wrestling wwe tna ecw


Trzy duże wydarzenia za nami. Każdej z tych gal towarzyszył unikalny klimat. Wy głosowaliście, która z nich wydawała się Waszym zdaniem najciekawsza. Tak prezentując się ostateczne wyniki:
SONDA
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:
Super Show-Down (513) 37%  
Evolution (393) 28%  
Crown Jewel (483) 35%  
Łącznie oddano
1389 głosów

Przed nami natomiast WWE TLC oraz potwierdzona konfrontacja o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich ma większe szanse na zwycięstwo!


Pod koniec grudnia John Cena powróci do pracy w WWE. Na razie wiadomo, że Cena wystąpi na przestrzeni kilku tygodni na kilkunastu live eventach, a do tego dołoży występ na jednym RAW oraz prawdopodobnie na gali Royal Rumble. Na razie nie wiadomo czy Cena przepracuje całe "Road to WrestleMania 35".

NXT UK doczeka się swojej pierwszej gali TakeOver, która odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Empress Ballroom w Blackpool. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że bilety na galę zostały wyprzedane w niecałe trzy godziny.

W dalszym ciągu niepewne są losy tygodniówki Impact Wrestling względem 2019 roku. Federacja negocjuje z kilkoma stacjami telewizyjnymi, jednak rozmowy są dalekie od finalizacji. W związku z tym możliwe jest przedłużenie współpracy z POP TV przynajmniej na okres kilku pierwszych miesięcy 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE TLC 2018
Środa 19.12.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Staples Center wpłaciło 10 tysięcy na cele charytatywne, WWE zadowolone z angle Ronda Rousey-Charlotte, Pakiety na WrestleManię wciąż w sprzedaży, Specjalna walka na SmackDown, Lars Sullivan trafi na RAW, Zakaz wstępu na gale WWE dla Enzo Amore, Storyline'owe informacje o Braunie Strowmanie, Aktualna karta TLC PPV
Dodano: 20-11-2018, 08:35
Na koniec weekendu Survivor Series 2018 na ładny gest zdecydowali się jeszcze włodarze Staples Center, którzy w obliczu ostatnich wydarzeń z Romanem Reignsem postanowili wpłacić 10 tysięcy dolarów na rzecz fundacji wspierającej chore dzieci. Ponoć fundację polecił im sam zawodnik, po tym jak przedstawiciele Staples Center skontaktowali się z nim by przekazać mu wyrazy wsparcia w walce z chorobą.

„Wrestling Observer” informuje, że WWE było bardzo zadowolone z przebiegu walki Rondy Rousey z Charlotte na Survivor Series. Ponoć głównym motywem ataku Flairówny na Rondę była nie tyle podbudowa pod ich walkę na WrestleManii, co sprawienie, że fani znów będą odbierali Charlotte jako wiarygodną rywalkę dla byłej mistrzyni UFC, po tym jak Charlotte przegrała feud z Becky Lynch i była wygwizdywana przez fanów. Federacja osiągnęła swój cel i znowu mówi się o walce Rousey-Charlotte na WM.

W sprzedaży wciąż dostępne są pakiety podróżnicze na WrestleManię 35, choć federacja poinformowała w mediach społecznościowych, że zbliżają się do wyprzedania pakietów. Dostępne są jeszcze opcje Gold, Silver i Bronze.

W najbliższy czwartek w Stanach Zjednoczonych obchodzone będzie Święto Dziękczynienia i z tej okazji na SmackDown odbędzie się „Thanksgiving Feast Fight” pomiędzy The New Day oraz The Bar i Big Showem.

Wiemy już, że Lars Sullivan trafi niedługo na RAW, bowiem promo zapowiadające jego przybycie wyemitowano także na czerwonej tygodniówce. Na razie nie wiadomo dokładnie kiedy zadebiutuje Sullivan – jak wiemy czasem zdarza się kilkutygodniowy poślizg między promami, a rzeczywistym debiutem, natomiast Sullivan na pewno powinien się zjawić na RAW do końca tego roku.

Enzo Amore trafił po Survivor Series na czarną listę WWE i przed RAW na zewnątrz areny pojawiła się już informacja o zakazie wstępu dla byłego zawodnika WWE. Ochrona była uczulona na to, żeby nie dopuścić do powtórki historii z Survivor Series i fani na Twitterze poinformowali nawet, że przed galą zaczepiono jednego z kibiców na płycie, który chodził w masce Kalisto. Ochrona poprosiła go o zdjęcie maski by upewnić się, że nie kryje się za nią właśnie Amore.

Podczas RAW zobaczyliśmy angle w którym Baron Corbin, Drew McIntyre i Bobby Lashley kontuzjowali Brauna Strowmana. Federacja poinformowała storyline’owo, że Braun ma problemy z ręką i wkrótce pojawi się więcej informacji. Na TLC została zapowiedziana walka Strowmana z Baronem Corbinem, której stypulacja jest taka, że zwycięstwo Corbina daje mu na stałe stanowisko General Managera RAW, natomiast jeśli wygra Braun to na Royal Rumble dostanie walkę z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal.
Na razie nie wiadomo czy WWE wypisze ostatecznie Strowmana z walki na TLC. Historia z ręką jest oczywiście jedynie storylinem, natomiast nieoficjalnie wiadomo, że Braun ma poważne problemy z kolanem, więc nie można wykluczyć jakiejś przerwy tego zawodnika. Wysoce prawdopodobne, że storyline ma jedynie uwiarygodnić Corbina w walce ze Strowmanem i Braun wystąpi jednak na PPV, a potem będzie miał ponad miesiąc na podleczenie kolana, bowiem między TLC i Royal Rumble będzie niemal półtora miesiąca czasu.

Aktualna karta TLC PPV wygląda następująco:

Finał WWE Mixed Match Challenge

RAW Women’s Championship
Ronda Rousey vs. Nia Jax

TLC Match
Braun Strowman vs. Baron Corbin

WWE Intercontinental Championship
Seth Rollins vs. Dean Ambrose

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:

Dean Ambrose
Seth Rollins16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Dean Ambrose

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Asuka

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
vs
The Usos
vs
The New Day

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
vs
Baron Corbin
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
vs
Drew McIntyre

Elias
vs
Bobby Lashley

Tables Match
Natalya
vs
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
Daniela Bryan

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
pokonał
Mistrza Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamurę

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała (DQ)
Charlotte Flair

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Mustafę Ali

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Kick-off
Team SmackDown
pokonało
Team RAW

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.