wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Zdementowane plotki dotyczące Randy'ego Ortona, MJF producentem wykonawczym "The Iron Claw", Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Zapowiedź NXT
Dodano: 14-11-2023, 20:33
Nie jest tajemnicą, że w kontekście Survivor Series mówi się o długo oczekiwanym powrocie Randy’ego Ortona. Niektóre portale obiegły natomiast w ostatnich dniach plotki jakoby WWE od razu po powrocie Ortona, planowało zdobycie przez niego któregoś z dwóch głównych tytułów mistrzowskich federacji. Według „Fightful Select” spekulacje te nie mają jednak żadnego sensownego podłoża i takie plany kreatywne w ogóle nie pojawiły się w rozmowach na zapleczu WWE.

Wiedzieliśmy już doskonale, że MJF wystąpi jako Lance Von Erich w filmie „The Iron Claw”, lecz okazuje się, że jego udział w produkcji jest dużo bardziej rozbudowany, choć niekoniecznie względem roli aktorskiej. MJF pochwalił się na Twitterze, że jest producentem wykonawczym filmu. Informacja została także potwierdzona na oficjalnym plakacie produkcji, która będzie miała swoją światową premierę w drugiej połowie grudnia, podczas gdy według aktualnych informacji, premiera kinowa w Polsce wypadnie 16 lutego przyszłego roku.


Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.195 miliona widzów przy ratingu 0.57 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym wzrosty względem 2.119 miliona oglądających i ratingu 0.53 z poprzedniego tygodnia. Dla SmackDown były to generalnie najlepsze liczby od odcinka z 20 października.

Najnowsze AEW Rampage uzyskało tymczasem 322 tysiące widzów przy ratingu 0.12 w grupie wiekowej 18-49 i tu również odnotowano tym samym wzrosty względem 298 tysięcy oglądających i ratingu 0.11 z poprzedniego piątku. W przypadku Rampage rating był najlepszy od odcinka z 13 października, a widownia od epizodu z 20 października.

Zapowiedź NXT:
- śledztwo dotyczące Chase U
- Xia Li i Lyra Valkyria urządzą ceremonialne świętowanie przy herbacie
- Alpha Academy będą gościć w „Supernova Sessions”
- Wes Lee vs. Baron Corbin
- walka kwalifikacyjna do Iron Survivor Challenge: Trick Williams vs. Joe Coffey
- walka kwalifikacyjna do Iron Survivor Challenge: Roxanne Perez vs. Lash Legend
- NXT Tag Team Championship: Chase U vs. Tony D’Angelo & Stacks.

--------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.