wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Blake Christian związał się z WWE, Więcej o powrocie PROGRESS Wrestling, Batista nie będzie mógł się pojawić podczas weekendu WrestleManii 37, Walka Jona Moxley'a na Bloodsport 5, Początek współpracy NJPW z Impact Wrestling
Dodano: 14-02-2021, 11:34
„Fightful Select” donosi, że Blake Christian podpisał kontrakt z WWE. Zawodnik pozostawał w ostatnim czasie na scenie niezależnej, choć zaliczył również występy w Impact Wrestling czy podczas NJPW Strong. Ostatnio Christian przegrał starcie Title vs. Career w GCW, co wywołało już sporo spekulacji o tym, iż wreszcie związał się umową z którąś z większych federacji. Z IW pożegnał się natomiast występem na No Surrender.

Jak wspominałem PROGRESS Wrestling powróci 20 lutego z galą Chapter 104: Natural Progression. Jak podaje „TalkSport” poza początkiem Natural Progression Series, na galę zaplanowana jest walka Mercedes Blaze z Millie McKenzie. Na gali mają również wystąpić Gene Munny i PROGRESS Unified World Champion Cara Noir, lecz nie ustalono jeszcze w jakich dokładnie walkach.
Według najnowszych wieści już tydzień po tym wydarzeniu ukaże się kolejna gala, a mianowicie Chapter 105: Bring the Thunder. Podczas tej gali dokończone będzie Natural Progression Series, a poza tym odbędzie się pierwszy kobiecy Thunderbastard Match. Na pewno weźmie w nim udział Blaze, a siedem innych uczestniczek zostanie ogłoszonych podczas Chapter 104.

W dalszym ciągu nie mamy potwierdzenia w jakiej formie będzie w tym roku zorganizowana ceremonia WWE Hall of Fame. Jeśli federacja zdecyduje się ostatecznie na stacjonarną organizację tego wydarzenia, to na miejscu zabraknie prawdopodobnie Batisty, który miał być członkiem klasy za rok 2020, która przez pandemię nie została włączona do HoF w zeszłym roku i ma być uhonorowana teraz, przy okazji WrestleManii 37. PWInsider donosi jednak, że Batista jest obecnie w Australii na planie „Thor: Love & Thunder”, co zajmie mu jeszcze trochę czasu i w związku z tym raczej nierealne jest to, żeby Batista przyleciał do Stanów Zjednoczonych na weekend WrestleManii.

Na galę Josh Barnett’s Bloodsport 5, zaplanowaną na 20 lutego, ogłoszona została walka Jona Moxley’a z Davey Boy Smithem Jr.

Po otworzeniu się na współpracę z AEW, NJPW podjęło teraz kolaborację z inną amerykańską federacją, a mianowicie Impact Wrestling. Pod koniec gali Impact Wrestling No Surrender ogłoszono, że wkrótce występy w IW zaliczą dwie gwiazdy NJPW – Juice Robinson i David Finlay. Obie federacje otwierają się na siebie po nieporozumieniach z przeszłości, po których NJPW długo nie chciało słyszeć o współpracy z Impact Wrestling. Do pewnego przełomu doszło po przejęciu IW przez Anthem, gdy Scott D’Amore i Don Callis podjęli się próby naprawienia stosunków z NJPW – w zeszłym roku odwiedzili oni nawet osobiście Japonię i formalnie przeprosili szefostwo oraz zawodników NJPW za błędy z przeszłości. Ponoć swoją rolę w naprawieniu stosunków między NJPW i IW odegrali również Good Brothers.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.