wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Omówienie wydarzeń z WWE Crown Jewel 2023
Dodano: 05-11-2023, 00:47
Paczka zawiera omówienie wydarzeń, a co za tym idzie otwarte spoilery z gali WWE Crown Jewel 2023, która odbyła się w sobotę wieczorem czasu polskiego w Arabii Saudyjskiej.

Zgodnie z zapowiedziami podczas Pre-Show do gali doszło do starcia Sami’ego Zayna z JD McDonaghem. Walkę wygrał Zayn, który wykończył rywala kombinacją Helluva Kick i Blue Thunder Bombu.

Główna gala wystartowała od zaciętego pojedynku Setha Rollinsa z Drew McIntyrem, który wygrał ostatecznie ten pierwszy, broniąc tym samym WWE World Heavyweight Championship. Po walce pojawił się Damian Priest, który chciał wykorzystać walizkę Money In The Bank na bardzo zmęczonym Rollinsie, ale zapobiegł temu Sami Zayn, który ukradł walizkę Priestowi.


Choć Rhea Ripley stanęła naprzeciw aż czterech pretendentek, ostatecznie zdołała wygrać Fatal 5-Way Match przeciwko Nii Jax, Raquel Rodriguez, Shaynie Baszler i Zoey Stark. Tym samym Ripley zachowała WWE Women’s World Championship.


Solo Sikoa odnotował ważne zwycięstwo nad Johnem Ceną, po wykonaniu mu całej serii Samoan Spike’ów. Po walce Cena otrzymał owację od fanów i niespiesznie opuszczał stadion.


Aktor Ibrahim Al Hajjaj miał być gościem MizTV, gdy pojawił się Grayson Waller, który chciał przemianować segment na nowe wydanie „Grayson Waller Effect”. Ostatecznie aktor połączył siły z Mizem i ich wspólny atak przyniósł skutek, a Al Hajjaj wykonał Wallerowi akcję People’s Elbow, po czym świętował z Mizem.


Logan Paul pokonał Rey’a Mysterio i zdobył WWE United States Championship. W końcówce Logan wykorzystał kastet, którym uderzył rywala pod nieuwagę sędziego. Logan zdobył tym samym swoje pierwsze mistrzostwo w WWE, a Mysterio zakończył panowanie po 85 dniach.


IYO SKY pozostaje posiadaczką WWE Women’s Championship po pokonaniu Bianci Belair, do czego przyczyniła się powracająca do WWE, Kairi Sane. Sane dodatkowo podkreśliła, że ma na celowniku Belair, bo zaatakowała ją jeszcze po zakończonym już pojedynku.


Bez niespodzianki Cody Rhodes zwyciężył Damiana Priesta. Rzecz jasna w trakcie walki próbowali ingerować pozostali członkowie Judgment Day, ale siły wyrównał Jey Uso.


LA Knight postawił mistrzowi twarde warunki, ale ostatecznie uległ Romanowi Reignsowi, który kontynuuje swoje historyczne panowanie jako Undisputed WWE Universal Champion. Pod koniec ingerował Jimmy Uso, który oberwał za to od Knighta na stoliku komentatorskim, ale wtedy okoliczności wykorzystał Reigns, który najpierw wykonał rywalowi Spear przez bandę poza ringiem, a potem odliczył przeciwnika po dorzuceniu Speara już w ringu.------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-11-2023, 07:57
Host: 79.163.182.230.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.230

@mastermind

Tak by było xd

autor: Wildness

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.