wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Aplikacja Extreme+ już dostępna
Dodano: 08-11-2023, 15:16Extreme+
PREMIERA NOWEJ APLIKACJI MOBILNEJ
OD EXTREME CHANNEL!

PROMO


Extreme Channel ogłasza premierę autorskiej aplikacji mobilnej – Extreme+. Całkowicie bezpłatna aplikacja zapewnia dostęp do najpopularniejszych i najchętniej oglądanych programów kanału.

Extreme+ to nowa aplikacja, dzięki której wszyscy fani Extreme Channel będą mieli możliwość być na bieżąco z treściami emitowanymi na kanale – w dowolnym miejscu i czasie. Na platformie dostępna jest pełna biblioteka gal WWE oraz takich programów jak „Beyond the Beaten Path”, „DRL – Liga Wyścigów Dronów” czy „X Games”.

„Po globalnej premierze, z radością wprowadzamy aplikację Extreme+ na rynek polski, gdzie mamy wielu fanów WWE, jak również programów o sportach ekstremalnych. Nowy produkt sprawi, że nasi widzowie będą teraz mogli oglądać swoje ulubione programy w dowolnym miejscu i o każdej porze. Mamy nadzieję, że dzięki Extreme+ będą jeszcze bliżej swoich pasji i jeszcze bardziej będą cieszyć się treściami, jakie oferuje im Extreme Channel” – powiedział Peter Einstein, CCO Extreme Channel.

Aplikacja Extreme+ dostępna jest na Androida i iOS (do znalezienia pod hasłem Extreme Poland).

Więcej informacji na www.extreme.com


O Extreme Channel:
Znany na całym świecie Extreme Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Kanał oferuje pełen zakres atrakcji – począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, przez wnikliwe prezentacje sylwetek współczesnych ikon sportu, skończywszy na relacjach z porywających sportowych wydarzeń i mistrzostw. Extreme Channel jest wyłącznym nadawcą programów WWE w Polsce.

Kanał rozpoczął nadawanie w 1999 roku i obecnie dociera ze swoimi treściami do ponad 16 milionów abonentów w ponad 40 krajach oraz 9 wersjach językowych w Europie, Rosji, Bliskim Wschodzie i Afryce.W 2021 roku uruchomiono serwis Extreme+, nową usługę cyfrową będącą uzupełnieniem oferty programowej kanału Extreme Channel. Extreme+ dociera na razie do abonentów w Wielkiej Brytanii, ale docelowo usługa dostępna będzie na całym świecie, w tym w Polsce.

Autor:
Paweł BorkowskiDodano: 20-11-2023, 20:37
Host: 46.205.210.13.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl, IP: 46.205.210.13

Gale są ale z opznieniem a nie jak w tv puszczaja.Chodzi mi że maja 2tyg.spóznienia i dla mnie jako fana WWE nie opłaca sie pobierać takiej aplkacji gdzie gale są nieaktulane zarówno na stronie i aplikacji.

autor: Zbyszko

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.