wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Tetsuya Naito już po operacji, Arez i Aramis poza MLW, Mandy Rose o powrocie do wrestlingu, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 08-11-2023, 19:13
„Tokyo Sports” przekazało, że Tetsuya Naito został już wypisany ze szpitala, po tym jak wcześniej w tym tygodniu przeszedł zapowiadaną operację oka. W wywiadzie dla wspomnianego źródła Naito przyznał, że w zasadzie od razu po operacji są już pozytywne skutki, bo obecnie widzi normalnie, podczas gdy ostatnimi czasy miał podwójne widzenie w jednym oku. Naito wyraził również determinację, żeby jak najszybciej powrócić do ringu NJPW.

Do sporego zamieszania doszło z udziałem Areza, który publicznie skrytykował ostatni okres pobytu w MLW i poprosił o rozwiązanie jego umowy. Arez stwierdził, że wniosek o rozwiązanie kontraktu złożył już pół roku temu, ale nie otrzymał zgody. W odpowiedzi MLW poinformowało, że… umowa Areza została rozwiązana w maju bieżącego roku, podobnie jak kontrakt Aramisa. MLW podkreśliło, że w umowach z zawodnikami uczestniczyło też AAA, które zobowiązało się przekazać zawodnikom, iż część ich umów z MLW jest już rozwiązana, lecz najwyraźniej tego nie zrobiło. Na koniec MLW życzyło Aramisowi i Arezowi powodzenia w przyszłości.

Podczas Q&A na Instagramie, Mandy Rose została spytana o ewentualny powrót do wrestlingu. Mandy stwierdziła, że może nie będzie to satysfakcjonująca odpowiedź, ale na ten moment nie wie czy wróci jeszcze do ringu. Rose wspomniała, że okres jej kariery był wspaniały, ale z drugiej strony przy wrestlingu musisz się liczyć z wieloma zobowiązaniami i życiem w trasie, podczas gdy nie ukrywa, iż obecnie bardzo docenia swobodę i większą ilość wolnego czasu, którą ma po zwolnieniu z WWE. Rose zasugerowała, że jeśli w ogóle, rozważy tylko konkretne oferty i to raczej od poważniejszych graczy na rynku.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- Hikaru Shida i Toni Storm udzielą wywiadu Tony’emu Schiavone
- Sting & Darby Allin vs. The Outrunners
- Julia Hart vs. Red Velvet
- Swerve Strickland vs. Penta El Zero Miedo
- ROH TV Championship: Samoa Joe vs. Keith Lee
- o miano pretendenta do AEW World Championship: Jay White vs. Mark Briscoe
- AEW World Championship: MJF vs. Daniel Garcia.

-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.