wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Shota Umino kontra Jon Moxley na Wrestle Kingdom?, Drew McIntyre dalej chce powrotu "Broken Dreams", Oglądalność Impact Wrestling, Walka o Knockouts Championship na TNA Hard to Kill, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: omówienie wydarzeń ze SmackDown i walka do przyszłotygodniowego odcinka, omówienie wydarzeń z AEW Rampage i atrakcje na nadchodzące tygodniówki
Dodano: 04-11-2023, 09:39
Już dzisiaj Shota Umino zawalczy z Willem Ospreay’em o IWGP UK Championship na gali Power Struggle, tymczasem NJPW zaciekawiło widzów informacją, że jeśli Umino zdobędzie tytuł, będzie go bronił w starciu z Jonem Moxley’em na NJPW Wrestle Kingdom.

W wideo zamieszczonym na TikToku Drew McIntyre przyznał, że w dalszym ciągu naciska WWE na przywrócenie theme songu „Broken Dreams”. Drew powrócił myślami do Clash at the Castle, gdy jednorazowo skorzystano z tego motywu i stwierdził, że fani wciąż doskonale znają słowa, a on widzi ilość komentarzy dotyczących powrotu tej muzyki, więc sam będzie poruszał ten temat, aż doprowadzi do powrotu tego theme songu na stałe.

Oglądalność ostatniego odcinka tygodniówki Impact Wrestling wyniosła 77 tysięcy widzów przy ratingu 0.01 w grupie wiekowej 18-49.

Impact Wrestling ogłosiło, że Trinity stanie w obronie Knockouts Championship przeciwko Jordynne Grace na gali TNA Hard to Kill, która odbędzie się 13 stycznia przyszłego roku.


Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
SmackDown wyemitowano tym razem z odtworzenia, gdyż program nagrano tydzień temu, w związku z wyjazdem rosteru do Arabii Saudyjskiej. Program skupił się oczywiście na podgrzaniu emocji przed galą Premium Live Event. Jedną z istotnych informacji jest to, że Shotzi i Charlotte Flair pokonały Chelsea Green i Piper Niven w Non-Title Matchu, w związku z czym zostały jednocześnie pretendentkami do WWE Women’s Tag Team Championship. Na razie nie podano kiedy zawalczą o te tytuły.


John Cena skonfrontował się z Solo Sikoą przed ich walką na Crown Jewel. Najpierw pojawił się sam Sikoa, który stwierdził jednak, że nie przyszedł tu mówić do publiczności, tylko rozmawiać z Ceną. John pojawił się po chwili, a Sikoa ostrzegł go, żeby pożegnał się z fanami teraz, bo po Crown Jewel nie będzie w stanie nawet mówić. W odpowiedzi Cena stwierdził, że Solo jest tu tylko z uwagi na Romana Reignsa i nazwał go podróbką Taza.


Pretty Deadly pokonali Ridge’a Hollanda i Butcha z Brawling Brutes w Donnybrook Matchu.

Ważenie pomiędzy Loganem Paulem i Rey’em Mysterio zakończyło się rękoczynami, gdy Mysterio spoliczkował rywala, po tym jak ten obraził go, lekceważąco klepiąc Rey’a po głowie. Po chwili Mysterio uderzył jeszcze Logana mikrofonem, zanim rozdzielono obu panów.

W walce wieczoru Bianca Belair pokonała Bayley, a po samym starciu poprawiła jeszcze, wykonując jej Kiss of Death na stół komentatorski.


Na przyszłotygodniowe SmackDown potwierdzono na razie tylko jedną walkę pomiędzy Bobbym Lashley’em i Carlito.

Przechodząc do AEW Rampage, Penta El Zero M wyszedł zwycięsko z 3-osobowego starcia Day of the Dead Fight przeciwko El Hijo Del Vikingo i Komanderowi.

W walce wieczoru Rampage, Daniel Garcia zwyciężył Trenta Berettę, po czym… wyzwał MJF’a do walki o AEW World Championship. Co więcej starcie to zostało już oficjalnie dodane do karty najbliższego AEW Dynamite.


Zaktualizowana karta dzisiejszego AEW Collision:
- Swerve Strickland vs. AR Fox
- The Acclaimed świętują 69 dni panowania z AEW Trios Championship
- Willow Nightingale vs. Emi Sakura
- LFI & FTR vs. Gates of Agony, Ricky Starks & Big Bill
- Darby Allin vs. Lance Archer.


Na przyszłotygodniowe AEW Rampage zapowiedziano z kolei powrót Danhausena.


-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.