wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Walki zawodniczek STARDOM na Wrestle Kingdom 15 ustalone, Wysoka oglądalność świątecznego SmackDown, Danny Hodge nie żyje, WWE podjęło decyzję odnośnie walki wieczoru WrestleManii 37?
Dodano: 26-12-2020, 23:17
Podczas drugiego dnia Wrestle Kingdom 15, który wypada 5 stycznia, fani na obiekcie Tokyo Dome zobaczą dwie walki zawodniczek z rosteru STARDOM. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji WK, pojedynki kobiet będą jednak dodatkiem dedykowanym fanom na miejscu, gdyż będą to Dark Matche, które nie będą uwzględnione w transmisjach na NJPW World oraz FITE TV. Federacje potwierdziły następujące pojedynki pań na to wydarzenie:
- Saya Kamitani, Azumi & Utami Hayashishita vs. Maika, Natsupoi & Himeka
- Mayu Iwatani & Tam Nakano vs. Syuri & Giulia.

Choć świąteczne SmackDown nie odbywało się na żywo, to było mocno promowane i osiągnęło znakomity wynik oglądalności. Według wstępnych wieści show z 25 grudnia obejrzało 3.335 miliona widzów, na co złożyło się 4.097 miliona osób z godziny pierwszej i 2.574 miliona z drugiej części show. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.95.
Trudno to rzecz jasna porównać z poprzednim tygodniem, gdy SmackDown ukazało się na FS1 i oglądało je wtedy 1.030 miliona osób. W porównaniu do ostatniej emisji na głównym kanale FOX, która wypadła 11 grudnia, też jest to jednak bardzo duży wzrost, ponieważ wtedy było to 2.206 miliona oglądających. Wystarczy zresztą wspomnieć, że jest to ogółem drugi najlepszy wynik SmackDown od czasu emisji na FOX i najwyższa oglądalność programu WWE w całym 2020 roku.

W wieku 88 lat zmarł były zapaśnik i bokser, Danny Hodge. Odnosił on duże sukcesy w zapasach (m.in. srebro olimpijskie w Melbourne w 1956 roku) i boksie. W 1959 zaangażował się w pro wrestling, w którym siedmiokrotnie zdobywał NWA Junior Heavyweight Championship. W 2007 roku został włączony do Professional Wrestling Hall of Fame.

Od dłuższego czasu mówi się o potencjalnym feudzie Romana Reignsa z Danielem Bryanem, lecz program wciąż jest przekładany. Początkowo zakładano ich starcie już na TLC, ale w miejsce Bryana wstawiono ostatecznie Kevina Owensa. Sygnalizowano, że jest to pokłosie przesunięcia walki Reigns/Bryan na Royal Rumble, lecz tutaj ponownie nie dojdzie raczej do takiej walki, bo Bryan został zapowiedziany do Royal Rumble Matchu. Na styczniowym PPV prawdopodobnie możemy również zobaczyć jeszcze jedną potyczkę Reignsa i Owensa o WWE Universal Championship.
Jeśli chodzi o sytuację z Reignsem i Bryanem to coraz więcej wskazuje na to, że będzie to plan być może na ścisłą walkę wieczoru WrestleManii 37. Z tego co wiadomo stoczenia walki na tej gali odmówił ostatecznie The Rock, zatem Bryan może być odpowiednim rywalem dla Romana, a przy okazji mógłby pierwszy raz w swojej karierze wygrać Royal Rumble Match. Układa się to o tyle w zgrabną całość, że Bryan otwarcie mówi, iż to już ostatni okres w którym jest pełnoetatowym zawodnikiem – potem przejdzie na wariant part-timera, zaliczając sporadyczne występy na większych wydarzeniach. Na pewno można sobie zatem wyobrazić scenariusz, w którym na koniec swojej pełnej aktywności ringowej, Bryan zaliczy wielki triumf na Royal Rumble i zbudowana zostanie jego walka o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Oczywiście pozostaje nam czekać czy WWE nie zmieni znowu zdania, lecz na ten moment taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.