wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Super ShowDown 2019 - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 07-06-2019, 13:01
Już dzisiaj o 20.00 czasu polskiego w Jeddah w Arabii Saudyjskiej odbędzie się gala WWE Super ShowDown. Poprzedzi ją godzinny Pre-Show w trakcie którego The Usos zmierzą się z The Revival. W głównej karcie znalazło się dziewięć pojedynków.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
3 on 1 Handicap Match
Lucha House Party vs. Lars Sullivan


Paweł: W przypadku Sullivana już na starcie jego kariery w głównym brandzie miała być mocna pompa, ale ze względu na „pewne” problemy osobiste Sullivan sam zjechał na boczny tor. Powrócił w mocnym stylu, a wtedy ponownie w grę weszły czynniki poboczne. Nazwijmy więc to trzecim podejściem, a skoro jak to mówią „do trzech razy sztuka”, postawię na niego.
Typ: Lars Sullivan

Rafał: Zanosi się szybki squash, więc nie ma co zbyt długo się rozpisywać. Lars jest prowadzony jak dziesiątki innych "potworów", ale nie wiem czy ostatecznie wyjdzie z tego coś ciekawego. Może po jakimś czasie Sullivan utkwi w mid-cardzie lub upper mid-cardzie, ponieważ nie będzie na niego pomysłu. O wiele bardziej w roli "potwora" przekonuje mnie jednak Strowman.
Typ: Lars Sullivan

Piotrek: Nic ciekawego. Sullivan podpadł, ale pomału pokazują go na większej intensywności i pewnie w drugiej części roku dostanie push, bowiem to zawodnik podpadający pod profil jaki lubi Vince i “jego” ludzie. W Arabii komentarze za które ukarany został Lars nie byłyby zresztą niczym złym, a wręcz normalnym, więc zwycięstwo pasuje mu tu jak ulał.
Typ: Lars Sullivan

Braun Strowman vs. Bobby Lashley


Paweł: Wystarczy już porażek Brauna Strowmana. Nie wydaje mi się nawet, aby w Arabii Saudyjskiej znieśli kolejne jego upokorzenie kolejną porażką tylko dlatego, że coś poszło nie tak na WrestleManii. Mam nadzieję, że wygra Strowman.
Typ: Braun Strowman

Rafał: Lashley po odejściu Rusha prezentuje się lepiej, ale to i tak jeszcze nie to. Ze Strowmanem bywa różnie i za każdym razem na własne życzenie odpada z main eventów oraz walk o największą stawkę. Nie uważam by zwycięzca miał zbliżyć się tytułu Universal, więc dostaniemy starcie dwóch gigantów, to wszystko. Może będzie jakiś brawl poza ringiem, ingerencje innych wrestlerów, niejasne zakończenie - podwójna dyskwalifikacja lub coś w tym rodzaju, aby pozycja żadnego zawodnika nie została osłabiona i po gongu trochę demolki w stylu Strowmana.
Typ: Podwójna dyskwalifikacja

Piotrek: Po tym co Strowman nawywijał na WrestleManii jak dla mnie powinien dostać wędkę i nie wąchać dużego pushu przez nadchodzące miesiące. Oczywiście można być zirytowanym bookingiem, ale pomijanie spotów czy nie dbanie o zdrowie innych zawodników to poważne błędy. Oglądając wrestling zawsze trzeba zachować szacunek wobec zdrowia zawodników, a gdy „kolega po fachu” to olewa to można o nim mówić tylko najgorzej, bo naraża nie siebie, lecz innych, a wiadomo, iż w ringu błędy mogą kosztować poważne kontuzje i trwałe uszczerbki na zdrowiu.
Typ: Bobby Lashley

Roman Reigns vs. Shane McMahon


Paweł: Z Shanem wręcz odwrotnie jak ze Strowmanem. Najpierw miał przegrać z poniżanym przez siebie i pałającym chęcią zemsty na WrestleManii Mizem, wygrał. Potem niemalże pewna była jego porażka z praktycznie pewnym tym samym faworytem na Money in the Bank, wygrał. Znowu wygra? Moim zdaniem już wystarczy. Roman Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Ostatnio za dużo jest Shane'a w walkach na galach PPV, lecz nie sądzę by ten program był kontynuowany (chociaż przecieki dotyczące karty Extreme Rules mówią co innego). A więc mimo pomocy McIntyre'a oraz Eliasa, Shane nie da sobie rady z Big Dogiem. Jak pisałem kilka tygodni temu, niebawem Roman znów wróci do main eventów, to tylko kwestia czasu (może już na Survivor Series lub Royal Rumble) i ta wygrana jest mu potrzebna.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: McMahon pokonał dwa razy Miza, ale z Romkiem oczywiście nie ma szans. Być może sam Miz po prostu tu namiesza, przyczyni się do porażki Shane’a i latem dojdzie do ich finałowej potyczki.
Typ: Roman Reigns


