wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

NXT UK TakeOver: Cardiff w sierpniu + Triple H o ustaleniu gali w dniu eventu AEW, Uraz Mickie James?, Finn Balor w związku z reporterką Fox Sports, Undertaker na SmackDown?, Moment of Bliss z Bayley, Walka zespołowa na RAW, Ric Flair o swoim ostatnim zabiegu
Dodano: 02-06-2019, 11:50
Podczas wczorajszego TakeOvera ogłoszono, że 31 sierpnia w Cardiff w Walii odbędzie się druga gala z cyklu NXT UK TakeOver. Zapowiada się zatem ciekawy dzień, bowiem na tę datę zapowiedziano już gale NJPW Royal Quest w Londynie, a także AEW All Out w Chicago. Warto jednak zauważyć, że NXT i AEW nie będą ze sobą bezpośrednio konkurowały, bowiem ze względu na różnicę w strefach czasowych eventy nie będą się odbywały w tym samym czasie.
Na konferencji po wczorajszej gali Triple H został zapytany o to czy celowo ustalili taką datę, ale wyśmiał takie spekulacje mówiąc, iż budynek w Cardiff mieli zarezerwowany jeszcze przed WrestleManią, a w NXT po prostu nie zapowiadają gal z tak dużym wyprzedzeniem, nawet jeżeli są już zabookowane. Hunter wspomniał, że gale NXT i AEW tak czy siak nie będą się odbywały w tym samym czasie, bowiem oni celują w godziny odpowiednie dla Wielkiej Brytanii, gdzie organizowane będzie ich show.

Istnieje podejrzenie, że Mickie James nabawiła się kontuzji podczas sobotniego live eventu WWE w Waco w Teksasie. James toczyła solowy bój z Carmellą, który został szybko zakończony po tym jak po paru minutach Mickie miała problemy z podniesieniem się po upadku na kolana. Carmella szybko zgarnęła zwycięstwo, a po walce James zajął się sztab medyczny, choć ostatecznie opuściła arenę o własnych siłach, przy lekkim wsparciu na lekarzu. Na razie nie wiadomo o jaki uraz może chodzić i czy jest to coś poważnego.

Finn Balor był obecny na wczorajszym finale Ligi Mistrzów (kibicował Tottenhamowi) i przy okazji wywiadu z Veronicą Rodriguez reprezentującą Fox Sports przyznał, że spotyka się z tą właśnie reporterką. Wcześniej mówiło się o tym, że Balor spotyka się z Cathy Kelley, ale już od paru miesięcy pojawiały się głosy jakoby byli parą z Rodriguez. Przy okazji można wspomnieć, że Rodriguez sama była blisko WWE, bowiem rozmawiała z federacją w 2016 roku, lecz ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia, a w 2017 roku przedłużyła ona współpracę z Fox.

Jak wiadomo WWE oficjalnie zapowiedziało Goldberga na najbliższe SmackDown, natomiast lokalnie na ten event jest teraz awizowany także Undertaker. Ten na pewno pojawi się na RAW, ale możliwe, iż przybędzie również na galę niebieskiego brandu by skonfrontować się ze swoim rywalem z WWE Super ShowDown.

Na SmackDown na pewno zobaczymy natomiast segment „Moment of Bliss” w którym Alexa Bliss będzie tym razem gościła SmackDown Women’s Champion, Bayley.

Tymczasem na RAW znów nie zabraknie Romana Reignsa, który w zespole z The Usos zmierzy się z drużyną złożoną z Drew McIntyre’a oraz The Revival.

Ric Flair poinformował w rozmowie z „TMZ Sports”, że w ciągu ostatnich siedmiu tygodni aż cztery razy lądował w szpitalu w związku z problemami z jego rozrusznikiem serca. Lekarze w końcu dobrali dla niego optymalny model i jego „zamontowania” dotyczył właśnie ostatni zabieg. Pozostał po nim w szpitalu jeszcze przez dwie doby, by uzyskali pewność, że wszystko przyjęło się jak należy. Flair dodał, że teraz wszystko zdaje się już wyglądać dobrze i prognozy są takie, iż może żyć nawet do 95 roku życia.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-04-2019, 11:34
Host: 76-210-73-178.static.edis.at, IP: 178.73.210.76

*RZĄDANIA*

XDDDDDDDDDDDDDDD

autor: Fenomenalny The Guy

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.