wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Nie żyje wieloletni właściciel CMLL, Randy Orton powraca do pracy w WWE, Zawodnik z UK zmuszony do zakończenia kariery, Jim Ross przeprowadzi wywiad z Shawnem Spearsem, AEW dopuściło Spearsa do występu na gali Limitless Wrestling, Były zawodnik WWE i IW powraca do wrestlingu, Oficjalna data i lokalizacja Bound For Glory 2019, Była gwiazda powróciła do Impact Wrestling (spoiler ze Slammiversary!)
Dodano: 08-07-2019, 08:36
W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Alonso był wnukiem Salvadora Lutterotha, który w 1938 roku założył federację EMLL. Gdy Alonso wkraczał do federacji w roku 1975 to EMLL kierował jego wujek - Salvador “Chavo” Lutteroth Jr., który odszedł na emeryturę w 1987 roku i pozostawił kontrolę nad federacją właśnie Paco Alonso. Ten oddzielił federację od NWA i w 1991 roku nadał jej nazwę Consejo Mundial de Lucha Libre (CMLL), podkreślając nowe rozdanie. Na przestrzeni lat Alonso dał się poznać jako menedżer wyższego szczebla, gdyż nie mieszał się do spraw kreatywnych i codziennych operacji, podejmując jedynie strategiczne decyzje. Od pewnego czasu bieżącymi operacjami biznesowymi zajmowała się jego córka, Sofia.


Randy Orton ma powrócić do pracy w WWE w tym tygodniu i możliwe, że to on zostanie ogłoszony jako rywal Aleistera Blacka na Extreme Rules. Randy dostał ostatnio wolne w związku z urazem szyi, którego doznał podczas jednego z live eventów, właśnie w walce z Blackiem. Nie było to nic poważnego, lecz federacja chciała dać Randy’emu więcej czasu na pełne wyleczenie urazu. Co ciekawe Orton i tak miał zaplanowany urlop po WWE Super ShowDown, choć nieco krótszy niż wyszło w praktyce – WWE dało mu parę dodatkowych tygodni wolnego, gdyż i tak nie było dla niego większych planów.

Zawodnik z Wielkiej Brytanii, Jack Sexsmith, poinformował na gali Riptide Wrestling, że jest zmuszony zakończyć karierę. Taką decyzję wymusiły kolejne problemy z kolanem, które i tak było już w opłakanym stanie i zawodnik poddawał się już jego rekonstrukcji.

All Elite Wrestling poinformowało, że Jim Ross przeprowadzi wywiad z Shawnem Spearsem dotyczący jego ataku na Cody’ego na gali Fyter Fest. Nie podano na razie kiedy się on ukaże, lecz spekuluje się, że w pierwszym odcinku serii „Road to All Out”, co oznaczałoby emisję w przyszłym tygodniu, gdy AEW będzie już po Fight for the Fallen i rozpocznie przygotowania do gali w Chicago.


Tymczasem jeśli chodzi o Shawna Spearsa i AEW to federacja zamierzała wycofać go z zaplanowanego występu w piątek na gali Limitless Wrestling, lecz ostatecznie włodarze AEW zgodzili się by wciąż się tam pojawił. Dzień później Spears przyleci z Portland do Jacksonville, by wystąpić na AEW Fight for the Fallen.

Były zawodnik WWE i Impact Wrestling, Aron Stevens (aka Damien Sandow), poinformował o swoim powrocie do pro wrestlingu. W 2017 roku zawodnik sugerował, że chce się skupić bardziej na aktorstwie i z tego względu rezygnuje z wrestlingu.

Impact Wrestling potwierdziło w trakcie Slammiversary, że Bound For Glory 2019 odbędzie się 20 października w Chicago.

Uwaga na spoiler ze Slammiversary!
|
|
|
|
|
|
Po walce o Impact World Championship, w której Brian Cage pokonał Michaela Elgina, do Impact Wrestling powrócił były zawodnik tej federacji – Rhino. Ten zaatakował Elgina, gdy ten wyładowywał frustrację po porażce poprzez atak na Dona Callisa. Rhino co prawda zjawił się w masce, lecz jego ruchy były tak oczywiste, iż nie było wątpliwości o kogo chodzi. Rhino właściwie zdradził swój powrót niemal przed galą, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z Teksasu z dopiskiem „pora wracać do pracy”. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że Rhino formalnie pozostaje jeszcze pod kontraktem WWE, który wygasa 17 lipca, o czym informował wcześniej sam zawodnik. Nie było do tej pory żadnych sygnałów by umowa została jednak wcześniej rozwiązana. Być może dlatego Rhino zjawił się w masce i nie zdjął jej w trakcie transmisji, choć dla wszystkich było oczywiste kto się za nią kryje.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-07-2019, 08:29
Host: do-stimo-255-36.arsim.one.pl, IP: 31.179.255.36

Myślę*

autor: The Viper1

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.