wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kairi już w wewnętrznym rosterze WWE, Status Liv Morgan, CEO FOX o braku kolejnej umowy dla SmackDown, Odyssey Jones powróci do WWE TV?, Grayson Waller dostanie segment na Crown Jewel?, AEW sięga po "seat fillers"
Dodano: 03-11-2023, 14:58
Od paru miesięcy nie jest już specjalną tajemnicą, że Kairi powróci do WWE, natomiast zdaje się, że jesteśmy praktycznie w przededniu tego wydarzenia. Zagraniczne portale podają zgodnie, iż wczoraj Kairi została już dopisana do wewnętrznego rosteru WWE. Oznacza to, że jej powrót do telewizji jest już prawdopodobnie kwestią czasu i zobaczymy ją w akcji zapewne jeszcze w listopadzie.

PWInsider ustalił, że Liv Morgan nie ma jeszcze wyznaczonego żadnego terminu ewentualnego powrotu na ring. Zawodniczka zmaga się z urazem ramienia, a obecny status jest taki, że później w tym miesiącu ma się zameldować w ośrodku medycznym WWE w Birmingham w Alabamie na badaniach kontrolnych, które mają pokazać jak przebiega proces rehabilitacji.

CEO FOX wypowiedział się podczas czwartkowej konferencji prasowej o tym dlaczego FOX nie powalczyło o przedłużenie praw do emitowania SmackDown. Lachlan Murdoch stwierdził, że programy WWE podpięli pod swoje transmisje sportowe, gdzie stosują pewne parametry, które pozwalają im wyliczyć wskaźnik rentowności inwestycji. W tym przypadku zestawienie kosztów do takich praw z zasięgiem i przychodami okazał się niewystarczający, przynajmniej jak na wysokie standardy, które stawiają sobie w FOX. Murdoch stwierdził, że WWE jest przez tych kilka lat świetnym partnerem, ale mają ostrą dyscyplinę jeśli chodzi o pilnowanie liczb, a tutaj wskaźnik nie dorównał ich wymaganiom, więc życzą WWE powodzenia, ale po zakończeniu umowy nadejdzie czas się rozstać.

PWInsider donosi, że być może wkrótce do WWE TV powróci Odyssey Jones. W swoim czasie ten został przeniesiony z rosteru NXT do SmackDown, ale po kilku występach w Dark Matchach nagrań SmackDown w lipcu i sierpniu, potem Jones walczył tylko raz na wrześniowej gali WWE w Indiach. Z zaplecza dochodzą jednak głosy, że wkrótce Jones może znowu zawitać do telewizji.

Według tego samego źródła w WWE dyskutowane są pomysły względem dodania do jutrzejszej gali Crown Jewel jakiegoś segmentu z udziałem Graysona Wallera. Zawodnik jest bardzo chwalony za swoją pracę z ostatniego okresu, w związku z czym prawdopodobnie zostanie nagrodzony pojawieniem się na gali, choć nie ma przewidzianej żadnej walki na Crown Jewel. Można się domyślać, że Grayson poprowadzi nowe wydanie segmentu „Grayson Waller Effect”, ale nie wiemy teraz kto może być jego gościem.

„Ringside News” donosi, że wobec ostatnich problemów frekwencyjnych, AEW sięgnęło po tzw. „seat fillers”. Są to osoby, które zapisują się do dedykowanych klubów, w których mogą liczyć na przydzielenie do wolnych miejsc na różne wydarzenia kulturalne, rozrywkowe czy sportowe. Taka praktyka była już stosowana w branży choćby przez WWE i wykorzystuje się ją głównie, żeby zapełnić spore połacie pustych miejsc w rejonach wyłapywanych przez kamery, żeby wyglądało to lepiej w telewizji. „Ringside News” dotarło do informacji, że AEW skorzystało z takich praktyk choćby w przypadku nagrań Dynamite z 1 listopada. Jedna z takich osób wysłała nawet wiadomość którą otrzymali od AEW, z informacją o zbiórce i przebiegu całej procedury z rozdzielaniem miejsc, a na końcu apelem o poinformowanie o sprawie znajomych, bo wciąż będzie sporo miejsc do zajęcia.
Minione Dynamite w KFC Yum! Center w Louisville wciąż okazało się sporym rozczarowaniem jeśli chodzi o frekwencję. Sama hala to obiekt aż 20-tysięczny, natomiast AEW udostępniło z niej tylko ograniczoną ilość 4860 miejsc, ale już w dniu gali sprzedanych było tylko 3616 biletów. Podobnie jak w przypadku większości ostatnich gal AEW pozostawiło zamknięte sektory na koronie obiektu, jak i te ze strony na której znajduje się główna kamera.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.