WWE Intercontinental Championship
“Demon” Finn Balor vs. Andrade


Paweł: Jak Finn Balor mógłby wcielić się w „Demona”, jeśli w grę wchodziłaby porażka? Moim zdaniem podkreślenie jego osoby alter ego to oczywisty sygnał, że w grę wchodzi zwycięstwo. Ogólnie oceniając z boku to zestawienie, wręcz nie chce się wierzyć, aby odwrotny wynik wchodził w ogóle w grę.
Typ: Finn Balor

Rafał: Najciekawsza walka gali pod względem czysto wrestlingowym, ale nadal twierdzę, iż mimo wszystko, jest jeszcze za wcześnie na pas dla Andrade. Wypada bardzo dobrze itd., lecz nawet Zelina u jego boku nie jest dla mnie argumentem na to aby "El Idolo" zdobył mistrzostwo. Może w sierpniu, ale w sumie wszystko jest możliwe, więc ewentualny sukces Andrade nie będzie dla mnie zaskoczeniem.
Typ: Finn Balor

Piotrek: Gimmick “Demona” sprawia, że wynik jest tu z góry znany. Szkoda, że wciąż nici z pushu dla Andrade, bo jak wspominałem dla mnie wraz z Vegą są kompletnym projektem. Balor jest ok, lecz w pełnym wymiarze czasowym jakoś super do siebie nie przekonuje, oczywiście w realiach WWE.
Typ: Finn Balor


Triple H vs. Randy Orton


Paweł: Tu trafia kosa na kamień, bowiem w sumie każdy wynik możliwy jest dla obu z nich, zwycięstwo, porażka, remis... Choć świta mi w głowie ten remis, jakoś bardziej pasuje mi wygrana Triple H’a, w szczególności po skorzystaniu pod nieuwagę sędziego z „jackhammera” za niecne słowa podczas RAW.
Typ: Triple H

Rafał: Po kilku kolejnych galach w Arabii, organizacji zaczną kończyć się pomysły na super walki i zobaczymy co wtedy zrobią. Wystarczy jedno promo, jeden wywiad i już mamy hit na Super ShowDown... Nie lubię takich starć "znikąd", ale w przypadku tych eventów, to normalka. Pojedynek będzie długi i mam nadzieję, że HHH nie złapie kolejnej kontuzji. 50/50. Wynik nie jest tu najważniejszy, lecz załóżmy, iż tym razem wygra Orton.
Typ: Randy Orton

Piotrek: Szejkowie płacą i dostają odgrzewane kotlety, które kiedyś wzbudzały emocje, a dziś po prostu się odbędą. Bogata historia za nimi, ale pamiętamy, że panowie nie serwowali między sobą najlepszych walk nawet w topowej formie, a jak wiadomo zwłaszcza Hunter jest już na takim etapie, iż nie powinien już występować w ringu. Randy się trzyma, lecz nie pociągnie czegoś takiego. Typ to strzał, bo i jakie znaczenie ma tu mieć wynik.
Typ: Randy Orton


Undertaker vs. Goldberg


Paweł: Sporą zagwozdką byłby dla mnie ten pojedynek na WrestleManii. Oceniając ich dorobek „nie mógłby przegrać żaden z nich”. Undertaker ze względu na streak (choć Goldberg pasowałby całkiem do Lesnara i Reignsa), a Goldberg ze względu na „cuda”, których dokonał po powrocie i zdobyciu mistrzostwa Universal. W zaistniałej sytuacji stawiam na Goldberga.
Typ: Goldberg

Rafał: Ciekawe zestawienie i może nie byłoby najgorzej, ale jakieś 6-8 lat temu. Wejścia prawdopodobnie będą dłuższe od samego starcia. Raczej górą będzie Undertaker, który chyba jest w dużo lepszej formie niż podczas Crown Jewel, co i tak nie zmienia faktu, iż powinien zakończyć karierę i nie rozmieniać się na drobne, gdyż już od WrestleManii 33 nie wygląda to dobrze. Te "drobne" za walkę w Arabii to jednak dla każdej legendy kusząca oferta :)
Typ: Undertaker

Piotrek: Boję się jak to będzie wyglądało. Taker rozmienia się na drobne omijając WrestleManię, a potem z uśmiechem na ustach lecąc na galę do Arabii. W zasadzie ciekawy jestem jedynie czy Goldberg walczy tu jednorazowo czy pozostanie na SummerSlam.
Typ: Undertaker

50-Man Battle Royal


Paweł: Atrakcja sama w sobie, lecz tak naprawdę gra o pietruszkę, a my nie znamy uczestników (nie wspominając nawet o „wszystkich” uczestnikach). Na pewno nie postawię na Brauna Strowmana po potencjalnym gościnnym udziale, ale mam swojego cichego faworyta, który może zrobić niespodziankę. Myślę w tym przypadku o Big Shole.
Typ: Big Show

