wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Które gwiazdy cieszą się największym zainteresowaniem w sklepie WWE?, Kevin Kelly oficjalnie poza NJPW, Omówienie wydarzeń z RAW + atrakcje na przyszły tydzień
Dodano: 14-11-2023, 15:53
W sklepie WWE zaprezentowano komunikat w którym podano które gwiazdy uzyskały w 2023 roku najlepsze wyniki jeśli chodzi o sprzedaż gadżetów sygnowanych ich wizerunkiem. Jako dwie bezsprzecznie topowe gwiazdy podano Cody’ego Rhodesa i Romana Reignsa, co pokrywa się rzeczywiście z doniesieniami medialnymi, które wskazywały regularnie, że Cody jest od miesięcy numerem jeden, a Roman znajduje się niedaleko za jego plecami. Z innych solowych gwiazd WWE podało, że najlepsze wyniki w tym roku osiągają: LA Knight, John Cena, Rhea Ripley, Seth Rollins, Rey Mysterio i Kevin Owens. Ponadto znakomicie sprzedają się grupowe gadżety Bloodline i Judgment Day.

NJPW potwierdziło, że z federacją rozstał się Kevin Kelly, który wbrew dotychczasowym zapowiedziom nie skomentuje tym samym gali Wrestle Kingdom 18. W komunikacie prasowym jako przyczynę odejścia Kelly’ego podano po prostu „chęć skorzystania z innych szans”. Jego wycofanie z WK18 wytłumaczono z kolei względami rodzinnymi. Kelly był związany z NJPW od 2015 roku. Obecnie jest częścią zespołu komentatorskiego AEW Collision.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
W segmencie otwierającym show spotkały się dwie drużyny, które zmierzą się w WarGames Matchu mężczyzn. Judgment Day sugerowali, że mają przewagę, bo są już drużyną, a rywale tylko zbiorem indywidualności. W odpowiedzi Cody prowokował Damiana Priesta, aż do momentu, gdy temu wyrwało się, że to on jest liderem Judgment Day. Takie stwierdzenie niespecjalnie przypadło do gustu pozostałym panom z JD.
Ostatecznie Seth Rollins zaproponował, żeby przejść od słów do czynów i wraz z Samim Zaynem wyzwał do walki Dominika Mysterio i JD McDonagha. Walka skończyła się dyskwalifikacją i kolejnym dużym brawlem, po którym dość miał Adam Pearce. Ten zarządził, że do czasu walki wieczoru, w której Cody Rhodes i Jey Uso zmierzą się z Finnem Balorem i Damianem Priestem o Undisputed WWE Tag Team Championship, pozostali członkowie drużyn z WarGames mają opuścić arenę, żeby starcie zakończyło się w uczciwy i klarowny sposób.

Ten epizod RAW kręcił się mocno wokół Judgment Day. Na zapleczu Rhea Ripley miała delikatne pretensje do Damiana Priesta o jego słowa z początku gali, ale potem stwierdziła, że dla dobra ich drużyny na WarGames, być może Priest rzeczywiście powinien tam przewodzić ekipie. Potem grupa przeszła do tematu JD McDonagha, bo Finn Balor stwierdził, że ten wykazał się już na tyle, żeby przyjąć go oficjalnie do ich stajni. Rhea zdawała się podzielać to zdanie, w przeciwieństwie do Priesta, lecz ten uległ i co więcej stwierdził, że sam powie McDonaghowi o ich decyzji.

Przed walką wieczoru Damian Priest spotkał JD McDonagha mówiąc mu, że nie jest do końca pewny, ale McDonagh poświęcił się już dla Judgment Day i dla niego osobiście, więc wręczył mu kurtkę z ich logo i powitał go w grupie. Wiadomość bardzo ucieszyła Finna Balora, natomiast Finn i Damian musieli się już udać na walkę wieczoru, podczas gdy zgodnie z wytycznymi Pearce’a, reszta Judgment Day musiała opuścić arenę.


W walce wieczoru Jey Uso i Cody Rhodes byli na dobrej drodze do odzyskania tytułów, ale te pozostały ostatecznie w rękach Judgment Day, którym pomógł Drew McIntyre. Po walce Drew przystanął jeszcze na rampie, gdzie dołączyła do niego Rhea Ripley, a Drew uścisnął jej dłoń, podkreślając sojusz i przebyty moment wcześniej heel turn.


Na przyszłotygodniowe RAW potwierdzono:
- Shinsuke Nakamura vs. Chad Gable
- Raquel Rodriguez vs. Nia Jax
- Becky Lynch vs. Xia Li
- przedstawiciele drużyn z WarGames Matchu powalczą o zyskanie przewagi w tym starciu.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.