wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Operacja i przerwa Bryana Danielsona, MJF z podwójnym występem na Full Gear, Dlaczego Tony Khan zaczął ogłaszać decyzje kreatywne na ostatnią chwilę?, Carmelo Hayes gotowy na awans, Potencjalne zmiany względem dzisiejszego RAW, Zapowiedź RAW
Dodano: 30-10-2023, 19:05
W ostatnim czasie kariera Bryana Danielsona w AEW jest naznaczona kontuzjami. Po czerwcowym złamaniu ręki i powrocie do akcji we wrześniu, w październiku Danielson doznał złamania kości oczodołu. Ponoć AEW liczyło, że uraz okaże się w miarę delikatny, stąd zwlekało trochę z oficjalnym komunikatem. Jak podaje Dave Meltzer po ocenie lekarzy jasnym było już jednak, że uraz uda się prawidłowo i całkowicie wyleczyć tylko poprzez interwencję chirurgiczną. Tym samym Danielson poddał się operacji i znowu wypada z akcji, na razie nie wiemy na jak długo.
Przypomnę, że Danielson ogłosił, iż w przyszłym roku zamierza zakończyć ringową karierę. W tej chwili ciężko powiedzieć czy kolejny uraz może wpłynąć na odłożenie w czasie tej decyzji i zapewne wiele będzie zależało od długości pauzy związanej z tą oraz ewentualnymi przyszłymi kontuzjami.

AEW ogłosiło, że MJF zaliczy podwójny występ 18 listopada na Full Gear PPV. Zawodnik stanie w obronie AEW World Championship w starciu z Jay’em Whitem, co będzie prawdopodobnie walką wieczoru tego PPV. Przed główną galą, MJF wystąpi jednak w Zero Hour, czyli Pre-Show do PPV, gdzie wraz z tajemniczym partnerem staną w obronie ROH Tag Team Championship przeciwko The Gunns.


Wspominałem dzisiaj o tym, że ostatnio Tony Khan ma dokonywać więcej zmian na ostatnią chwilę i informować zawodników o ich planach w niedługim czasie przed galami. Na medialne doniesienia odpowiedział na Twitterze jeden ze współpracowników Khana, Jerry Lynn, który oficjalnie pracuje w AEW na stanowisku trenera. Lynn stwierdził, że nowe zasady Khana wynikają z tego, iż był on zdenerwowany na ciągłe przecieki w serwisach internetowych oraz podcastach, które pochodziły prawdopodobnie od samych zawodników, stąd teraz dowiadują się oni o wielu rzeczach raczej na ostatnią chwilę.

W wywiadzie dla PWInsidera, Carmelo Hayes stwierdził, że jest bardzo zadowolony z pobytu w NXT, ale jest gotowy na kolejny krok i zasugerował, iż czeka na ewentualny transfer do rosteru RAW lub SmackDown.

„Ringside News” donosi, że dzisiejsze RAW może być nieco nietypowe, bo część gwiazd poleciała już do Arabii Saudyjskiej w związku z obowiązkami medialnymi przed galą Crown Jewel, która odbędzie się już za kilka dni. Na galę jest awizowany Seth Rollins, ale może zabraknąć kilku innych czołowych gwiazd. Według wspomnianego źródła można się natomiast spodziewać paru osób z NXT, które dostaną okazję do pokazania się szerszej publiczności. Przypomnę, że spekulowano już choćby o występie Creed Brothers, którzy mogą zawalczyć z Alpha Academy.

Tymczasem oficjalna zapowiedź RAW jest następująca:
- Candice LeRae kontra Xia Li
- Natalya zmierzy się z Chelsea Green w pojedynku Trick or Street Fight
- Johnny Gargano & Tommaso Ciampa zmierzą się z Giovannim Vincim i Ludwigiem Kaiserem
- „Dirty” Dom kontra Ricochet w Non-Title Matchu
- JD McDonagh zmierzy się z Sethem Rollinsem w imieniu Judgment Day.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.