wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kiedy wróci Bryan Danielson?, Pierwszy booking Matta Riddle'a po zwolnieniu z WWE, WWE nie planuje konferencji przed Crown Jewel, Oglądalność drugiej części NXT Halloween Havoc, Plany na powrót AJ Stylesa, Rywalizacja NBCUniversal o NBA wpłynie na losy programów wrestlingowych?
Dodano: 02-11-2023, 20:26
Wobec najnowszego urazu Bryana Danielsona pojawiły się obawy czy kontuzja nie wykluczy go choćby z występu na NJPW Wrestle Kingdom, ale nowe wieści są bardziej optymistyczne. Tony Schiavone zasugerował na łamach „AEW Control Center”, że Danielsona zobaczymy jeszcze w tym roku, choć nie sprecyzował dokładnie jak długa będzie przerwa zawodnika.

Matt Riddle ma swój pierwszy booking od czasu wrześniowego zwolnienia z WWE. Big Time Wrestling ogłosiło, że na ich gali The Reunion 3, która odbędzie się 9 marca przyszłego roku, dojdzie do walki Riddle’a z Robem Van Damem.

Roster WWE ruszył do Arabii Saudyjskiej już dzisiaj, natomiast tym razem nie jest przewidziana konferencja prasowa przed sobotnią galą, jak miało to miejsce w przypadku kilku ostatnich eventów w tym kraju. Gwiazdy WWE są za to aktywne lokalnie, a poza występami medialnymi wezmą też udział w promocji WWE Experience, czyli miejsca, które zostanie otworzone na początku przyszłego roku, gdzie znajdzie się sklep oraz dodatkowe atrakcje związane ze światem WWE.

Oglądalność drugiej części NXT Halloween Havoc wyniosła 674 tysiące widzów, odnotowując spadek względem 787 tysięcy osób z części pierwszej z ubiegłego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 spadł odrobinę z poziomu 0.21 do 0.20. We wtorek widownię zagarnął przede wszystkim kolejny mecz w ramach MLB World Series.

Według „PWInsider Elite” aktualny plan zakłada powrót AJ Stylesa do akcji prawdopodobnie podczas SmackDown z 10 listopada. Ponoć WWE ma jednocześnie konkretny plan na tego zawodnika, gdy powróci on do akcji – dość prawdopodobne wydaje się, że Styles może być częścią ewentualnego WarGames Matchu przeciwko Bloodline na Survivor Series.

Jak wiadomo USA Network nabyło już prawa do emisji SmackDown od sezonu 2024/2025. „Fightful Select” podaje, że NBCUniversal potraktowało to show jako priorytet, ponieważ na bazie ratingów uznano, iż to SmackDown jest obecnie flagowym produktem WWE, a co ważne wyniki oglądalności show są najbardziej „odporne” względem sezonu futbolowego. Ponoć NBCU nie zamyka się jeszcze jednocześnie na ewentualne utrzymanie RAW i NXT, lecz wstrzymuje się na razie w tej sprawie, bo planuje przystąpić do rywalizacji o prawa do NBA.
Co ciekawe w takim przypadku NBCUniversal może zadziałać korzystnie również dla… AEW. Jeśli NBCU dopnie swego i przejmie prawa do NBA, koszykarskie rozgrywki znikną z oferty Warner Bros. Discovery, które w takim przypadku przedstawi prawdopodobnie dużo lepszą ofertę AEW. To i tak pozostanie we współpracy z Warnerem, lecz spekuluje się, że jeśli Warner będzie musiało wydać dużo na zachowanie NBA, które jest obecnie dla nich bardzo ważne, pozostały budżet na federację wrestlingową może być solidnie okrojony względem sum o których spekulowano dotychczas. Na sytuację będzie też pewnie spoglądać uważnie WWE, bo obecnie mówi się o tym, że jeśli podejście NBCUniversal do NBA będzie nieudane, może dojść do przedłużenia umów na RAW i NXT, które pozostałyby na USA Network – oczywiście przy założeniu, że wcześniej WWE nie podpisze innych umów telewizyjnych na te programy.

-------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.