Rafał: Z pewnością zanosi się spore zamieszanie, ale czy wygrana cokolwiek komuś da? Wątpliwe. Może wymyślą jakiś pas mistrzowski lub trofeum, o którym za kilka dni wszyscy zapomną... Największe szanse powinien mieć ktoś z tej szóstki: Elias, Cesaro, Samoa Joe, McIntyre, Strowman lub może nawet Ali. Reigns i Lashley też nie są bez szans. Pewnie oficjele postawią na McIntyre'a, ale dla mnie w czołówce są Ali oraz Cesaro. Jeżeli poważnie chcą odbudować postać Cesaro, to właśnie on powinien zostać zwycięzcą. Zawsze to jakiś tam sukces.
Typ: Cesaro

Piotrek: Pewnie będzie to w formie Royal Rumble, bo nie wyobrażam sobie jak mieliby wcisnąć 50 osób od razu na ring. Będzie trochę niespodzianek z NXT, może uda im się dodać ze 2-3 legendy, bo w końcu szejkowie kasy nie oszczędzają. Nie mam pojęcia kto to może wygrać, ale to i tak raczej bez znaczenia. Znając wymogi Arabii Saudyjskiej to nie zdziwi mnie jakaś historia pokroju występ Hulka Hogana i jego triumf. Postawmy jednak na coś co miałoby powiedzmy jakikolwiek sens.
Typ: Drew McIntyre


WWE Championship
Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler


Paweł: Na ten pojedynek patrzę z identycznej perspektywy, jak na walkę o mistrzostwo Interkontynentalne. Choć Kofi nie musi robić z siebie demona, dorobek ostatnich miesięcy jakoby nie stawia go w roli przegranego i przy tym pozostanę.
Typ: Kofi Kingston

Rafał: Super ShowDown to stadionowy house show, więc zmian mistrzów nie powinno być wiele. Oczywiście atmosfera jest trochę podobna jak na WrestleManii, ale nie przesadzałbym twierdząc, iż to gala "kalibru WrestleManii, a nawet od niej lepsza". Moim typem jest Kingston i liczę na to, że Ziggler po tej rywalizacji nie zniknie znów z rosteru.
Typ: Kofi Kingston

Piotrek: Miał być Owens lub Bryan, ale obaj nie chcieli wystąpić w Arabii, więc ściągnięto na chwilę Zigglera. Teoretycznie opcje rezerwowe czasem stają się pierwszymi planami, ale tutaj jest to bardzo wątpliwe, bo Dolph pewnie zniknie znów z TV. Może namiesza Lesnar? Bo jego powrót do pasa Universal byłby przewidywalny i nudny, a tutaj byłaby to chociaż jakaś odmiana.
Typ: Kofi Kingston


WWE Universal Championship
Seth Rollins vs. Baron Corbin


Paweł: Choć zwycięstwo Setha Rollinsa wydawać się może oczywiste, jak budowa cepa, nie byłbym taki już pewny, czy opuści Arabię Saudyjską z tytułem mistrzowskim. To za sprawą wydarzeń z ostatniego RAW, gdzie Rollins wyjechał z areny w karetce, czeka go w końcu obrona tytułu przeciwko Baronowi Corbinowi, a do tego Lesnar głośno zwrócił się do Heymana, że kontrakt zrealizowany będzie w piątek. Obstawię wariant, w którym obolały po ataku Lesnara na RAW Rollins jednak pokona Corbina, ale wtedy dojdzie do realizacji kontraktu oraz odzyskania tytułu przez Lesnara.
Typ: Seth Rollins (+ cashing Brocka Lesnara)

Rafał: Nie wiem dlaczego Corbin awansował na main eventera, dziwna sprawa, ale nie mnie to oceniać. Może się to zakończyć w taki sposób, że Baron dostanie mistrzostwo Universal, a następnie Brock Lesnar zrealizuje na nim kontrakt i mamy feud Lesnar-Rollins z finałem podczas SummerSlam. Sądzę, iż to lepsze wyjście od letniej rywalizacji Rollinsa z Corbinem. Druga możliwość to cash-in na zmęczonym Rollinsie.
Typ: Baron Corbin (+ cashing Brocka Lesnara)

Piotrek: Seth jako face szału nie robi, ale jego panowanie jest stosunkowo ok i na pewno stanowi miłą odmianę po okresie w którym mistrza Universal oglądaliśmy raz na trzy miesiące. Corbin to Corbin – lubiany na zapleczu, zaprzyjaźniony z paroma ważnymi osobami, więc trzyma się stosunkowo wysoko, ale pas dla niego to byłaby farsa.
Typ: Seth Rollins

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-04-2019, 22:14
Host: 89-64-42-196.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.42.196

Feud na linii Seth-Roman jest kwestią czasu i tak, dwóch pogromców bestii, dwóch braci z Shield, dwie największe gwiazdy z tych co zadebiutowali w ost. kilku latach. Obstawiam Summerslam, niezależnie od tego czy będzie to face-face czy heel-face, a taki turn Rollinsa byłby świetny, sam przyznaj.

autor: DEWASTATOR LF

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.