wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Logan Paul planuje częstsze występy, SANADA najdłużej panującym IWGP World Heavyweight Championem, Tetsuya Naito podda się operacji, Ric Flair o przenosinach do AEW, Will Ospreay rozważy przejście do WWE?, Kairi Sane w rosterze SmackDown, Zawodnicy z NXT na dzisiejszych tapingach, NWA narobiło sobie problemów z umową telewizyjną?
Dodano: 06-11-2023, 07:44
Po zdobyciu mistrzostwa Stanów Zjednoczonych na Crown Jewel, Logan Paul zasugerował na łamach „ESPN”, że teraz będzie się pojawiał w WWE TV już zdecydowanie częściej niż dotychczas. Paul stwierdził, że jako mistrz chyba nie ma innego wyjścia, przy czym zasugerował, iż mogą to być występy zarówno na RAW, jak i SmackDown. Paul dodał, że jego zdaniem tytuł jest zasłużony, bo choć może nie ma go tu tak często jak innych, to wykonuje ciężką pracę i swoimi występami potwierdza określoną wartość. Logan stwierdził, że jest typem osoby, która w dwanaście godzin może zrobić więcej niż dużo osób przez dwanaście miesięcy i widać to w jego odczuciu również po występach w WWE, gdzie jednak dopiero się rozgrzewa i wszystko jeszcze przed nami.

SANADA został najdłużej panującym IWGP World Heavyweight Championem w historii, wczoraj dobijając do 212 dni panowania mistrzowskiego. Wyprzedził tym samym Shingo Takagi’ego, który miał pas 211 dni od czerwca 2021 do stycznia 2022 roku. W przypadku IWGP World Heavyweight Championship mówimy przy tym o niezbyt odległej historii, bo tytuł powstał w marcu 2021 roku z połączenia IWGP Heavyweight Championship i IWGP Intercontinental Championship. Najbliższa obrona tytułu przez SANADĘ jest przewidziana dopiero w styczniu na Wrestle Kingdom 18, gdzie jego rywalem będzie Tetsuya Naito.

Wspomniany Tetsuya Naito podda się tymczasem w najbliższym czasie trzeciej już operacji oka. Chodzi o jego problemy z mięśniem skośnym górnym w gałce ocznej, który jest sparaliżowany, co wywołuje u zawodnika podwójne widzenie. Naito poprzednio przechodził związane z tym zabiegi w 2019 i 2022 roku. Zawodnik zasugerował w rozmowie z „Tokyo Sports”, że początkowo planował tę trzecią operację na okres już po zakończeniu kariery, ale ostatecznie zdecydował się na zabieg już teraz. Operacja nie wpłynie jednocześnie na planowaną walkę Naito z SANADĄ na Wrestle Kingdom.

W rozmowie z „Variety” Ric Flair przyznał, że to on skontaktował się z Tonym Khanem jako pierwszy, ale raczej w kontekście tego, żeby nawiązać współpracę względem promocji jego napoju energetycznego. Khan odparł, że jest zainteresowany, po czym przedstawił mu propozycję podpisania przez niego umowy z AEW i wzięcia udziału m.in. w ostatnich miesiącach kariery Stinga. Ric wspomniał, że Tony zrobił na nim dobre pierwsze wrażenie, bo to człowiek, który nigdy nie daje po sobie poznać zmęczenia czy irytacji. Na pewno Khan ma jego zdaniem szacunek w szatni i to w dużej mierze za spokój, który potrafi zachować.
Flair zaznaczył, że jego współpraca z AEW raczej nie powinna wpłynąć na pojawienie się „złej krwi” w jego relacji z WWE. Ric stwierdził, że z WWE ma raczej stosunki oparte na wzajemnym szacunku i tak pozostanie. Na razie nie słyszał żadnych negatywnych komentarzy z tamtej strony, a on sam zapracował już chyba sobie na pozycję w ramach której może robić po prostu to na co ma ochotę.

Dave Meltzer zasugerował na łamach „Wrestling Observer Radio”, że przybycie Willa Ospreay’a do AEW, po wygaśnięciu jego umowy z NJPW, nie jest już wcale takie oczywiste jak odbierano to jeszcze parę miesięcy temu. Z ustaleń Meltzera wynika, że do gry weszło na poważnie WWE, które zamierza przedstawić zawodnikowi intratną ofertę, a z otoczenia Ospreay’a dobiegają głosy, iż ten zmienił już trochę swoje myślenie i wcale nie zamyka się na ewentualny transfer do WWE. Ponadto Will będzie miał na stole oczywiście oferty z AEW i Impact Wrestling, jak i propozycję przedłużenia kontraktu w NJPW. Przypomnę, że jego obecna umowa kończy się w lutym i właśnie wtedy Will będzie decydował o swojej przyszłości.

Po powrocie zawodniczki na Crown Jewel, Kairi Sane została dodana przez WWE do rosteru SmackDown. Zawodniczka figuruje już nawet w oficjalnej rozpisce na stronie internetowej federacji. PWInsider podkreśla, że Sane wraz z resztą rosteru WWE poleciała z Arabii Saudyjskiej prosto do Stanów Zjednoczonych, gdzie przenosi się teraz na stałe.

Według PWInsidera na dzisiejsze nagrania WWE ściągnięci zostaną Meta-Four z NXT, czyli grupa, w skład której wchodzą: Noam Dar, Ora Menah, Jakara Jackson i Lash Legend. Na razie nie jest pewne czy mają oni pojawić się na RAW, czy może zostają sprowadzeni z myślą o występie w programie WWE Main Event, nagrywanym standardowo przed RAW.

NWA mogło sobie napytać biedy jednym niewielkim segmentem na minionej już gali Samhain PPV. W jej trakcie pojawił się motyw w którym zasugerowano, że Father James Mitchell wciąga kokainę. Segment był kontrowersyjny i spotkał się ze sporą krytyką ze strony fanów, a informacje w tej sprawie dotarły do The CW, czyli nowego partnera medialnego NWA. Jak donosi „Haus of Wrestling” do CW napłynęło wiele krytycznych wiadomości związanych z wykorzystaniem motywu narkotykowego na gali NWA, co może nawet zagrozić umowie telewizyjnej NWA. Wspomniane źródło sugeruje, że istnieje obecnie duże prawdopodobieństwo, że nowe reality-show NWA, jak i program NWA Powerrr wylądują ostatecznie w aplikacji The CW, a nie na ich kanałach telewizyjnych.

---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-11-2023, 13:28
Host: public-gprs403835.centertel.pl, IP: 37.47.208.188

Jak zwykle Wasze slogany o tym AEW. Jaka była gwiazda WWE odbiła się w AEW? Miro? Andrade? Malakai? Athena? Keith Lee? 2.0? Swagger? Hardy? Christian ma dobry run. Koniec. Federacja, która stoi upadłymi gwiazdami z WWE, które nic nie pokazują.

autor: Mastermind

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.