wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Losy tytułu 24/7 podczas podróży rosteru WWE do Arabii Saudyjskiej, Członkowie Undisputed Ery na gali EVOLVE, Kontrowersje z udziałem Bully'ego Raya podczas gali ROH + oświadczenie federacji, Więcej o liczbie wykupień PPV dla Double or Nothing, Zmiana przydomków gwiazd w NXT, WWE podpisuje dłuższe kontrakty w NXT
Dodano: 07-06-2019, 07:39
Przy okazji podróży rosteru WWE do Arabii Saudyjskiej wahały się losy tytułu 24/7. Jeszcze przed odlotem R-Truth rozmawiał przez telefon przed samolotem, gdy zaczaił się na niego Jinder Mahal i odliczył go po Roll Upie. W trakcie samego lotu Mahal przysnął w swoim siedzeniu i Truth zakradł się do niego, odliczając go i odzyskując pas. Kilka osób w okolicy próbowało jeszcze dopaść Trutha, ale ten schował się w samolotowej toalecie. Oba filmiki można zobaczyć: tutaj i tutaj.

EVOLVE poinformowało, że na ich gali numer 129 dojdzie do walki tag teamowej w której JD Drake i Anthony Henry zmierzą się z Kylem O’Reillym oraz Roderickiem Strongiem z Undisputed Ery.

W ostatnich dniach gorąco zrobiło się wokół Bully’ego Raya, po tym jak jeden z fanów oskarżył go o próbę zastraszania podczas gali ROH w Portland. Josh Ketch twierdzi, że w trakcie eventu gwizdał i negatywnie reagował na grupę The Allure, co miało nie spodobać się Velvet Sky, która nawet rzuciła w jego stronę parę słów. Po tym jak zawodniczki udały się do szatni do fana podszedł ochroniarz, który zaprosił go na zaplecze. Jak się okazało czekał tam na niego Bully Ray (życiowy partner Sky), który zdaniem tego gościa wygłosił mu mocne przemówienie o szacunku dla zawodniczek i według jego relacji znalazły się tam elementy zastraszania oraz pogróżek. Dodał, że po wszystkim pozwolono mu wrócić na miejsce.
Bully Ray wydał potem swoje oświadczenie w którym stwierdza, że rzeczywiście doszło do pogadanki na zapleczu, ale rzeczona osoba próbuje się przedstawić jako ofiara, podczas gdy było wręcz odwrotnie. Ray stwierdził, że podobnie jak wiele innych osób w szatni może potwierdzić, że Ketch zachowywał się podczas gali wręcz nagannie i przekraczał granice dobrego smaku, zarówno przy okazji słów wypowiadanych do zawodników, jak i w szczególności zawodniczek. Miał on nasuwać wiele podtekstów seksualnych względem kobiet, a takie zachowanie nie może być tolerowane w 2019 roku. Ray zaprzecza jednak jakoby w jakimkolwiek momencie mu groził, a wręcz przeciwnie – zachował się dość łagodnie, a całą rozmowę zakończyli tym, iż poklepał go przyjacielsko po ramieniu i zaprosił do kontynuowania oglądania show, byle zachowywał się już jak normalny fan, na co Ketch miał odpowiedzieć „Dzięki Bully” i na tym historia się zakończyła.

Ring of Honor wydało oświadczenie w którym informuje, że badają całą sprawę i sprawdzają wewnętrzne protokoły dotyczące spraw ochrony, by ustalić co tak naprawdę się wydarzyło i jakiekolwiek decyzje podejmą dopiero po ustaleniu faktów.

Według aktualnych informacji ostateczna liczba wykupień PPV gali Double or Nothing ulokowała się w granicy 98 500 – 113 000 wykupień na całym świecie, z czego 71 000 w Stanach Zjednoczonych. To dobry wynik, bowiem spodziewano się czegoś na poziomie 50-65 tysięcy, a 80 tysięcy uznawano jako próg, który będzie już sukcesem. Jest to też zdecydowanie lepszy wynik niż w 2018 roku przy All In, które miało 55 tysięcy wykupień. W ramach ciekawostki dystrybutorzy poinformowali, że tylko kilkaset osób, które kupiły dostęp do Double or Nothing korzystało też z ostatnich gal WWE, lecz ciężko wyciągać z tego jakieś wnioski skoro już jedynie niewielki procent fanów ogląda gale tej federacji poprzez PPV.
Dane ciężko porównać z innymi federacjami, bowiem tradycyjne PPV odeszło już raczej do lamusa i gale WWE niemal wszyscy oglądają już na WWE Network, a gale NJPW poprzez New Japan World. Można wspomnieć, że Money In The Bank 2019 miało około 16 tysięcy wykupień PPV, a WrestleMania 35 około 64 tysięcy, lecz ciężko uznać to za dane, które będą w jakikolwiek sposób miarodajne, gdyż większość osób ogląda gale WWE na WWE Network, gdzie płaci się 10 dolarów za cały miesiąc, podczas gdy pojedyncze wykupienie gali PPV to koszt rzędu 60-80 dolarów. Zobaczymy jak będzie to wyglądało w przypadku AEW i czy na jesieni uruchomią oni jakąś własną platformę, czy też pozostaną przy klasycznym PPV.

Shane Strickland i DJZ otrzymali w NXT nowe przydomki, bowiem na ostatnich live eventach pojawiają się jako odpowiednio Isaiah Scott oraz Joaquin Wilde.

Wobec sytuacji na rynku WWE zmieniło nieco strategię dotyczącą kontraktów w NXT i podpisuje teraz 5-letnie umowy (dotychczas były to kontrakty na maksymalnie trzy lata). Oczywiście sytuacja tych osób zmienia się po promocji do głównego rosteru, gdy dostają nowe umowy ze znaczną podwyżką pensji względem tego co otrzymują w żółtym brandzie.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-04-2019, 09:51
Host: agov178.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.253.178

Widać nikt nie ogląda Raw do końca tylko od razu płacze o łączenie pasów, pozazdrościć. Jak dla mnie Raw było jednym z najlepszych od dawien dawna. Cieszy powrót Zayna, chociaż osobiście nie lubię go jako heela to i tak jest świetny. McGregor w WWE? Czemu nie. Jest wygadany i potrafi przyciągnąć publikę. Spodziewałem się natomiast kto przerwie Eliasowi koncert, zawsze jest miło zobaczyć go powracającego na taki segnemt. Jestem ciekawy co będzie na Smackdown, a przyszły tydzień pokaże kierunek w jakim pójdzie WWE.

autor: just another victim

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.