wrestling wwe tna ecw


Trzy duże wydarzenia za nami. Każdej z tych gal towarzyszył unikalny klimat. Wy głosowaliście, która z nich wydawała się Waszym zdaniem najciekawsza. Tak prezentując się ostateczne wyniki:
SONDA
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:
Super Show-Down (513) 37%  
Evolution (393) 28%  
Crown Jewel (483) 35%  
Łącznie oddano
1389 głosów

Przed nami natomiast WWE TLC oraz potwierdzona konfrontacja o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich ma większe szanse na zwycięstwo!


Pod koniec grudnia John Cena powróci do pracy w WWE. Na razie wiadomo, że Cena wystąpi na przestrzeni kilku tygodni na kilkunastu live eventach, a do tego dołoży występ na jednym RAW oraz prawdopodobnie na gali Royal Rumble. Na razie nie wiadomo czy Cena przepracuje całe "Road to WrestleMania 35".

NXT UK doczeka się swojej pierwszej gali TakeOver, która odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Empress Ballroom w Blackpool. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że bilety na galę zostały wyprzedane w niecałe trzy godziny.

W dalszym ciągu niepewne są losy tygodniówki Impact Wrestling względem 2019 roku. Federacja negocjuje z kilkoma stacjami telewizyjnymi, jednak rozmowy są dalekie od finalizacji. W związku z tym możliwe jest przedłużenie współpracy z POP TV przynajmniej na okres kilku pierwszych miesięcy 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE TLC 2018
Środa 19.12.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Jimmy Jacobs i Seth Rollins stają w obronie RAW, Dalton Castle o swoich problemach zdrowotnych, Oglądalność SmackDown, Czy WWE zareaguje na ostatnie wyniki oglądalności?, Debiut i walka na przyszłotygodniowe NXT, Atrakcje na przyszłotygodniowe 205 Live
Dodano: 13-12-2018, 09:20
Na Twitterze rozgorzała maja wojenka dotycząca ostatnich wieści o bardzo słabej oglądalności RAW. Bryan Alvarez z „Wrestling Observera” nazwał wynik ostatniego RAW „ośmieszającym”, co niezbyt spodobało się byłemu producentowi WWE – Jimmy’emu Jacobsowi, a także obecnemu zawodnikowi federacji – Sethowi Rollinsowi. Panowie postanowili usprawiedliwić nieco Creative Team, tłumacząc, że rozpisanie co tydzień 3-godzinnego show, a łącznie 5 godzin tygodniówek to bardzo trudne zadanie. Jacobs powołał się na swoje doświadczenia z czasów WWE i podkreślił, że pisanie telewizyjnego show naprawdę nie należy do łatwych zadań. Podkreślił też, że nie dziwi się WWE, iż nie skracają RAW do dwóch godzin, bowiem po prostu otrzymują więcej pieniędzy za obecny format czerwonej tygodniówki. Rollins ograniczył się do jednego wpisu w którym stwierdził, że rozpisanie 5 godzin telewizji na tydzień z zachowaniem logiki oraz doprowadzeniem do jakiegoś finału, to zadanie niemal nie do wykonania i to, iż wszystko trzyma się kupy graniczy wręcz z cudem. Nie należy chyba dodawać, że panowie byli w zdecydowanej mniejszości i większość wpisów w całej dyskusji była krytyką, a nie obroną czerwonej tygodniówki.

Dalton Castle przyznał w rozmowie ze „Sporting News”, że jego ostatnie problemy zdrowotne uzmysłowiły mu także, że choć bardzo kocha wrestling, to czasem trzeba odpocząć i pomyśleć o własnym zdrowiu. Castle zaznaczył, że nie spotkał się jeszcze z takim bólem jak w ostatnich miesiącach, ale na szczęście lekarze dobrze się nim zajęli i teraz znów jest w pełni sił.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 1.977 miliona widzów, czyli nieco więcej niż przed tygodniem, gdy było to 1.948 miliona.

Jeśli chodzi o ostatnie wyniki oglądalności programów WWE to oczywiście na jesieni i zimą widownia z reguły spada i nie jest to nic dziwnego, bowiem to samo dzieje się każdego roku, jednak łączy się to z faktem, że z roku na rok ogólna oglądalność jest niższa. Problem ten dotyczy także innych programów telewizyjnych, ale fakty pozostają takie, że w szczególności RAW zaliczyło spory regres i w tym roku śrubuje niechlubne rekordy najniższej oglądalności w historii tego show. Można się spodziewać, że kolejne negatywne rekordy padną w okresie świątecznym, zwłaszcza, że gale nie będą się odbywały w tym roku na żywo, tylko zostaną nagrane z wyprzedzeniem.
WWE podchodzi do wyników oglądalności na spokojnie, zwłaszcza, że pod koniec przyszłego roku zaczną obowiązywać nowe umowy telewizyjne. Możliwe jednak, że federacja zdecyduje się wreszcie na jakieś kroki względem RAW, bowiem to pozostaje przecież na USA Network. Na razie jednak WWE czeka spokojnie do okresu „Road to WrestleMania”, gdy oglądalność standardowo powinna pójść w górę.

W przyszłym tygodniu powtórny debiut w NXT zaliczy Dominik Dijakovic, który co prawda pokazał się już kiedyś w NXT TV, ale teraz ponownie zapowiadany jest jako debiutant, bowiem WWE chce go obecnie wprowadzić do NXT w mocniejszej roli.

Na przyszłotygodniowe NXT zapowiedziano także walkę tag teamową kobiet: Jessamyn Duke i Marina Shafir zmierzą się z Io Shirai oraz Dakotą Kai.

Na przyszłotygodniowe 205 Live zapowiedziano z kolei Street Fight pomiędzy Akira Tozawą i Brianem Kendrickiem, a Drew Gulakiem i Jackiem Gallagherem. Oprócz tego na tygodniówkę cruiserów powróci menedżer Bobby’ego Lashleya – Lio Rush.---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 04-10-2018, 20:33
Host: ip-31-0-122-114.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.122.114

A o której godzinie ta gala?

autor: Dora

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:

Dean Ambrose
Seth Rollins16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Dean Ambrose

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Asuka

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
vs
The Usos
vs
The New Day

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
vs
Baron Corbin
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
vs
Drew McIntyre

Elias
vs
Bobby Lashley

Tables Match
Natalya
vs
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
Daniela Bryan

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
pokonał
Mistrza Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamurę

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała (DQ)
Charlotte Flair

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Mustafę Ali

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Kick-off
Team SmackDown
pokonało
Team RAW

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.