wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Świat wrestlingu wspomina Brodiego Lee
Dodano: 27-12-2020, 12:45
Branża skupiona jest oczywiście dzisiaj na jednej, ale jakże zaskakującej i przygnębiającej informacji o śmierci zaledwie 41-letniego Brodiego Lee. Młodsze jak i starsze osoby związane z biznesem wspominają dzisiaj zawodnika, który słynął wśród współpracowników z bardzo przyjaznego podejścia i znakomitego etosu pracy. Poniżej zbiór niektórych z setek wpisów upamiętniających Jona Hubera.

Cody Rhodes: Bardzo dotknęła mnie śmierć Brodiego Lee. To oczywiste, że był niezwykle utalentowanym zawodnikiem i miał zdolność sprzedawania historii, ale poza tym jego talentem było umiejętne doprowadzanie do tego, że sami rywale podnosili sobie poprzeczkę. Przy pierwszym spotkaniu z nim… dla każdego więcej niż oczywiste było to, że jest człowiekiem rodzinnym i o wysokiej kulturze. Miałem okazję dzielić z nim ostatni występ… jego ostatni pojedynek. To zaszczyt i duże wyróżnienie, które przyjmuję z ogromną pokorą.

Mick Foley: Właśnie się dowiedziałem o śmierci Jona Hubera… to okropny dzień dla fanów wrestlingu. Zaledwie dwa lata temu, mój syn Hughie przebrał się za Luke’a Harpera na Halloween. Był wspaniałym pracownikiem i kochającym ojcem. To ogromna strata dla każdego, kto kocha wrestling.

Kevin Owens: Świat stracił wspaniałą osobę. Był jednym z najlepszych. Pod każdym względem. #RIPBrodieLee

Natalya: Jestem załamana słysząc o śmierci Brodiego Lee, który był bliskim przyjacielem wielu z nas. Był niesamowitym mężem i oddanym ojcem. Jego miłości do rodziny nie dało się przecenić. Wysyłam modlitwę i wsparcie dla Amandy, Brodiego, Nolana i reszty rodziny Jona Hubera.

Tony Khan: Jestem zdruzgotany stratą Jona Hubera, znanego fanom wrestlingu jako Mr. Brodie Lee, a wcześniej Luke Harper. Jon był wspaniałym człowiekiem. Rodzina była dla niego najważniejsza – jego kochająca żona Amanda oraz synowie Brodie i Nolan. Kochał wrestling i był w nim wspaniały. Proszę zachowajcie go w swoich sercach.

Triple H: Wyjątkowy talent… a jeszcze lepszy człowiek, mąż i ojciec.

Braun Strowman: Brak mi słów! #RestWellBrother

Chris Jericho: Jest sobota. Wiecie co to znaczy… To na zapleczu w Meksyku w 2015 roku. Brodie był zirytowany tym, że nie ma dedykowanej dla niego koszulki, więc jeden z nas przygotował ich trochę, żeby go uhonorować. Założyliśmy je aby go uczcić, bo wszyscy go kochali. Był wspaniałym człowiekiem i rewelacyjnym pracownikiem… nigdy nie stoczyliśmy słabej walki, a przepracowaliśmy ich pewnie z 50. Byłem jego dużym fanem i pomogłem sprowadzić go do All Elite Wrestling… gdzie w krótkim czasie zaliczył jedną z najlepszych prac wykonanych w swojej karierze. Spróbuję odnaleźć tę koszulkę i jeśli się uda, to powieszę ją na ścianie, by przypominała mi każdego dnia jak wygląda prawdziwy gość, taki jak Ty. Dziękuję Jon… byłeś jednym na milion i prawdziwym bratem.

Charlotte Flair: Trudno to wytłumaczyć i nie wiem czy chciałby żebym ja to robiła, ale ten z pozoru najbardziej przerażający człowiek jakiego zobaczycie w telewizji, w realnym życiu był najmilszą osobą jaką można spotkać. Wzorcowy mąż i ojciec oraz dowód na to, że niektórzy ludzie są za dobrzy na ten świat.

Randy Orton: Brak mi słów. #RIP Brodie Lee. Oby Bóg zesłał Twojej wspaniałej rodzinie jak najwięcej siły.

Brandi Rhodes: Kocham cię i tęsknię za Tobą Jon. Dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla mnie i mojej rodziny. Wszyscy bardzo cię kochamy. Byłeś tak wspaniałym człowiekiem. To dla mnie przyjemność i zaszczyt, że mogłam Cię poznać i z Tobą pracować. Twoja rodzina jest teraz naszą rodziną. Zadbamy o nich. Spoczywaj w pokoju przyjacielu.

Bray Wyatt: Byłeś moim najlepszym przyjacielem. Moim bratem, partnerem, moim Terrym Gordym. Odmieniliśmy wszystko, bo odmawialiśmy robienia czegokolwiek, co nie było zgodne z naszą wizją. Zawsze byliśmy najlepsi, gdy występowaliśmy razem i obaj o tym wiedzieliśmy. Walczyliśmy jak bracia, bo nimi byliśmy. Jestem wściekły. To nie tak miało być, zamysł był taki, że mając siedemdziesiątkę na karku, gdy będziemy już grubi, łysi i bezużyteczni, to jako Wyatt Family będziemy prezentowali jeszcze swoje akcje w salkach gimnastycznych w liceach. Co zrobimy teraz? Co mam zrobić, wiedząc, że już nigdy nie usłyszę Twoich sarkastycznych komentarzy. Już teraz cholernie za Tobą tęsknię. Dałbym wszystko, żeby powrócić nawet do naszych najgorszych chwil i nie mogę uwierzyć, że już Cię nie ma. Bardzo mi przykro bracie. Naprawdę przykro. Zawsze będziesz częścią mnie, czy tego chcę czy nie i nic nie będzie bez Ciebie takie samo, a mam przy tym nadzieję, że Amanda wie, że może na mnie liczyć i nie są to puste słowa, bo ich również kocham. Gwarantuję, że zadbam o to, żeby Twój syn wiedział jak niesamowitym byłeś człowiekiem. Nie będą o tobie opowiadać legend, ale to jaki naprawdę byłeś, co miało okazję zobaczyć tylko kilka osób. Gwarantuję, że gdy podrośnie, gładko podłożę mu się w dark matchach, tak jak obiecałem. Jest mi strasznie przykro. Żałuję, że nie miałem okazji się pożegnać. Ale znów jest sobota i wiemy co to znaczy… zachowaj dla mnie miejsce obok siebie, gdziekolwiek jesteś, bo tam jest i moje miejsce. Dołączę do Ciebie, gdy nadejdzie mój czas. Żegnaj na zawsze Brodie. Kocham Cię.

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.