wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Bryan Danielson był kontuzjowany jeszcze przed występem na Dynamite?, Oglądalność AEW Collision, Dodatkowe bilety na Full Gear, Więcej o urazie Alexa Shelley'a, Tour WWE do Wielkiej Brytanii na wiosnę 2024 roku, Zapowiedź drugiej części NXT Halloween Havoc
Dodano: 31-10-2023, 18:11
Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że według jego najnowszych ustaleń Bryan Danielson nabawił się urazu oczodołu wcześniej niż dotychczas zakładano. Według doniesień reportera Danielson doznał urazu podczas walki z Andrade El Idolo na AEW Collision. Danielson miał zatem przystępować do walki zespołowej na Dynamite już z kontuzją. Prawdopodobnie zrobiono to z myślą o promocji przyszłego starcia Danielsona z Kazuchika Okadą, gdy elementem feudu może być nawiązanie do tego, że to rzekomo Okada kontuzjował Danielsona.

AEW zdecydowało się na walkę MJF vs. Kenny Omega na minionym Collision, ale nie dało to wiele w zakresie widowni, która wyniosła w minioną sobotę 472 tysiące osób, odnotowując spadek względem 518 tysięcy z poprzedniego tygodnia. Spadł również rating w grupie wiekowej 18-49, z poziomu 0.16 do 0.13. Collision miało poważnych konkurentów w postaci meczów futbolu i MLB World Series.

„WrestleTix” donosi, że AEW zwiększyło jeszcze liczbę biletów na Full Gear PPV, udostępniając ostatecznie 11 388 miejsc, z czego wyprzedano na razie 9007 wejściówek.

Wspominałem o tym, że Alex Shelley opuścił ostatecznie nagrania Turning Point z powodu kontuzji. Jak podaje PWInsider zawodnik zmaga się z mocno naderwanym mięśniem łydki. Scott D’Amore przekazał na łamach „Cultaholic”, że w związku z urazem Shelley’a czeka przerwa od występów, ale zasugerował, że być może nie będzie bardzo długa.

WWE poinformowało, że w kwietniu 2024 roku odbędzie się kolejny tour po Wielkiej Brytanii z galami w Birmingham (17 kwietnia), Cardiff (18 kwietnia), Londynie (19 kwietnia) i Belfaście (20 kwietnia).

Dzisiaj w nocy druga część podwójnego odcinka specjalnego NXT Halloween Havoc, w którym zobaczymy:
- Tables, Ladders & Scares Match: Creed Brothers vs. Angel & Humberto
- Tiffany Stratton vs. Fallon Henley
- Bron Breakker vs. Robert Stone
- Finał turnieju NXT Women's Breakout: Lola Vice vs. Kelani Jordan
- WWE Women’s Tag Team Championship: Chelsea Green & Piper Niven vs. Jacy Jayne & Thea Hail
- NXT North American Championship: Dominik Mysterio vs. Nathan Frazer
- NXT Championship: Ilja Dragunov vs. Carmelo Hayes.

----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na FacebookuAutor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.