wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Planowany WarGames Match kobiet, Potencjalna zmiana w WarGames Matchu mężczyzn, Żołnierze wejdą za darmo na gale AEW, AEW sprowadziło byłego producenta muzycznego z TNA, Turniej AEW Continental Classic, Bryan Danielson zapowiedziany na przyszłoroczne All In, Aktualna karta AEW Full Gear PPV
Dodano: 13-11-2023, 09:53
Według PWInsidera, WWE planuje WarGames Match kobiet pomiędzy nowym Damage CTRL (IYO SKY, Bayley, Kairi Sane i Asuką), a zespołem kierowanym przez Biancę Belair. W drużynie Belair miałyby się znaleźć Charlotte Flair i Shotzi, a drużynę dopełniłaby prawdopodobnie Becky Lynch. Wiele wskazuje na to, że walka będzie utrzymana w formacie 4 vs. 4, czyli do zespołów nie będą dodawane kolejne uczestniczki.

Zdaniem „Fightful Select” WarGames Match mężczyzn może być z kolei przemianowany na walkę 5 vs. 5. Według tego źródła wkrótce planowany jest heel turn Drew McIntyre’a, który wystąpiłby w związku z tym razem z Judgment Day. Z kolei do drużyny babyface’ów miałby dołączyć powracający z kontuzji, Randy Orton.

AEW poinformowało o czasowej promocji w ramach której osoby będące obecnie w czynnej służbie wojskowej, mogą wejść za darmo na ich gale. Darmowe wejściówki można odebrać tylko w dniu gali w kasie samej hali, za okazaniem dokumentu wojskowego.

Z informacji „Fightful Select” wynika, że AEW zakontraktowało Dale’a Olivera, czyli producenta muzycznego, który odpowiadał za muzykę niektórych gwiazd TNA. W przeszłości Oliver przygotował choćby theme songi AJ Stylesa, Samoa Joe czy Stinga w TNA. Oliver poza samą muzyką pomaga ponoć w produkcji gal. Do tego AEW zatrudniło syna Olivera, który pracuje z kolei przy działaniach w postprodukcji.

Przy okazji Collision, Tony Khan zapowiedział, że w AEW odbędzie się wkrótce turniej Continental Classic, zbliżony formatem do G1 Climax z NJPW. Turniej wystartuje 22 listopada i zakończy się 30 grudnia na gali Worlds End. Weźmie w nim udział dwunastu zawodników, a w ramach rozgrywki każdy zmierzy się z każdym. Jednym z uczestników będzie Bryan Danielson, który powróci wtedy po ostatniej kontuzji oczodołu.

AEW z dużym wyprzedzeniem ogłosiło, że Bryan Danielson weźmie udział w gali AEW All In, która odbędzie się latem przyszłego roku na stadionie Wembley w Londynie. Danielson ominął tegoroczną edycję z powodu kontuzji ręki. Przypomnę, że Danielson jest w trakcie swojego ostatniego roku jako pełnoetatowy zawodnik.

Po wydarzeniach z Collision aktualna karta gali AEW Full Gear wygląda następująco:

Zero Hour
ROH Tag Team Championship

MJF & ??? vs. The Gunns

Kenny Omega & Chris Jericho vs. Young Bucks

Sting, Darby Allin & Adam Copeland vs. Christian Cage, Luchasaurus & Nick Wayne

AEW Tag Team Championship
Ricky Starks & Big Bill vs. The Kings of the Black Throne vs. FTR vs. LFI (Rush & Dralistico)

AEW TBS Championship
Kris Statlander vs. Julia Hart vs. Skye Blue lub Red Velvet

Texas Deathmatch
Hangman Page vs. Swerve Strickland

AEW Women’s Championship
Hikaru Shida vs. Toni Storm

AEW International Championship
Orange Cassidy vs. Jon Moxley

AEW World Championship
MJF vs. Jay White-------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.