wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kiedy wróci Bryan Danielson?, Pierwszy booking Matta Riddle'a po zwolnieniu z WWE, WWE nie planuje konferencji przed Crown Jewel, Oglądalność drugiej części NXT Halloween Havoc, Plany na powrót AJ Stylesa, Rywalizacja NBCUniversal o NBA wpłynie na losy programów wrestlingowych?
Dodano: 02-11-2023, 20:26
Wobec najnowszego urazu Bryana Danielsona pojawiły się obawy czy kontuzja nie wykluczy go choćby z występu na NJPW Wrestle Kingdom, ale nowe wieści są bardziej optymistyczne. Tony Schiavone zasugerował na łamach „AEW Control Center”, że Danielsona zobaczymy jeszcze w tym roku, choć nie sprecyzował dokładnie jak długa będzie przerwa zawodnika.

Matt Riddle ma swój pierwszy booking od czasu wrześniowego zwolnienia z WWE. Big Time Wrestling ogłosiło, że na ich gali The Reunion 3, która odbędzie się 9 marca przyszłego roku, dojdzie do walki Riddle’a z Robem Van Damem.

Roster WWE ruszył do Arabii Saudyjskiej już dzisiaj, natomiast tym razem nie jest przewidziana konferencja prasowa przed sobotnią galą, jak miało to miejsce w przypadku kilku ostatnich eventów w tym kraju. Gwiazdy WWE są za to aktywne lokalnie, a poza występami medialnymi wezmą też udział w promocji WWE Experience, czyli miejsca, które zostanie otworzone na początku przyszłego roku, gdzie znajdzie się sklep oraz dodatkowe atrakcje związane ze światem WWE.

Oglądalność drugiej części NXT Halloween Havoc wyniosła 674 tysiące widzów, odnotowując spadek względem 787 tysięcy osób z części pierwszej z ubiegłego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 spadł odrobinę z poziomu 0.21 do 0.20. We wtorek widownię zagarnął przede wszystkim kolejny mecz w ramach MLB World Series.

Według „PWInsider Elite” aktualny plan zakłada powrót AJ Stylesa do akcji prawdopodobnie podczas SmackDown z 10 listopada. Ponoć WWE ma jednocześnie konkretny plan na tego zawodnika, gdy powróci on do akcji – dość prawdopodobne wydaje się, że Styles może być częścią ewentualnego WarGames Matchu przeciwko Bloodline na Survivor Series.

Jak wiadomo USA Network nabyło już prawa do emisji SmackDown od sezonu 2024/2025. „Fightful Select” podaje, że NBCUniversal potraktowało to show jako priorytet, ponieważ na bazie ratingów uznano, iż to SmackDown jest obecnie flagowym produktem WWE, a co ważne wyniki oglądalności show są najbardziej „odporne” względem sezonu futbolowego. Ponoć NBCU nie zamyka się jeszcze jednocześnie na ewentualne utrzymanie RAW i NXT, lecz wstrzymuje się na razie w tej sprawie, bo planuje przystąpić do rywalizacji o prawa do NBA.
Co ciekawe w takim przypadku NBCUniversal może zadziałać korzystnie również dla… AEW. Jeśli NBCU dopnie swego i przejmie prawa do NBA, koszykarskie rozgrywki znikną z oferty Warner Bros. Discovery, które w takim przypadku przedstawi prawdopodobnie dużo lepszą ofertę AEW. To i tak pozostanie we współpracy z Warnerem, lecz spekuluje się, że jeśli Warner będzie musiało wydać dużo na zachowanie NBA, które jest obecnie dla nich bardzo ważne, pozostały budżet na federację wrestlingową może być solidnie okrojony względem sum o których spekulowano dotychczas. Na sytuację będzie też pewnie spoglądać uważnie WWE, bo obecnie mówi się o tym, że jeśli podejście NBCUniversal do NBA będzie nieudane, może dojść do przedłużenia umów na RAW i NXT, które pozostałyby na USA Network – oczywiście przy założeniu, że wcześniej WWE nie podpisze innych umów telewizyjnych na te programy.

-------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 03-11-2023, 23:59
Host: 178235182027.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl, IP: 178.235.182.27

RVD z Riddlem będą walczyć o złotego skręta ;)

autor: Marky

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.