wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Alex Hammerstone o swoim statusie, Hammerstone zapowiedziany na galę GCW, AEW zrezygnuje z Collision w ostatnim tygodniu roku?, Omówienie wydarzeń z AEW Dynamite, aktualna karta AEW Full Gear i atrakcje na nadchodzące tygodniówki AEW
Dodano: 09-11-2023, 10:06
Alex Hammerstone informował niedawno, że poprosił MLW o rozwiązanie umowy, ale spotkał się z odmową. Hammerstone przekazał teraz na Twitterze, że jego status jest niepewny, gdyż trochę utknął w miejscu. Alex stwierdził, że sam nie wie do końca na czym stoi, bo od ostatniego komunikatu, MLW praktycznie się z nim nie kontaktuje. Hammerstone powiedział, że sytuacja jest dziwna, bo MLW usunęło go z aktywnego rosteru na stronie, materiałów marketingowych czy intro samych gal, podczas gdy dalej nie chcą mu przekazać czy finalnie zgadzają się na rozwiązanie umowy, czy jednak nie. Zawodnik zaznaczył, że próbuje pozostać optymistą, choć sytuacja jest z pewnością przygnębiająca i mało komfortowa.

Hammerstone został tymczasem zapowiedziany na galę GCW What Is Your Choice z 3 grudnia, gdzie w zespole z Holliday’em zmierzą się z Charlesem Masonem i Parrowem.

Według ustaleń Andrew Zariana, AEW nie przewiduje odcinka Collision na 30 grudnia, gdy odbędzie się Worlds End PPV. Doniesienia reportera są co więcej takie, że show nie będzie przełożone i w ostatnim tygodniu roku po prostu nie będzie nowego odcinka Collision. Inaczej ma być rozwiązana sprawa z AEW Full Gear, które odbędzie się niedługo w sobotę 18 listopada. W tym przypadku Collision ma być przełożone na piątek 17 listopada.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|

Galę rozpoczęliśmy od starcia o AEW World Championship, które MJF skutecznie obronił w starciu z Danielem Garcią. Po walce MJF zaproponował podanie sobie dłoni i okazanie szacunku, ale Matt Menard i Angelo Parker odciągnęli Garcię od pomysłu zaakceptowania takiego gestu.

Samoa Joe pokonał Keitha Lee i obronił ROH TV Championship, po czym… zrzekł się tytułu. Joe stwierdził, że nie przybył tu, żeby być mistrzem TV tylko świata. Joe zwakował tym samym mistrzostwo i stwierdził, że idzie po AEW World Championship, bez względu na to czy MJF będzie z tego powodu zadowolony, czy nie.

AEW potwierdziło oficjalnie, że Mariah May dołączyła do federacji. Zawodniczka pojawiła się na razie w segmencie na zapleczu, informując o swoim transferze i przekazując, że zawsze była dużą fanką Toni Storm, więc czeka na spotkanie z tą zawodniczką.


W walce wieczoru Jay White pokonał Marka Briscoe, co jest jednoznaczne z tym, że obronił miano pretendenta do AEW World Championship i zawalczy o ten tytuł na Full Gear. Po walce doszło do konfrontacji na linii MJF-White, gdy przenieśliśmy się jeszcze na zaplecze, bo tam zamaskowane osoby pod dowództwem kogoś w masce diabła, zaatakowały The Acclaimed i Billy’ego Gunna.


Tym samym aktualna karta AEW Full Gear z 18 listopada wygląda następująco:

Kenny Omega & Chris Jericho vs. Young Bucks

Swerve Strickland vs. Hangman Page

Sting, Darby Allin & Adam Copeland vs. Christian Cage, Luchasaurus & Nick Wayne

AEW International Championship
Orange Cassidy vs. Jon Moxley

AEW Women’s Championship
Hikaru Shida vs. Toni Storm

ROH Tag Team Championship
MJF & ??? vs. The Gunns

AEW World Championship
MJF vs. Jay White


Piątkowe AEW Rampage wyjątkowo nie było nagrane wczoraj przy okazji Dynamite, lecz będzie odcinkiem na żywo. Do programu potwierdzono na razie tylko walkę El Hijo Del Vikingo i Komandera z FTR.


Tymczasem na najbliższe AEW Collision zapowiedziano starcie tag teamowe: Rush & Dralistico vs. The Workhorsemen. Wcześniej na galę zapowiedziano już spotkanie Andrade z CJ Perry oraz walkę drużynową: Sting, Darby Allin & Adam Copeland vs. The Righteous & Lance Archer.

Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite zapowiedziano na ten moment:
- Kenny Omega, Chris Jericho, Paul Wight & Kota Ibushi vs. The Don Callis Family
- Orange Cassidy & Hook vs. Jon Moxley & Wheeler Yuta.


----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-11-2023, 16:34
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

queue13
Przecież wyraźnie napisałem - debiut War Dogs w AEW byłby jedynie małą częścią ponownej ekspansji BC na zachodzie. Więc o co Ci chodzi i co ma z tym wspólnego inny scenariusz diabłów jako The Dynasty po cichu pomagającym swojemu byłemu partnerowi z MLW MJF'owi?
Bullet Club zaczynając od Balora z Bad Luck Fale, Tongi i Andersona też nie miał starpoweru. Dla NJPW liczyłby się ewentualny rozwój takiego feudu lub finalny produkt z większą gwiazdą na czele zjednoczonego BC.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.