wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Walka z ważną stypulacją na MLW Fightland, Zaręczyny wrestlingowej pary, Sting o przybyciu Rica Flaira do AEW, MJF oficjalnym rekordzistą, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 01-11-2023, 16:37
Major League Wrestling ogłosiło, że 18 listopada na ich gali Fightland dojdzie do starcia Matta Cardony z Mancem Warnerem, ale przy istotnej stypulacji, bo przegrany będzie musiał opuścić MLW. Gala odbędzie się w 2300 Arenie w Filadelfii i będzie dostępna w ramach FITE+.

Zawodniczka WWE Gigi Dolin poinformowała na Instagramie o zaręczynach ze swoim partnerem, zawodnikiem Impact Wrestling, Zacharym Wentzem.

W rozmowie ze „Sports Illustrated” Sting odniósł się do tego ile znaczy dla niego obecność Rica Flaira w ostatnich miesiącach jego kariery. Sting powiedział, że nie przyznawał tego jeszcze, ale prawdziwi mężczyźni nie powinni wstydzić się łez – jemu zdarzyły się takie dwa bardzo emocjonalne wieczory w karierze, gdy rzeczywiście miał oczy we łzach. Pierwszy taki moment to jego starcie z Riciem w ostatniej walce WCW na Nitro. Druga chwila była w minioną środę na Dynamite, bo gdy usłyszał muzykę Flaira i go zobaczył, powróciły mu wszystkie ich wspólne wspomnienia. To właśnie Flair pomógł mu stać się kimś ważnym, razem podróżowali, przeżyli bardzo wiele i to Flair uczynił go tym kim jest teraz. W środę poczuł się trochę jak przy tym pożegnaniu na Nitro, choć tym razem miało to oczywiście o wiele bardziej pozytywny wydźwięk. Sting dodał jeszcze, że ściągnięcie Flaira przez AEW sprawiło, iż postanowił występować aż do przyszłorocznego Revolution, a oryginalnie miał w planach odwiesić buty na kołek trochę wcześniej, prawdopodobnie w grudniu bieżącego roku.

Od paru dni wiedzieliśmy, że to już formalność, ale dzisiaj MJF ustanowił oficjalny rekord jeśli chodzi o długość panowania z AEW World Championship, które wynosi teraz 347 dni, co pozwoliło mu pokonać 346-dniowe panowanie Kenny’ego Omegi. MJF jest mistrzem od 19 listopada ubiegłego roku, gdy pokonał Jona Moxley’a na Full Gear 2022. Najbliższa obrona tytułu przypadnie na tegoroczną edycję Full Gear, która zaplanowana jest na 18 listopada, a jego rywalem będzie wtedy Jay White.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- Tony Khan ma ważne ogłoszenie
- Chris Jericho & Kenny Omega vs. Angelo Parker & Matt Menard
- Bullet Club Gold vs. MJF i trzech innych zawodników
- AEW Women’s Championship: Hikaru Shida vs. Willow Nightingale
- AEW International Championship: Orange Cassidy vs. Claudio Castagnoli.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 01-11-2023, 19:57
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Kogo obchodzi koleś który jest gorszy od Omosa?

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.