wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE celuje w podniesienie widowni wśród młodych widzów, Więcej o kulisach obecnego pushu Ricocheta, Kto zadecydował o pojawieniu się Street Profits na RAW?, Dlaczego WWE nie rozważało Triple H'a w roli dyrektora wykonawczego RAW lub SmackDown?
Dodano: 03-07-2019, 19:31
Ponoć aktualne działania WWE są w dużej mierze ukierunkowane na odzyskanie zaufania wśród młodszych (szczególnie nastoletnich) widzów, stąd w telewizji zacznie się pojawiać trochę ostrzejszych słów, gestów czy akcji. Popłaciło to już w przypadku ostatniego RAW, gdyż dokładna analiza oglądalności wykazała spory wzrost widowni wśród nastolatków i liczba oglądających w tym wieku rosła z każdą kolejną godziną tygodniówki. Mniej spektakularny, ale również odczuwalny wzrost odnotowano w grupie wiekowej 18-34. WWE było też bardzo zadowolone z tego, że drugą godzinę programu odpaliło o wiele więcej osób niż pierwszą. Trzecia godzina odnotowała spadek, lecz nie tak gwałtowny jak bywało to w tym roku i nikt nie odebrał tego jako niepokojącego sygnału, gdyż przy tak długim show obniżenie widowni w ostatniej godzinie jest dość naturalne.

Z uwagi na mocne skupienie się na młodszych grupach wiekowych, WWE będzie też celowało obecnie w push zawodników, którzy mogą wpasowywać się w profil idoli osób w takim wieku. Z tego względu postawiono teraz choćby na mocną promocję Ricocheta, o czym zadecydował sam Paul Heyman, będący ogromnym fanem tego zawodnika. Aktualny mistrz Stanów Zjednoczonych ma ponoć wysokie notowania u nastolatków, co widać po większej widowni złożonej z osób w tym wieku, gdy dochodzi do segmentów lub walk tego zawodnika. Młodzież chętnie kupuje też gadżety byłego mistrza NXT North American.

Decyzją Paula Heymana miało być również pojawienie się Street Profits, choć z aktualnych wieści wynika, że nie jest to jeszcze definitywny transfer z NXT. Nie wiadomo czy panowie pojawią się w najbliższych tygodniach na RAW i możliwe, iż na razie będą to sporadyczne występy, a pełny awans nastąpi dopiero na jesieni. W związku z nowym rozdaniem na tygodniówkach Heyman chciałby kilka nowych twarzy w rosterze, lecz WWE miało w planach poczekać z awansami do jesiennego podziału na dwie stacje telewizyjne, stąd na razie szala znajduje się gdzieś pośrodku. Na pewno nie ma co oczekiwać obecnie wielu debiutów z NXT, lecz mogą pojawić się pojedyncze przypadki takich działań.

Według aktualnych wieści WWE nie rozważało Triple H’a w roli dyrektora wykonawczego, gdyż federacja nie jest do końca pewna jaki skutek dadzą obecne zmiany i czy całość tego projektu wypali. Triple H jest szykowany na następcę Vince’a McMahona, więc WWE nie chciało by był ewentualnie utożsamiany z jakąś porażką, gdyby okazało się, że próba „odrodzenia” tygodniówek nie przebiegnie zgodnie z planem. Hunter wciąż ma się na razie zajmować NXT oraz NXT UK, a większą rolę w głównym rosterze dostanie zapewne dopiero w chwili, gdy Vince będzie chciał się wycofać – wtedy Hunter ma przejąć funkcję prezesa całej federacji.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-01-2019, 23:57
Host: host14-89-206-17.limes.com.pl, IP: 89.206.17.14

tu nie chodzi tylko o moja sympatie do DA ale poprostu o to ze to wszystko tak swietnie do siebie pasuje (Rollins wkoncu zdobywa pas i staje sie twarza Raw ale znowu roluje go odwieczny rywal i byly brat z Shield, heel nr.1) i zanim znowu wysmiejesz taki dobry pomysl lepiej sie dobrze zastanow czy sam nie chcialbys zobaczyc czegos takiego by doswiadczyc wkoncu jakies nieprzewidywalnosci

autor: logan

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.