wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

NXT TakeOver: XXV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 01-06-2019, 18:09
Już dzisiaj w nocy 25 edycja gali NXT TakeOver. Event pod prostą nazwą NXT TakeOver: XXV odbędzie się w Webster Bank Arena w Bridgeport. Początek gali o 1.00 w nocy czasu polskiego – poprzedzi ją 30-minutowy Pre-Show, lecz tradycyjnie będzie to jedynie pogadanka ekspertów i nie będzie w tym czasie żadnej dodatkowej walki. W głównej karcie znalazło się pięć pojedynków, z czego cztery mistrzowskie.Typują: Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Matt Riddle vs. Roderick Strong


Rafał: Gdyby zwycięzca miał zostać nowym pretendentem, stawiam na Matta, chociaż nie jestem do niego przekonany w 100%. Druga opcja to rozłam w grupie Undisputed Era i przyszła walka Cole-Strong. Skłaniam się jednak ku pierwszemu rozwiązaniu.
Typ: Matt Riddle

Piotrek: Prawdę mówiąc nie do końca mogę się przekonać do Riddle’a, choć to zestawienie powinno wypaść stosunkowo ciekawe. Strong nie jest zbyt charyzmatyczny, ale na pewno wykonuje dobrą pracę w ringu i w NXT moim zdaniem zaskakująco dobrze radzi sobie właśnie solowo. Tak czy siak szans na jego triumf nie widzę tu żadnych, a Riddle w oczywisty sposób stanie się latem pretendentem do tytułu. Wydaje mi się wysoce prawdopodobne, że także latem Strong odwróci się od Undisputed Ery i zobaczymy jego feud z Adamem Colem, lecz wątpię by tytuł NXT miał być tam na szali.
Typ: Matt Riddle
NXT North American Championship
The Velveteen Dream vs. Tyler Breeze


Rafał: Może to i dobrze, że Tyler wrócił do NXT, ale nie dawałbym mu tak szybko tytułu. Ewentualnie Dream przegrywa po jakiejś ingerencji, a od jesieni zaczyna kręcić się wokół głównego mistrzostwa. 50/50. Pojedynek z pewnością warty uwagi, jak wszystkie Velveteena.
Typ: Velveteen Dream

Piotrek: O ile jestem zwolennikiem okazyjnych występów byłych gwiazd tego brandu w NXT, to cofanie ich do żółtego rosteru zupełnie już do mnie nie przemawia i tak jest z Tylerem. W trakcie pobytu w NXT zawsze znajdował się w okolicach midcardu i teraz powrócił w podobnej roli, a nie widzę jakoś by miał osiągnąć coś więcej. Nie zmienia to faktu, że Tyler ma tu coś do udowodnienia jeśli chce pokazać, że niesłusznie utonął w głównym rosterze. Dream.
Typ: Velveteen Dream
NXT Women’s Championship
Shayna Baszler vs. Io Shirai


Rafał: Zazwyczaj stawiałem na Shaynę, ale jej panowanie zrobiło się męczące. Z obecnego rosteru Shirai jest chyba najlepszą kandydatką do przejęcia mistrzostwa, ale mogą ten program przeciągnąć do Toronto i jeszcze bardziej podbudować Io.
Typ: Io Shirai

Piotrek: Asuka ze swoim panowaniem w NXT wypadała dobrze, ale od tego momentu z tym kierunkiem azjatyckim jest bardzo słabo. Ogółem ciężko przekonać się do Japonek w świecie WWE, choć pojawiło się ich już kilka. Shirai wydaje mi się dużo bardziej wyrazista niż Kairi Sane, która zaliczyła szalenie anonimowe panowanie z tym pasem. Tak czy siak spróbowałbym już tej Io i zobaczył co z tego wyjdzie. Kontynuowanie motywu z Baszler w NXT stało się już nużące.
Typ: Io Shirai
Ladder Match
NXT Tag Team Championship

Danny Burch & Oney Lorcan vs. Street Profits vs. Forgotten Sons vs. Bobby Fish & Kyle O’Reilly


Rafał: Każdy z tag teamów może zdobyć tytuły, ale najbardziej "efektowni" i przekonywujący jako mistrzowie będą Street Profits. Forgotten Sons również są dobrze prowadzeni i zajmują u mnie drugie miejsce. Nie chcę widzieć Kyle'a i Bobby'ego z pasami, gdyż dostaniemy powtórkę z "dominacją" Undisputed Ery.
Typ: Street Profits

Piotrek: Na pewno będzie się działo i powinien wyjść dość ciekawy pojedynek. Co do zwycięzców to wykluczam Undisputed Erę, bo to już było. Reszta ma równe szanse, więc przy typie pokieruję się swoją sympatią i postawię na Lorcana oraz Burcha, bo Forgotten Sons i Street Profits nie oferują według mnie nic ciekawego.
Typ: Lorcan & Burch
NXT Championship
Johnny Gargano vs. Adam Cole


Rafał: Gargano jako mistrz NXT i Ciampa jako mistrz NXT to dwa inne światy. Ciampa był wręcz genialny w swoim gimmicku, a Gargano jest... poprawny. Zdecydowanie za wcześnie na utratę tytułu, ale wspomina się o kontuzji Gargano, co tylko dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że galę ze złotem opuści Adam Cole.
Typ: Adam Cole

Piotrek: Ich walka z weekendu WM była świetna, ale ten rewanż wyraźnie ustalony z braku pomysłu. Myślę, że można było dorzucić jakiś rodzaj walki w ramach urozmaicenia. Skoro Gargano już dotarł do tego tytułu to nie widzę sensu w tym by miał go teraz stracić z Adamem. Zaryzykuję też stwierdzenie, że nie będzie to walka wieczoru i show zakończy Ladder Match tag teamów.
Typ: Johnny Gargano

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 04-04-2019, 07:34
Host: user-5-173-248-192.play-internet.pl, IP: 5.173.248.192

Zadaszenia nie ma na stadionie? Będą widzowie mokli?
Trzeba było na Narodowym zrobić.

Zawsze lubiłem zapowiedzi Robertsa. AEW ma niezłe zaplecze przy mikrofonach.

Pupilki Edga. Może w końcu Hawkins będzie miał szansę wygrać, ale będzie pinował i sam się skapnie że przecież jego streak będzie zagrożony i sam się podda.

autor: Overagresiv

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.