wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Creed Brothers awansują do głównych rosterów?, Sareee chce wrócić do Stanów Zjednoczonych, Ogłoszenie i nowa walka na AEW Dynamite, Pierwsze starcie na AEW Rampage, Oglądalność RAW, Iron Survivor Challenge na NXT Deadline, Omówienie wydarzeń z drugiej części NXT Halloween Havoc i atrakcje na przyszłotygodniowy odcinek
Dodano: 01-11-2023, 09:35
Dave Meltzer stwierdził na łamach „Wrestling Observer Radio”, że wytypowanie Creed Brothers do walki na RAW nie było przypadkowe i jest związane z tym, iż zespół wkrótce ma otrzymać awans do głównych rosterów już na stałe. Bracia być może stoczą jeszcze parę walk w NXT, ale mają się żegnać z tym brandem i przenieść prawdopodobnie do rosteru RAW.

PWInsider donosi, że Sareee (aka Sarray z okresu spędzonego w WWE) zamierza powrócić na stałe do Stanów Zjednoczonych i występować w jednej z federacji z tego kraju. Źródła z Japonii donoszą, że mają już trwać zaawansowane rozmowy w tej sprawie, przy czym nie wiadomo z którą federacją, choć na pewno wykluczony ma być powrót do WWE.

Tony Khan zapowiedział na Twitterze, że na dzisiejszym Dynamite będzie miał jakieś duże ogłoszenie, a potem przekazał, iż na gali dojdzie również do walki Hikaru Shidy z Willow Nightingale o AEW Women’s Championship.


Khan zapowiedział ponadto pierwszą walkę na AEW Rampage, gdzie Hijo Del Vikingo, Penta El Zero Miedo i Komander zmierzą się w Lucha del Día de los Muertos Matchu.


Programy wrestlingowe zmagają się z trudnym okresem, gdy rankingi oglądalności zdominowane są przez mecze futbolu i rozgrywki World Series. Spadki nie ominęły też Monday Night RAW, które obejrzało tym razem 1.390 miliona widzów przy ratingu 0.43 w grupie wiekowej 18-49, podczas gdy tydzień wcześniej było to 1.476 miliona oglądających i rating 0.46. W miniony poniedziałek mecz Monday Night Football transmitowany na ESPN i ABC oglądało łącznie ponad 15 milionów widzów, a do tego mecz World Series na FOX obejrzało ponad 8 milionów widzów.

WWE potwierdziło, że na tegorocznym NXT Deadline ponownie odbędą się walki Iron Survivor Challenge, która to koncepcja miała swoją premierę w zeszłym roku. Odbędzie się po jednej takiej walce dla kobiet i mężczyzn. Iron Survivor Challenge to walka pięciu osób z 25-minutowym limitem czasowym. Starcie zaczynają dwie osoby, a co pięć minut dołącza kolejna, aż cała piątka znajdzie się w akcji. W trakcie całej walki, bez względu na liczbę uczestników przebywających aktualnie w ringu, można zdobywać punkty przed odliczenie, poddanie lub dyskwalifikację. Osoba która wygra Iron Survivor zawalczy potem o odpowiednio NXT Women’s Championship lub NXT Championship. Walki kwalifikacyjne do starć Iron Survivor mają wystartować od przyszłotygodniowego NXT, a gala Deadline zaplanowana jest na 9 grudnia.


Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Za nami druga część podwójnego odcinka specjalnego NXT Halloween Havoc. Gala rozpoczęła się od starcia Tables, Ladders & Scares, w którym Creed Brothers pokonali Humberto Carillo i Angela Garzę, wykańczając Carillo po Brutus Bombie na stole.


Dominik Mysterio pokonał Nathana Frazera w obronie NXT North American Championship, ale po walce zaskoczył go powracający do akcji Wes Lee, który zasygnalizował jasno, że chciałby odzyskać mistrzostwo Ameryki Północnej. Lee powrócił po kilku tygodniach, gdyż ostatni raz widzieliśmy go 12 września.


Bron Breakker pokonał bez problemu Roberta Stone’a, natomiast potem miał już problemy, gdy skonfrontował się z nim Von Wagner, z którym zmierzy się teraz w przyszłym tygodniu.

Chelsea Green i Piper Niven przetrwały starcie z Jacy Jayne i Theą Hail, wychodząc z niego wciąż jako posiadaczki WWE Women’s Tag Team Championship. W końcówce Jayne chciała za plecami sędziego wykorzystać do ataku pas mistrzowski należący do Duke’a Hudsona, ale powstrzymał ją Andre Chase, który chciał zwycięstwa bez oszukiwania. Z sytuacji skorzystała Green, która miała w zanadrzu Unprettier dla Jayne.

Lola Vice jest zwyciężczynią 2023 NXT Women’s Breakout Tournament, po tym jak w finale pokonała Kelani Jordan. Na wcześniejszym etapie turnieju Vice pokonała Dani Palmer i Karmen Petrovic. Zgodnie z zasadami turnieju, Vice jako zwyciężczyni zawalczy w nadchodzącym czasie o NXT Women’s Championship.


Carmelo Hayes nie zdołał odzyskać NXT Championship, po tym jak przegrał w walce wieczoru z Ilją Dragunovem. Pod koniec walki powrócił Trick Williams, co tak zaaferowało Hayesa, iż Ilja zdołał go zaskoczyć, zgarniając zwycięstwo po Torpedo Moscow. Po walce Williams pomógł Hayesowi wstać, ale pomiędzy panami doszło do napiętej wymiany spojrzeń, natomiast kamera przeniosła się jeszcze na chwilę na zaplecze, gdzie Baron Corbin zaatakował Dragunova.


Na przyszłotygodniowe NXT potwierdzono:
- Lyra Valkyria będzie miała coś do powiedzenia fanom NXT
- Bron Breakker vs. Von Wagner
- pierwsze walki kwalifikacyjne do Iron Survivor Challenge
- NXT Heritage Cup Match: Noam Dar vs. Akira Tozawa.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.