wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE ruszy po Kazuchika Okadę?, Sprawa transferu Giulii do WWE nabiera tempa, Potencjalna tożsamość osoby z ogłoszenia na Full Gear, Eddie Dennis opuścił WWE i wróci do ringu, Thunder Rosa o powrocie do zdrowia
Dodano: 18-11-2023, 18:25
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że WWE nabrało konkretnego zainteresowania Kazuchika Okadą. Ten jest na radarze WWE od lat, ale dotychczas pozostawał niezmiennie wierny NJPW i nie chciał rozmawiać o transferze. Ponoć w WWE liczą jednak, że 36-latek uzna, iż na tym etapie zrobił już wszystko w Japonii, więc poszuka nowych wyzwań. Spekuluje się nawet, że ostatni nieco większy push Shinsuke Nakamury miał na celu pokazanie Okadzie, iż Japończycy mogą liczyć na dobre traktowanie w WWE. Sam Nakamura jest dobrym przyjacielem Okady i może odegrać sporą rolę w ewentualnym transferze. Wbrew spekulacjom niektórych fanów, sam Shinsuke ma być bardzo zadowolony z pobytu w WWE, więc może polecić Okadzie taki ruch.

Według tego samego źródła konkretów nabiera sprawa z Giulią. W związku z innymi regulacjami w Japonii, amerykańskie federacje mogą tam rozmawiać z zawodnikami i zawodniczkami nawet jeśli ci mają jeszcze ważne umowy. Zdaniem „Observera” tutaj Giulia otrzymała już nawet wstępną ofertę od WWE. Jeśli chodzi o finanse to ponoć przy umowie na poziomie NXT, Giulia zarabiałaby porównywalnie z tym co otrzymuje teraz. Ewentualna umowa z głównych rosterów WWE oznaczałaby dla niej jednak ogromny wzrost zarobków. W rozmowach z zawodniczką pomaga Simon Inoki, gdyż Giulia, choć urodziła się w Anglii, mówi głównie po japońsku. Inoki po raz kolejny asystuje WWE przy negocjacjach z japońskojęzycznymi osobami.

Andrew Zarian z „Mat Men Podcast” informuje, że osobą, którą Tony Khan ma przedstawić na Full Gear jako nowy nabytek AEW, będzie prawdopodobnie Will Ospreay. Ten ma co prawda umowę z NJPW do lutego 2024 roku, ale w tym przypadku mógłby się związać już z AEW, które nie będzie robiło problemów z dalszymi występami zawodnika w Japonii.

Eddie Dennis poinformował na Twitterze o odejściu z WWE i powrocie do ringu, który nastąpi już 9 grudnia na gali Pro Wrestling Chaos pod nazwą Heir to the Throne. Wcześniej Dennis zakończył karierę w lutym bieżącego roku, a w marcu rozpoczął pracę w WWE w roli producenta i writera przy NXT.

Thunder Rosa jest już w zasadzie gotowa do powrotu, natomiast na łamach „Wrestling Observer Radio” przyznała, że niewiele brakowało by ta kontuzja pleców wymusiła zakończenie przez nią kariery. Rosa stwierdziła, że uraz był bardzo bolesny i problematyczny, a teraz czuje się jakby zyskała wręcz w pewnym sensie drugą szansę w swoim życiu. Zawodniczka powiedziała, że ostatnio z przyjemnością udała się w końcu pobiegać czy poćwiczyć na siłowni, ale przede wszystkim w końcu może funkcjonować na co dzień bez bólu, podczas gdy przez długi czas ból pleców towarzyszył jej nawet, gdy leżała czy siedziała. Rosa dodała, że przeszła przez piekło, ale teraz wraca do pracy z nowym zapałem i nikt nie stanie jej na drodze.

-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.