wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Roster WWE w większości niezadowolony z wyjazdu do Arabii Saudyjskiej - zdziwienie decyzją Kevina Owensa, Booking Super ShowDown, Zmarła mama Andrade, Dyskusja o ringowej przyszłości Undertakera, Matt Riddle odpowiada na zarzuty o czepianie się Goldberga, Try-outy w WWE Performance Center, Young Bucks zapowiadają pożegnanie ze sceną niezależną
Dodano: 09-06-2019, 09:07
Dave Meltzer podaje, że po Super ShowDown dostał sporo wiadomości od zawodników WWE, którzy nie byli zadowoleni z wyjazdu do Arabii Saudyjskiej i woleliby omijać te gale, lecz nie mają innego wyjścia. Większość osób występuje tam zatem na zasadzie „odbębnienia” swoich obowiązków, stąd podczas gal nie widać też specjalnego zaangażowania. Meltzer informuje jednak, że jest parę osób, którym z kolei wizyta w Arabii bardzo odpowiada i cieszą się one na te okazje.
Ponoć spore zaskoczenie wywołało to, że Kevin Owens wymiksował się z tego eventu, bowiem świadczy to o jego lepszym statusie w WWE niż myślała większość szatni. Nikogo nie dziwiło to, że występów w tym kraju unika Daniela Bryan, bowiem jest to czołowy zawodnik z jednym z największych kontraktów, lecz osoby o mniejszym statusie nie mogą podejmować decyzji o ominięciu takiej gali. W przypadku Samiego Zayna i Aleistera Blacka były to decyzje podejmowane przez samo WWE.

Ten sam reporter informuje, że szczególnie zirytowani mieli być uczestnicy Battle Royal, bowiem przejechali kawał drogi by wziąć udział w walce, która została zmontowana na siłę i bez żadnego pomysłu. Uczestnicy walki mieli poinformować, że nie postarano się nawet o zabookowanie konkretnych spotów, więc pojedynek był ewidentnie rozpisany na szybko i bez żadnego przyłożenia się do całej sprawy. Cały booking gali był ponoć bardzo „lekki”, bowiem WWE nie przykłada specjalnej wagi do wydarzeń w Arabii i Creative Team w swoich poczynaniach miał za zadanie skupiać się już bardziej na Stomping Grounds, a Super ShowDown rozpisano bardzo szybko.

Przykra sytuacja spotkała Andrade, bowiem ledwie kilka godzin po zakończeniu się gali w Arabii Saudyjskiej dowiedział się on o śmierci swojej mamy.

Sporo dyskusji pojawiło się na Twitterze po tym jak z profilu Undertakera polubiono wpis w którym jeden z fanów nawoływał by WWE odpuściło starszym zawodnikom takim jak Taker czy Goldberg i pozwoliło im zakończyć kariery.
Z tego co wiadomo Undertaker nie był oczywiście zadowolony z Super ShowDown, lecz czy skłoni go to do zakończenia kariery to już sprawa dyskusyjna. Podobne sytuacje miały już miejsce choćby po paru ostatnich WrestleManiach i ostatecznie zawodnik cały czas decyduje się w końcu by wrócić na ring.

Trochę krytyki spadło na Matta Riddle’a, który zdaniem wielu zbyt mocno uwziął się na Goldberga i nie okazuje szacunku względem jego dokonań. Riddle wyraził zdziwienie, że można być krytykowanym za bycie szczerym. Matt napisał, że kocha pro wrestling tak mocno, że wkurza się po prostu widząc osoby pracujące niebezpiecznie, stwarzające zagrożenie dla innych i zupełnie nie biorące odpowiedzialności za zdrowie swoich przeciwników. On ciężko pracował na to gdzie jest i to dopiero początek drogi. Riddle dodał też, że Undertaker to prawdziwa legenda.

Informowałem o sporych try-outach kobiet w UK Performance Center, natomiast w amerykańskim PC odbyły się z kolei mniejsze próby dla sześciu zapaśników, którzy trenowali pod okiem Matta Blooma, Normana Smileya, Robbiego Brookside’a i Hartleya Jacksona. W akcji ringowej pomagali im zawodnicy z NXT – Daniel Vidot oraz Denzel Dejournette, a całe try-outy obserwował też Gerald Brisco. W próbach do WWE brało udział sześciu atletów: Michael Boykin, Cory Gilliland-Daniel, Jesse Gomez, Seville Hayes, Derek Hillman oraz Zech Smith.

Young Bucks poinformowali, że 9 sierpnia wystąpią na gali House of Glory Wrestling w Nowym Jorku i prawdopodobnie będzie to ich ostatnia gala na scenie niezależnej. Zawodnicy skupiają się na swojej pracy w AEW.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-06-2019, 01:39
Host: n19-08-07.opera-mini.net, IP: 82.145.223.75

Już proszę nie przesadzać z tymi reakcjami dla Moxley'a. Mam wrażenie, że nagle jakby niektórym osobom zaćmienie pamięci zaczęło dokuczać. Co masz na myśli mówiąc o ostatnich latach ? Niech będzie że od 2015/16 w górę:
-debiut Nakamury w MR
-wiele razy Undertaker
-Goldberg na pierwszym RAW
-anty owacja dla Reigns'a RAW po WM
-Nakamura wygrana Royal Rumble 18
-Seth Rollins RAW po WM dwa razy
-debiut Stylesa na Royal Rumble
-Stone Cold gościnnie na RAW
-Angle po ogłoszeniu go GM RAW
-powrót braci Hardy na WM33

I wiele, wiele innych... z resztą, proszę sobie obejrzeć kilka RAW po WM ;) A potem mówić, że wszystko co zrobi AEW jest lepsze od Dabjlu, i w ogóle że w Dablju nic nie ma i nigdy nie było.

autor: Tbdn99

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.