wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE przekonane o losie MJF'a?, SmackDown w Berlinie, Gunther o braku możliwości opuszczania USA, STARDOM zwakowało tytuły, Nikkita Lyons blisko powrotu?, Juice Robinson wypada z akcji, Zapowiedź RAW
Dodano: 20-11-2023, 21:59
„Haus of Wrestling” twierdzi, powołując się na źródła w WWE, że choć MJF mógłby się znaleźć na celowniku federacji, to nikt nie łudzi się obecnie, iż miałby do nich trafić w przyszłym roku. Ponoć wewnętrznie w WWE panuje przekonanie, że MJF podpisał już po cichu nową umowę, a AEW zwleka z jej ogłoszeniem, żeby zagrać nieco na nosie konkurencji. WWE nie planuje podobno żadnych ruchów i jest pewne, że MJF już teraz jest związany z AEW do końca 2027 roku, bo o takim kontrakcie miałaby być mowa.

WWE ogłosiło, że poza zapowiedzianą już galą Bash in Berlin, w Niemczech odbędzie się także SmackDown poprzedzające tę galę, które wypada 30 sierpnia przyszłego roku. To pierwsza sytuacja w historii, gdy SmackDown będzie emitowane na żywo z tego kraju. Zarówno SmackDown, jak i Bash in Berlin, odbędą się w Mercedes-Benz Arenie.

Wspominałem tymczasem, że przez względy proceduralne, Gunther nie może obecnie opuszczać Stanów Zjednoczonych. W rozmowie ze „Sports Illustrated” zawodnik został zapytany czy obawia się o ewentualną absencję na historycznej gali w Niemczech. Gunther stwierdził, że ubiega się obecnie o „zieloną kartę”, a w trakcie tego procesu nie można choćby na chwilę opuścić terenu Stanów Zjednoczonych. Zawodnik wyraził jednak przekonanie, że do czasu sierpniowej gali kwestia ta będzie już dawno uregulowana.

„Fightful” podaje, że STARDOM ogłosiło podczas Nagoya Big Winter 2023 zwakowanie tytułów mistrzowskich World of Stardom oraz Goddesses of Stardom. Zarówno Tam Nakano, jak i Natsupoi zmagają się z urazami, które eliminują je na dłuższy czas, co wywołało takie decyzje. Proces wyłonienia mistrzyni World of Stardom nie będzie prosty. Pierwszą z uczestniczek walki o tytuł ma być Suzu Suzuki, lecz wcześniej zawalczy ona jeszcze z Hazuki w obronie tego prawa. O drugie miejsce w walce mistrzowskiej powalczy kilka zawodniczek w jednodniowym turnieju, który odbędzie się 28 listopada. Wezmą w nim udział: Mina Shirakawa, Momo Watanabe, Maika oraz Ami Sourei. Jeśli chodzi o tytuły Goddesses of Stardom to powalczą o nie Divine Kingdom (Megan Bayne i Maika) z zespołem, który zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.

W odpowiedzi na zapytania fanów na Twitterze, Nikkita Lyons zasugerowała, że już niedługo powróci do akcji. Zawodniczka pauzuje od 20 stycznia z powodu kontuzji więzadła krzyżowego przedniego.

Ponoć angle z ostatniego Rampage, w którym MJF wyeliminował Juice’a Robinsona, został zorganizowany specjalnie, żeby wypisać Robinsona z telewizji. Okazuje się jednak, że ma to mieć podłoże w prawdziwej kontuzji, której Juice musiał się nabawić w listopadzie, choć nie wiemy teraz w jakich okolicznościach. Juice ma ponoć problemy z plecami i uraz zakwalifikowano jako wymagający operacji, która wykluczy go z akcji prawdopodobnie do końca roku.

Zapowiedź RAW:
- Drew McIntyre otworzy RAW tłumacząc swoje zachowanie z ubiegłego tygodnia
- Chad Gable stawi czoło Shinsuke Nakamurze
- Xia Li znajdzie się na celowniku Becky Lynch
- Raquel Rodriguez kontra Nia Jax
- dwóch przedstawicieli drużyn powalczy o przewagę dla swojej ekipy w WarGames Matchu.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.