wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nie żyje zawodnik ze sceny niezależnej, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Omówienie wydarzeń z RAW + karty Survivor Series i przyszłotygodniowego RAW
Dodano: 07-11-2023, 08:42
„Slam Wrestling” informuje, że w sobotę w wieku 45 lat zmarł zawodnik sceny niezależnej, Rob Rage, znany też jako Rob Thomason. Powodem były problemy z sercem. Thomason zasłabł na zapleczu charytatywnej gali Hammering Cancer 4, po stoczeniu walki. Osoby w szatni próbowały jeszcze resuscytacji, ale zawodnik zmarł ostatecznie w karetce w drodze do szpitala.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.119 miliona widzów przy ratingu 0.53 w grupie wiekowej 18-49. Rzecz jasna są to dużo lepsze liczby niż przed tygodniem, gdy show było jednak pokazywane na kanale FS1 i uzyskało 1.145 miliona widzów przy ratingu 0.35. Lepsze porównanie daje zestawienie z odcinkiem sprzed dwóch tygodni na FOX, który oglądało 2.094 miliona widzów przy ratingu 0.53.

Widownia najnowszego AEW Rampage wyniosła tymczasem 298 tysięcy widzów, odnotowując spadek względem 319 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.11 i to był z kolei delikatny wzrost względem 0.09 z poprzedniego piątku.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
Podczas RAW oficjalnie potwierdzono transfer do tego brandu Diamond Mine z NXT. Ivy Nile i Creed Brothers pojawili się w segmencie na zapleczu, w którym podpisali umowy w towarzystwie Adama Pearce’a. Potem bracia Creed pokonali DIY, do czego przyczynił się natomiast Ludwig Kaiser z Imperium.

Zoey Stark zwyciężyła Women’s Battle Royal. W walce wzięła udział m.in. Ivy Nile czy powracająca po urazie Tegan Nox. Stark jako zwyciężczyni zapewniła sobie prawo walki z Rheą Ripley o WWE Women’s World Championship, która odbędzie się na Survivor Series.


The Miz wygrał z kolei walkę o miano pretendenta do WWE Intercontinental Championship, w związku z czym zawalczy o tytuł z Guntherem, zapewne także na Survivor Series.

Seth Rollins podziękował w trakcie gali Sami’emu Zaynowi za to, że ten nie dopuścił do wykorzystania walizki Money In The Bank przed Damiana Priesta na Crown Jewel. Zayn tłumaczył, że zrobił to, żeby uniknąć kolejnego Bloodline, bo ten tytuł jest jedynym którego brakuje Judgment Day do takiej pełnej dominacji na RAW.
Seth honorowo postanowił w zamian za przysługę dać szansę Zaynowi i zmierzył się z nim w walce wieczoru, stawiając na szali WWE World Heavyweight Championship. Walkę wygrał Seth, natomiast potem rozpoczął się duży brawl między Judgment Day i face’ami, który poskutkował ustaleniem WarGames Matchu na Survivor Series: Cody Rhodes, Jey Uso, Sami Zayn & Seth Rollins vs. Judgment Day & JD McDonagh.


Tym samym aktualna karta Survivor Series z 25 listopada:

WWE Women’s World Championship
Rhea Ripley vs. Zoey Stark

WWE Intercontinental Championship
Gunther vs. The Miz

WarGames Match
Cody Rhodes, Jey Uso, Sami Zayn & Seth Rollins vs. Judgment Day & JD McDonagh


Na przyszłotygodniowe RAW zapowiedziano:
- Tegan Nox vs. Piper Niven
- Otis vs. Shinsuke Nakamura
- Ivar vs. The Miz
- Undisputed WWE Tag Team Championship: Judgment Day vs. Cody Rhodes & Jey Uso.


--------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.