wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Walka z RAW zakończona botchem?, Oglądalność RAW, Pochwały dla Damiana Priesta, Wyniki finansowe TKO za trzeci kwartał roku, Vince McMahon sklasyfikowany jako "czynnik ryzyka" dla TKO?
Dodano: 08-11-2023, 17:18
Bryan Alvarez powiedział na łamach „Wrestling Observer Radio”, że zakończenie walki o miano pretendenta do WWE Intercontinental Championship z RAW mogło się odbyć z poważnym botchem. Według informacji reportera planowane zakończenie zakładało, iż The Miz odliczy Bronsona Reeda, ale w tym samym czasie Ivar odliczy Ricocheta, co zapewne miało prowadzić do Triple Threat Matchu o tytuł. Jak już wspominałem w trakcie walki Ricochet doznał urazu głowy, prawdopodobnie wstrząśnienia mózgu. Wszystko wskazuje na to, że oszołomiony trochę urazem zawodnik odkopał instynktownie z liczenia Ivara, podczas gdy według planu miał zostać odliczony do trzech. Ostatecznie pomimo pewnego zamieszania po walce, jedynym zwycięzcą został ogłoszony The Miz.

Oglądalność RAW wyniosła 1.522 miliona widzów przy ratingu 0.47 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując wzrosty względem 1.390 miliona oglądających i ratingu 0.43 sprzed tygodnia. Show uzyskało najlepszy rating od 2 października, podczas gdy widownia była najwyższa od 9 października.

PWInsider donosi, że Damian Priest zbiera ostatnio dużo pochwał na zapleczu. Zawodnik wyrobił sobie markę ciężko pracującego zawodnika, na którego można liczyć w każdej sytuacji, nawet gdy jest lekko poobijany czy doskwierają mu drobne urazy. W Prieście pokładano już spore nadzieje od pewnego czasu, stąd przyznanie mu walizki Money In The Bank, natomiast ponoć od czasu zdobycia walizki Priest zyskał jeszcze więcej w oczach oficjeli WWE, którzy rozpatrują go jako jedną z przyszłych topowych gwiazd federacji.

TKO Holdings, czyli spółka zrzeszająca UFC i WWE, poinformowała o wynikach finansowych za trzeci kwartał 2023 roku. Warto dodać, że udział WWE to tylko okres od 12 do 30 września, podczas gdy dla UFC jest to 1 lipca do 30 września, co jest oczywiście związane z dopełnieniem transakcji przejęcia WWE przez Endeavor. Ogółem jednak przychody TKO za trzeci kwartał tego roku wyniosły 449,1 miliona dolarów, podczas gdy zysk operacyjny wyniósł 22 miliony.

Sporą ciekawostką po najnowszym sprawozdaniu finansowym TKO jest to, że część zarządu spółki oficjalnie sklasyfikowała obecność Vince’a McMahona we władzach TKO jako „czynnik ryzyka”. Decyzję uchwaliła część zarządu, z wyłączeniem przedstawicieli WWE, gdyż uznano, iż ci mogą nie być obiektywni w tej sprawie. W dokumencie, który trafił do instytucji nadzoru finansowego, zwraca się uwagę na aferę z udziałem McMahona i trwające cały czas śledztwo w tej kwestii, które generuje koszty, a do tego nakłada na TKO ryzyko negatywnej prasy oraz tego, iż sytuacja z McMahonem może wpłynąć na niekorzystne sytuacje operacyjne oraz finansowe dla całego TKO.
Uwzględnienie takiej kwestii w oficjalnej dokumentacji dla SEC jest ciekawym zagraniem, które sugeruje, że spora część zarządu ma wątpliwości względem obecności McMahona w strukturach spółki. Przypomnę, że w obecnym układzie zarząd może w razie potrzeby przegłosować usunięcie Vince’a ze spółki. McMahon ma pewne zabezpieczenia finansowe i w takiej sytuacji otrzyma sowitą rekompensatę pieniężną, ale przy obecnym rozkładzie sił nie będzie mógł nic zrobić względem samej decyzji o jego usunięciu. Warto zaznaczyć, że na razie raczej się na to nie zanosi, oczywiście pod warunkiem, iż nie wypłyną jakieś kolejne sprawy w aferze z McMahonem. Zarząd najwyraźniej postanowił jednak dać jasno do zrozumienia, że w razie czego jest gotowy odsunąć Vince’a, który pełni obecnie funkcję prezesa zarządu TKO.


-------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.