wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE ogłosiło nową umowę telewizyjną z The CW na emisję NXT, Co z potencjalną umową NWA z The CW wobec porozumienia tej stacji z WWE?, Status rozmów w sprawie nowej umowy dla RAW, Omówienie wydarzeń z NXT i atrakcje na przyszłotygodniowy odcinek
Dodano: 08-11-2023, 10:21
WWE ogłosiło nową umowę telewizyjną dla NXT, które od października przyszłego roku przeniesie się na kanał The CW. Umowę zawarto na 5-letni okres. Według ustaleń „Deadline” WWE uzyska ponad dwukrotnie wyższą kwotę za NXT, za które otrzymuje obecnie od USA Network po 15 milionów dolarów rocznie. PWInsider donosi, że w ramach umowy z The CW, WWE otrzyma za NXT około 35-37 milionów za rok. Na ten moment oczekuje się, że program pozostanie w obecnym formacie i dalej będzie emitowany we wtorki, choć szczegóły będą jeszcze zapewne ustalane bliżej jesieni przyszłego roku.


Umowa WWE z The CW z pewnością zaskoczyła wiele osób, gdyż stacja od pewnego czasu była łączona z programami NWA, choć nie było żadnych oficjalnych komunikatów w tej sprawie. Źródła z WWE donoszą, że w tej sytuacji raczej wątpliwe jest to, żeby NWA miało swój program na tym samym kanale, bo WWE ma standardowo wyłączność u swoich partnerów telewizyjnych. Według „Fightful Select” komunikat WWE miał zszokować wiele osób w NWA, przy czym niektórzy mają jeszcze nadzieję, iż może umowa z The CW dojdzie do skutku, lecz programy NWA trafią do aplikacji The CW zamiast na kanał telewizyjny, o czym spekulowano zresztą w ostatnich dniach.
Z ustaleń „Fightful Select” wynika tymczasem, że The CW podjęło temat NXT już parę miesięcy temu, na długo nim poruszono w ogóle kwestię NWA. Stacja musiała jednak czekać aż USA Network wygaśnie okres wyłączności na rozmowy z WWE. Jeśli stacja wycofa się z pozyskania programów NWA, można tym samym zakładać, iż NWA mogło być traktowane przez CW jako plan rezerwowy, na wypadek fiaska rozmów z WWE.

WWE ma już tym samym nowe umowy telewizyjne dla SmackDown i NXT, natomiast wciąż pozostaje do rozstrzygnięcia gdzie od jesieni przyszłego roku będzie emitowane RAW. Ari Emanuel powiedział podczas wczorajszej konferencji prasowej TKO Holdings, że rozmawiają w tej sprawie z kilkoma podmiotami, przy czym nie ma pośpiechu w tej sprawie, więc prowadzą negocjacje na spokojnie, żeby uzyskać jak najlepsze warunki.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
|
Tym razem NXT rozpoczęliśmy od starcia o Heritage Cup, które pozostało w rękach Noama Dara, gdy ten zwyciężył Akira Tozawę. Po walce Meta-Four starli się z Alpha Academy.

W dywizji kobiet do NXT powróciła Xia Li, która skonfrontowała się z mistrzynią kobiet tego brandu, Lyrą Valkyrią.


Von Wagner przegrał walkę z Bronem Breakkerem, natomiast po walce Breakkera zajął Robert Stone, a Wagner doszedł do siebie na tyle, żeby po chwili rzucić Brona na stół komentatorski.

Za nami pierwsze walki kwalifikacyjne do Iron Survivor Challenge, czyli walk, które odbędą się 9 grudnia podczas gali specjalnej NXT Deadline. Do starcia pań dostała się Tiffany Stratton, a u panów awansował z kolei Dijak.

Na koniec skonfrontowali się Carmelo Hayes i Trick Williams, którzy chcieli wyjaśnić nieporozumienia z ostatniego okresu. Zanim Carmelo odniósł się do plotek jakoby to on zaatakował Tricka na zapleczu, pojawił się Lexis King, który prowokował obu panów. Ostatecznie Williams chciał go uderzyć, ale Lexis uchylił się i Trick trafił Carmelo. Finalnie panowie przybili piątkę, ale Carmelo zdecydowanie nie był zadowolony z tego co się wydarzyło.


Na przyszłotygodniowe NXT potwierdzono:
- „Supernova Sessions” z udziałem Alpha Academy
- kolejne walki kwalifikacyjne do Iron Survivor Challenge
- NXT Tag Team Championship: Chase U vs. Tony D’Angelo & Stacks.


-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.