wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Aplikacja Extreme+ już dostępna
Dodano: 08-11-2023, 15:16Extreme+
PREMIERA NOWEJ APLIKACJI MOBILNEJ
OD EXTREME CHANNEL!

PROMO


Extreme Channel ogłasza premierę autorskiej aplikacji mobilnej – Extreme+. Całkowicie bezpłatna aplikacja zapewnia dostęp do najpopularniejszych i najchętniej oglądanych programów kanału.

Extreme+ to nowa aplikacja, dzięki której wszyscy fani Extreme Channel będą mieli możliwość być na bieżąco z treściami emitowanymi na kanale – w dowolnym miejscu i czasie. Na platformie dostępna jest pełna biblioteka gal WWE oraz takich programów jak „Beyond the Beaten Path”, „DRL – Liga Wyścigów Dronów” czy „X Games”.

„Po globalnej premierze, z radością wprowadzamy aplikację Extreme+ na rynek polski, gdzie mamy wielu fanów WWE, jak również programów o sportach ekstremalnych. Nowy produkt sprawi, że nasi widzowie będą teraz mogli oglądać swoje ulubione programy w dowolnym miejscu i o każdej porze. Mamy nadzieję, że dzięki Extreme+ będą jeszcze bliżej swoich pasji i jeszcze bardziej będą cieszyć się treściami, jakie oferuje im Extreme Channel” – powiedział Peter Einstein, CCO Extreme Channel.

Aplikacja Extreme+ dostępna jest na Androida i iOS (do znalezienia pod hasłem Extreme Poland).

Więcej informacji na www.extreme.com


O Extreme Channel:
Znany na całym świecie Extreme Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Kanał oferuje pełen zakres atrakcji – począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, przez wnikliwe prezentacje sylwetek współczesnych ikon sportu, skończywszy na relacjach z porywających sportowych wydarzeń i mistrzostw. Extreme Channel jest wyłącznym nadawcą programów WWE w Polsce.

Kanał rozpoczął nadawanie w 1999 roku i obecnie dociera ze swoimi treściami do ponad 16 milionów abonentów w ponad 40 krajach oraz 9 wersjach językowych w Europie, Rosji, Bliskim Wschodzie i Afryce.W 2021 roku uruchomiono serwis Extreme+, nową usługę cyfrową będącą uzupełnieniem oferty programowej kanału Extreme Channel. Extreme+ dociera na razie do abonentów w Wielkiej Brytanii, ale docelowo usługa dostępna będzie na całym świecie, w tym w Polsce.

Autor:
Paweł Borkowski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.