wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

WWE sonduje sytuację kontraktową zawodników Impact Wrestling, Co z przyszłoroczną ceremonią WWE Hall of Fame?, Pac McAfee zniknie z NXT TV?, Mniej fanów na Wrestle Kingdom 15, Wyjątkowy prezent świąteczny dla Hulka Hogana, Uwaga na spoilery ze SmackDown: pierwszy uczestnik Royal Rumble Matchu, powrót w przyszłym tygodniu, wyniki pojedynków Steel Cage i Lumberjack z wczorajszego odcinka
Dodano: 26-12-2020, 13:21
Na przełomie roku wygaśnie sporo kontraktów osób związanych z Impact Wrestling i inne federacje mogą poszukać wzmocnień swoich rosterów. Podchody robi już WWE, które według informacji „Wrestling Observera” kontaktowało się z pracownikami Impact Wrestling, żeby dowiedzieć się komu dokładnie wygasną za kilka dni umowy. Na ten moment z potwierdzonych nazwisk, które prawdopodobnie opuszczą IW wraz z końcem roku, mamy Ethana Page’a i Tayę Valkyrie. To dwie osoby, którymi zainteresowane jest zresztą WWE, choć Page jest oprócz tego na celowniku AEW.

W obliczu wyjątkowej sytuacji z tego roku, WWE nie było w stanie zorganizować ceremonii Hall of Fame przed WrestleManią 36. Niemal pewne jest już, że zapowiedziana klasa roku 2020, zostanie po prostu wprowadzona w przyszłym roku przy okazji WrestleManii 37. Do HoF mają trafić JBL, Batista, Davey Boy Smith, Jushin Liger, The Bella Twins i nWo. Nie sprecyzowano jeszcze czy WWE utrzyma po prostu ten kształt przyszłorocznej klasy czy doda do niej jeszcze jakieś nowe nazwiska. Z tego co wiadomo w tej chwili rozważane jest również, żeby Hall of Fame 2021 odbyło się wirtualnie, bez tradycyjnej ceremonii, choć wpływ na decyzję ma wiele czynników i wiążące decyzje będą dopiero zapadać. Wstępnie federacja nie widzi jednak sensu organizowania normalnej gali Hall of Fame, jeśli nie będzie można fizycznie wpuścić na nią fanów.

Pat McAfee ma na jakiś czas zniknąć z NXT TV i powróci do programów na wiosnę. Jest to ponoć decyzja WWE, a niekoniecznie samego zawodnika, który zaangażował się w większym wymiarze w pracę w WWE. McAfee zawalczył na razie dwukrotnie w NXT, najpierw w solowej walce z Adamem Colem, a potem brał udział w WarGames Matchu.

W Japonii ponownie wzrosła liczba przypadków COVID-19, co doprowadziło do nałożenia przez władze kraju nowych restrykcji. Na ostatniej prostej ogranicza to plany dotyczące Wrestle Kingdom 15, ponieważ NJPW będzie mogło wpuścić ostatecznie na gale po 5000 fanów. Przed nałożeniem nowych restrykcji, WK15 miało obejrzeć na żywo około 16-20 tysięcy osób.

Hulk Hogan raczej nie narzeka na Święta, ponieważ dostał na nie w prezencie warty ponad 70 tysięcy dolarów samochód, a mianowicie Dodge’a Chargera SRT Hellcat Redeye.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
Choć sporo mówiło się o walce Romana Reignsa z Danielem Bryanem na Royal Rumble 2021, to WWE najwyraźniej zmieniło plany. Podczas SmackDown, Bryan jako pierwszy zadeklarował swój udział w Royal Rumble Matchu. Taka sytuacja może znacząco sugerować, że WWE pójdzie w stronę walki Reigns vs. Bryan na WrestleManii 37.

WWE poinformowało, że podczas przyszłotygodniowego, noworocznego SmackDown, do akcji powróci Seth Rollins. Zawodnik zniknął z WWE TV po Survivor Series, gdyż 7 grudnia urodziło się jego pierwsze dziecko z Becky Lynch i Seth chciał spędzić tych parę wyjątkowych tygodni z partnerką.

Roman Reigns zdołał pokonać Kevina Owensa i obronić WWE Universal Championship w Steel Cage Matchu, lecz ponownie z dużym udziałem Jey’a Uso, który przykuł Owensa kajdankami do klatki.

Świąteczne SmackDown przyniosło nam z kolei nowego mistrza. Big E pokonał Samiego Zayna w Lumberjack Matchu i zdobył WWE Intercontinental Championship. To jego drugie panowanie z tym tytułem.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.