wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE Experience w Arabii Saudyjskiej już w styczniu, Powrót War Games na Survivor Series, WWE zrezygnowało z powrotu zawodnika na SmackDown, MJF i Alicia Atout parą, Tony Deppen wraca do MLW, Data AEW Dynamite Winter is Coming, Omówienie wydarzeń z AEW Collision + aktualna karta najbliższego AEW Dynamite
Dodano: 05-11-2023, 08:57
„Time Out Riyadh” potwierdziło doniesienia o utworzeniu „WWE Experience” w Arabii Saudyjskiej, które zostanie otworzone w styczniu przyszłego roku. Punkt znajdzie się w Boulevard Riyadh City, gdzie utworzono już House of Hype, muzeum Legends: Home of Football czy salę bokserską Mike'a Tysona. Inne zapowiedziane inwestycje w tej lokalizacji to zamek Disney'a czy Nintendo Experience. W ramach „WWE Experience” okazyjnie będzie można zobaczyć gwiazdy na żywo, a poza tym zostanie tam utworzony sklep WWE oraz inne atrakcje dla fanów.

Przy okazji Crown Jewel, WWE potwierdziło oficjalnie, że na Survivor Series powróci motyw War Games. Ta gala Premium Live Event odbędzie się już 25 listopada w Chicago.


„Fightful Select” donosi, że WWE planowało wstępnie powrót Karriona Krossa na minionym SmackDown, gdzie miał on wziąć udział w segmencie ze Scarlett i Shotzi. Ostatecznie uznano, iż segment nie miałby jednak specjalnego sensu i usunięto go z planów 27 października na początku dnia (WWE nagrywało minione SmackDown tamtego dnia). Ponoć pojawiło się trochę zamieszania, bo przez czyjś błąd segment dalej widniał na oficjalnej rozpisce tapingów, podczas gdy odwołano go już kilka godzin wcześniej, co doprowadziło do pewnych nieporozumień.

MJF i Alicia Atout potwierdzili na Twitterze, że są w związku. MJF to oczywiście obecny AEW World Champion. Atout jest doskonale znana w świecie wrestlingu z pracy reporterki dla Impact Wrestling, AEW czy MLW. Obecnie pracuje dla Knotfest prowadząc ich kanał na Twitchu, a do tego prowadzi swojego bloga i kanał na YouTube.

MLW zakończyło już storyline’owe zawieszenie Tony’ego Deppena i poinformowało, że zawodnik powróci do akcji 18 listopada na gali MLW Fightland. Na razie nie ogłoszono jeszcze jego przeciwnika.

AEW ogłosiło, że tegoroczna edycja Winter is Coming powróci jako odcinek specjalny Dynamite z 13 grudnia, który odbędzie się w College Park Center w teksańskim Arlington.


Uwaga na spoilery z AEW Collision.
|
|
|
|
Darby Allin zdołał skraść zwycięstwo nad Lancem Archerem. Po walce Jake Roberts przedstawił tymczasem swoich nowych sojuszników w postaci The Righteous. Ci odwrócili uwagę Allina na tyle, żeby Archer mógł mu wykonać po chwili Blackout.


W spontanicznie ustalonej obronie tytułów, The Acclaimed i Daddy Ass pokonali Daltona Castle oraz The Boys, zachowując tym samym AEW Trios Championship.


W wywiadzie na zapleczu Andrade El Idolo odniósł się do oferty CJ Perry, która zaproponowała, że zostanie jego menedżerką. Andrade stwierdził, że przedstawi swoją decyzję za tydzień na Collision i chciałby to zrobić w osobistej rozmowie twarzą w twarz z samą Perry.

W walce wieczoru FTR oraz Rush i Preston Vance z La Facción Ingobernable pokonali Gates of Agony, Big Billa i Ricky’ego Starksa. Po walce LFI opuścili FTR bez dalszego świętowania, gdy na ekranie pojawili się House of Black, którzy zarzucili FTR, że ci są skupieni tylko na tytułach mistrzowskich, ale to ich dziedzictwo będzie warte więcej. Po chwili House of Black przystąpili do ataku na FTR, których uratowali jednak Claudio Castagnoli i Wheeler Yuta.


Po Collision aktualna karta najbliższego AEW Dynamite wygląda następująco:
- Julia Hart vs. Red Velvet
- Swerve Strickland vs. Penta El Zero Miedo
- ROH TV Championship: Samoa Joe vs. Keith Lee
- AEW World Championship: MJF vs. Daniel Garcia
- o miano pretendenta do AEW World Championship: Jay White vs. Mark Briscoe.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.