wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Kilka tygodni wolnego WWE Cruiserweight Championa, Ciekawe słowa Batisty na temat kariery filmowej The Rocka, Chris Jericho nabył luksusową posiadłość na Florydzie, Ronda Rousey jednak zniknie po WrestleManii?, Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet NXT, Drabinka Dusty Rhodes Tag Team Classic, Aktualne wieści odnośnie sytuacji wizowej pracowników NJPW, Cody Rhodes pojawi się na gali AAA
Dodano: 28-02-2019, 12:45
Buddy Murphy ogłosił, że wrócił do Melbourne w Australii na zasłużone wakacje i przez parę najbliższych tygodni nie będziemy go oglądać w 205 Live. Przypomnę, że w programie trwa teraz turniej, który wyłoni pretendenta do WWE Cruiserweight Championship na WrestleManii 35. Rozgrywki potrwają jeszcze kilka tygodni, więc można zakładać, że Murphy powróci do telewizji po prostu w chwili, gdy będzie znał już swojego przeciwnika w New Jersey.

W sieci głośno zrobiło się w ostatnich dniach o Batiście, także po tym jak wypowiedział się on o karierze filmowej The Rocka. Batista powiedział, że nie lubi, gdy porównuje się go do The Rocka, gdyż nie uważa go za „świetnego aktora”. Były mistrz WWE zasugerował, że nie dyskredytuje osoby Rocka, lecz ten jest po prostu gwiazdą światowego formatu i występuje w tego typu, rozrywkowych filmach, które nie wymagają zbyt wiele. Zasugerował, że on podąża nieco inną drogą niż Rock czy teraz John Cena i stara się brać udział w bardziej wymagających produkcjach.

Całkiem nieźle powodzi się Chrisowi Jericho, który według informacji „Tampa Bay Business Journal” nabył właśnie posiadłość w Tampie, wycenianą na ponad 3 miliony dolarów. Powierzchnia samego domu to 800 metrów kwadratowych, na których ulokowanych jest choćby pięć sypialni i sześć łazienek. Cała działka jest wielkości około sześciu akrów. To druga posiadłość Jericho w tej okolicy, bowiem od 2004 roku wraz z żoną mają dom w pobliskiej Odessie.

WWE przestało awizować Rondę Rousey na wszystkie gale po WrestleManii 35, co dolewa oliwy do ognia w kwestii plotek jakoby aktualna mistrzyni kobiet RAW miała sobie zrobić przerwę po przepracowaniu największej gali roku.

William Regal ogłosił, że za dwa tygodnie w NXT TV odbędzie się walka Bianci Belair z Io Shirai, która wyłoni rywalkę Shayny Baszler o NXT Women’s Championship na NXT TakeOver: New York.

W przyszłym tygodniu rusza nowa edycja Dusty Rhodes Tag Team Classic, której stawką będzie walka o NXT Tag Team Championship na NXT TakeOver: New York. O drabince pisałem już w poprzednim tygodniu, ale dla formalności możecie ją zobaczyć raz jeszcze klikając na poniższą miniaturkę:

New Japan Pro Wrestling poinformowało, że uporali się już z problemami wizowymi swoich pracowników i następnym razem będą mogli oni wystąpić na galach w Stanach Zjednoczonych. Przypomnę, że w ubiegłym miesiącu Japończycy opuścili przez to gale NJPW w USA.

Wobec podjętej współpracy między AEW i AAA, Cody Rhodes poinformował, że zjawi się na gali tej drugiej federacji o tytule Rey de Reyes, która odbędzie się w Puebla w Meksyku już 16 marca.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.