Nowy program IW na AXS TV, Christian o tym kiedy dowiedział się o występie w Royal Rumble Matchu, Stan Nowy Jork umożliwi organizację wewnętrznych eventów z bardzo ograniczoną liczbą fanów
Dodano: 11-02-2021, 16:25
Pomału dobiegają końca prace nad nową siedzibą WWE w Stamford (Connecticut). Wiele wskazuje na to, że federacja przeniesie się tam jeszcze w tym roku, choć na razie nawet pracownicy nie otrzymali jeszcze konkretnego terminu. Przypomnę, że po wielu latach WWE opuści słynne Titan Towers i przeniesie się do nowego, nowoczesnego kompleksu. Sporo mówi się o tym, że nowy projekt WWE da także dodatkowe możliwości względem programów, gdyż prawdopodobnie na miejscu będzie dostępne nawet studio, z którego WWE w razie potrzeby będzie mogło organizować programy.
Przypomnę, że prace nad nową siedzibą WWE były ogłoszone już w 2019 roku i oryginalnie federacja planowała przeprowadzkę już w roku 2020. Ostatecznie z powodu pandemii WWE tymczasowo wycofało część środków z budowy biura na rzecz bieżącej działalności, co trochę opóźniło prace, które wznowiono jednak na jesieni ubiegłego roku.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 153 tysiące widzów, odnotowując spadek względem 173 tysięcy osób sprzed tygodnia. Spadł też rating w grupie wiekowej 18-49, z pułapu 0.05 do 0.04.

Impact Wrestling potwierdziło tymczasem, że od 16 lutego we wtorki na AXS TV będzie nadawany dodatkowy program federacji pod nazwą „BTI”, którego rozwinięcie ma oznaczać „Before The Impact”. Jak sama nazwa wskazuje nowe show będzie wprowadzeniem do najnowszych odcinków głównej tygodniówki Impact Wrestling.

Podczas nowego „The Bump” Christian zdradził, że występ w Royal Rumble Matchu był niespodzianką w zasadzie i dla niego, gdyż dowiedział się o tym w piątek przed PPV. Kanadyjczyk przyznał, że już po ubiegłorocznym występie z Randym Ortonem myślał o normalnym powrocie na ring i czynił starania w tym kierunku, finalnie otrzymując zielone światło od sztabu medycznego. Nie miał jednak żadnych ustaleń z WWE, poza tym, iż był fizycznie gotowy do występu. Christian przyznał, że w piątek wieczorem dostał telefon od WWE, iż chcą jego występu na Royal Rumble, a potem kolejnych kilkadziesiąt godzin było już szaleństwem. Szybko zabrał się za szukanie stroju ringowego, bo już w sobotę musiał przylecieć na miejsce na badania, a w niedzielę czekał go występ. Christian zdradził, że może dzięki temu, iż wszystko potoczyło się tak szybko, w ogóle nie czuł stresu związanego z występem, choć w praktyce był to jego powrót ringowy po siedmiu długich latach, lecz z drugiej strony to jest jego całe życie, więc po prostu cieszył się tą szansą.

Stan Nowy Jork otworzy wkrótce wewnętrzne obiekty sportowe na wydarzenia z udziałem fanów, na razie w bardzo ograniczonej liczbie, gdyż do 10% pojemności obiektu. Wszystko będzie też obłożone szczegółowymi regulacjami, na bazie których uczestnicy wydarzeń będą musieli posiadać negatywny wynik testu na koronawirusa zrobiony do 72 godzin przed imprezą, a warunkiem wejścia na obiekt będzie posiadanie maseczki, zachowywanie dystansu i kontrola temperatury na wejściu. Na takich zasadach umożliwiona będzie organizacja wydarzeń sportowo-rozrywkowych m.in. w Madison Square Garden czy Barclays Center.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.