wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kto przejął władzę w CMLL?, Aktualne wieści odnośnie sprzedaży biletów na Extreme Rules, Daniel Cormier vs. Brock Lesnar w WWE?, Powód nieobecności Samiego Zayna, Oglądalność SmackDown, Kto kontrolował ostatnie SmackDown?, Eric Bischoff rozpoczyna pracę na nowym stanowisku, Nowa walka na AEW Fight for the Fallen, Data najbliższej konferencji WWE odnośnie spraw finansowych, Powód absencji The IIconics na live eventach, Sasha Banks odwiedziła Japonię, Jim Ross krytycznie o Pre-Show do AEW Fyter Fest
Dodano: 12-07-2019, 08:31
Po śmierci Francisco „Paco” Alonso Lutterotha nowym prezesem CMLL została mianowana jego córka, Sofia Alonso. Ta od dłuższego czasu zajmowała się już bieżącymi sprawami operacyjnymi federacji, natomiast teraz będzie już miała pełną kontrolę nad CMLL.

Ponoć sprzedaż biletów na Extreme Rules rozruszała się na ostatnim etapie i na trybunach obiektu w Filadelfii powinno się zjawić około 10 tysięcy osób. „Wrestling Observer” sugeruje też, że ogłoszona dotychczas karta jest już ostateczną i jedyne ewentualne zmiany mogą polegać na przesunięciu któregoś z pojedynków do Kick-Offu, gdyż wciąż nie zapowiedziano żadnej walki do wstępu tego PPV.

Przy okazji ESPYs na czerwonym dywanie spotkali się Triple H i Daniel Cormier, z którymi porozmawiała reporterka WWE, Cathy Kelley. Temat rozmowy musiał oczywiście zejść na Brocka Lesnara i Cormier stwierdził, że żałuje, iż nie udało im się zawalczyć w formule MMA, lecz wspomniał, że być może zobaczymy taki pojedynek choćby w WWE.

WWE chwilowo nie ma konkretnych planów dla Samiego Zayna i z tego względu wycofano go z telewizji. Wiele wysoko postawionych osób w federacji dalej liczy na Zayna i dlatego ma on zacząć ponownie występować dopiero, gdy będzie dla niego jakiś konkretny program, by nie „zapychać” nim jedynie zbędnych walk czy segmentów.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 1.853 miliona widzów, odnotowując delikatny spadek względem 1.890 miliona sprzed tygodnia.

W tym tygodniu na zapleczu SmackDown nie było Vince’a McMahona, który ograniczył się jedynie do kontaktu telefonicznego w sprawie skryptu. Z pozycji Gorilla show nadzorował tym razem Triple H, a wieloma kwestiami produkcyjnymi zajmował się Bruce Prichard.

Od przyszłego tygodnia swoje nowe obowiązki obejmie Eric Bischoff, który już w tym tygodniu mocno przygotowuje się do tej roli i omawia wstępne plany względem tygodniówek po Extreme Rules. W tym celu Bischoff stawił się w ostatnich dniach w siedzibie WWE w Stamford, gdzie spotkał się też z Vincem McMahonem, by omówić szczegóły dotyczące nowego stanowiska.

AEW dodało do karty Fight for the Fallen starcie trzech zespołów: Dark Order vs. Jack Evans & Angelico vs. Luchasaurus & Jungle Boy. Zwycięzcy tego starcia wezmą potem udział w turnieju, który wyłoni pierwszych mistrzów tag teamowych AEW.


WWE poinformowało, że 25 lipca odbędzie się konferencja prasowa z omówieniem wyników finansowych za drugi kwartał bieżącego roku. Konferencję poprowadzą prezes WWE, Vince McMahon oraz wiceprezesi federacji – George Barrios i Michelle Wilson.

The IIconics nie pracowały w poprzedni weekend na live eventach, gdyż dostały wolne na świętowanie wieczoru panieńskiego Peyton Royce, która szykuje się do ślubu z Shawnem Spearsem, związanym obecnie z AEW.

Sasha Banks odwiedziła ostatnio Japonię, gdzie trenowała z lokalnymi zawodniczkami. Ponoć wizyta była prywatnym pomysłem samej Banks, natomiast wiele wskazuje na to, że zawodniczka szykuje się tym samym do powrotu na ring. Ponoć obecna przerwa Banks zaczyna też sięgać pułapu czasowego w którym WWE może przedłużyć jej kontrakt automatycznie, jeżeli dalej nie będzie występowała – takie klauzule zawarte są we wszystkich umowach.


W rozmowie z „Busted Open Radio” Jim Ross przyznał, że rozumie pewne krytyczne słowa względem Pre-Show do AEW Fyter Fest, bo sam nie był zbyt zachwycony wstępem do poprzedniej gali. „JR” stwierdził, że jego zdaniem za bardzo odstawało to od tego co prezentowali w głównej karcie i odbiegało też tematycznie. Wspomniał, że lubi komedie, ale gdy siada wieczorem by zrelaksować się przy drinku, a gdy serwują kawał dobrego wrestlingu w głównej karcie to ten wstęp powinien stanowić do tego przystawkę, a nie być czymś zupełnie innym. Zakończył mówiąc, że Pre-Show do poważnego wydarzenia nie powinien być tylko na siłę zapychany, lecz powinien stanowić coś istotnego i wartościowego.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-07-2019, 20:46
Host: adpa110.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.108.110

LAX pewnie odchodzą z Impact Wrestling naprawdę nie będę zaskoczony jeśli trafią do WWE. WWE jest teraz zdeterminowane żeby ściągać kogo się da. Nie zdziwi mnie ich widok na gali NXT Takeover w sierpniu(jeśli już teraz kończą się im kontrakty).

autor: przemb

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.