wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Po tym jak Bobby Lashley sięgnął po mistrzostwo WWE, pojawiły się spekulacje o szybszym powrocie Brocka Lesnara do WWE. Według tych doniesień federacja chce doprowadzić do wyczekiwanej przez fanów walki Lashley-Lesnar, która miałaby się odbyć na WrestleManii 37. Innym potencjalnym przeciwnikiem Lashley'a na WM może być Drew McIntyre.

W wieku 76 zmarł Jim Crockett Jr., który odegrał bardzo ważną rolę w branży, w ubiegłym wieku prowadząc Jim Crockett Promotions, które zostało w swoim czasie sprzedane Turner Broadcasting, tworząc podwaliny pod WCW. Do jego śmierci przyczyniły się problemy z nerkami i wątrobą, przez co kilka ostatnich dni przed odejściem spędził w szpitalu.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Oryginalne plany dla Romana Reignsa na Elimination Chamber, Duża gwiazda NJPW wkrótce w AEW i IW?, Anulowane plany dotyczące występów zawodnika AEW w IW, Zaręczyny wrestlingowej pary, Taya Valkyrie związała się z WWE, Były zawodnik EVOLVE w WWE
Dodano: 15-02-2021, 15:04
„Wrestling Observer” informuje, że według oryginalnych planów Roman Reigns miał bronić WWE Universal Championship w Elimination Chamber Matchu, ale WWE chciało wprowadzić na PPV więcej różnorodności i federacja nie chciała ostatecznie dwóch walk EC o tytuły mistrzowskie. Przypomnę, że finalnie EC Match z ramienia SmackDown będzie pojedynkiem o miano pretendenta, a zwycięzca jeszcze tego samego wieczoru zawalczy z Reignsem o pas w solowej walce.

W nadchodzącym czasie możemy oczekiwać kolejnych przypadków wymiany zawodników pomiędzy trzema już federacjami, czyli NJPW, AEW i Impact Wrestling. Według doniesień „Wrestling Observera” jednym z takich ruchów ma być pojawienie się Kazuchika Okady w AEW i IW, co powinno nastąpić już wkrótce.

Tymczasem AEW i Impact Wrestling planowały, żeby do tej drugiej federacji przybył Sammy Guevara, lecz ostatecznie wycofano się z tego planu, po tym jak sam zawodnik nie zaakceptował ponoć planów kreatywnych. Guevara nie był zadowolony ze storyline’u w ramach którego miałby zacząć występować w IW i federacja w ostatniej chwili wycofała go przez to z poprzednich tapingów telewizyjnych. Pomimo całej sytuacji miało się obyć bez żadnych spięć na samej linii AEW-IW i ponoć obie strony są zachwycone dotychczasową współpracą.

Mamy kolejne zaręczyny w świecie wrestlingu, a tym razem na stanięcie na ślubnym kobiercu zdecydowali się TJP oraz Aria Blake.

Zdaniem PWInsidera dobiegła końca saga z sytuacją kontraktową Tayi Valkyrie. Po jej odejściu z Impact Wrestling trwało mnóstwo dyskusji o tym czy trafi do WWE czy do AEW, a sama zawodniczka dała sobie czas na spokojne podjęcie decyzji. Wspomniane źródło podaje teraz, że Valkyrie ostatecznie podpisała w ostatnich dniach kontrakt z WWE i dołączy do NXT. Taya ma się znaleźć w najnowszej klasie adeptów w WWE Performance Center, która zostanie przedstawiona już wkrótce. Warto przy okazji wspomnieć, że Triple H powiedział przy okazji konferencji przed NXT TakeOver, że w najnowszej klasie nabytków WWE będą przeważały kobiety.

To jednak nie koniec transferów do WWE, gdyż kontrakt z federacją podpisał również były zawodnik EVOLVE, Harlem Bravado. PWInsider donosi, że on także ma trafić do rosteru NXT.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.