wrestling wwe tna aew


W ostatniej sondzie dotyczącej WarGames, jasno opowiedzieliście się po stronie Bloodline i scenariusz ten się sprawdził.
SONDA
WarGames zwycięży:
Bloodline (105) 78%
Brawling Brutes (30) 22%
Łącznie oddano
135 głosów

Tymczasem już na horyzoncie wyłoniło się rozpoczęcie drogi na WrestleManię. Oznacza to, że nasza nowa Sonda poświęcona będzie właśnie Royal Rumble, a dokładnie jego zwycięzcy.


Vince McMahon powrócił z emerytury i jako większościowy udziałowiec doprowadził do swojego powrotu do zarządu WWE. Wkrótce ukazała się informacja, że Stephanie McMahon zrezygnowała z funkcji prezesa WWE, a Vince został powołany na stanowisko prezesa wykonawczego. Wyłącznym CEO WWE jest obecnie Nick Khan.

WWE ogłosiło, że tegoroczne Money In The Bank odbędzie się w Wielkiej Brytanii, a konkretnie 1 lipca w The O2 Arenie w Londynie. Oprócz tego w tym roku może dojść jeszcze do jakiejś stadionowej gali w Europie.

Sasha Banks zakończyła oficjalnie swoją przygodę z WWE i rozpoczęła kolejny krok w wrestlingowej karierze. Zawodniczka zadebiutowała na początku stycznia w NJPW, gdzie będzie występować pod pseudonimem Mercedes Mone. Już w lutym Mercedes zmierzy się z KAIRI o IWGP Women's Championship.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble 2023
Premiera:

Środa
1. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Xavier Woods wyłączony z akcji, Oglądalność SmackDown, AEW Rampage i AEW Battle of the Belts V, Najnowsze wieści dotyczące Edge'a, Johnny Gargano z urazem, Vince'a McMahona nie było na zapleczu RAW, Omówienie wybranych wydarzeń z RAW
Dodano: 10-01-2023, 10:52
Xavier Woods nie znajduje się ostatnio w akcji i zawalczył poprzednio 27 grudnia w walce drużynowej. PWInsider informuje, że jest to spowodowane sytuacją zdrowotną zawodnika. Z doniesień wynika, że nie jest to jakaś konkretna kontuzja, tylko Xavier był po prostu mocno poobijany, po tym jak nałożyła się dla niego seria wymagających walk. Woods ma być gotowy na pewno na Royal Rumble, a być może jeszcze wcześniej.

Oglądalność najnowszego SmackDown wyniosła 2.257 miliona widzów przy ratingu 0.53 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 2.629 miliona oglądających i ratingu 0.64 sprzed tygodnia. Zeszłotygodniowy wzrost widowni był oczywiście spowodowany powrotem Johna Ceny.

Najnowsze AEW Rampage obejrzało tymczasem 551 tysięcy widzów przy ratingu 0.15 w grupie wiekowej 18-49. Była to poprawa względem poprzedniego tygodnia, gdy show obejrzało 470 tysięcy osób przy ratingu 0.12.

Z kolei jeżeli chodzi o AEW Battle of the Belts V, które było pokazane po Rampage, show obejrzało 409 tysięcy osób, a rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.11. Program odnotował wzrosty względem październikowego Battle of the Belts IV, gdy było to 317 tysięcy widzów i rating 0.10.

Według „Fightful Select” jeszcze w listopadzie WWE planowało powrót Edge’a w styczniu i Hell in a Cell Match z Finnem Balorem na Royal Rumble. „Rated R-Superstar” dalej nie powrócił jednak do WWE TV, co stawia ten pojedynek pod znakiem zapytania. Według „Fightful” walka na Rumble nie miała być jednak końcem konfliktu, gdyż WWE planowało jeszcze Mixed Tag Team Match na Elimination Chamber, gdzie Edge i Beth Phoenix zmierzyliby się z Balorem i Rheą Ripley.

Przy okazji RAW potwierdzono, że Johnny Gargano jest obecnie wyłączony z akcji z powodu zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego. Johnny nabawił się urazu podczas jednego z live eventów, natomiast na Twitterze zadeklarował jasno, że chce być gotowy do powrotu na czas Royal Rumble.

PWInsider informuje, że Vince’a McMahona nie było na zapleczu RAW i podobnie jak przez ostatnich kilka miesięcy, show kierował normalnie Triple H. Ponoć źródła w WWE sugerują, że władze federacji deklarowały, iż taki stan rzeczy ma się utrzymać, ale wszyscy liczą się z tym, że Vince jest nieobliczalny i w każdej chwili może zrobić to, co po prostu przyjdzie mu do głowy, w tym pojawić się na tapingach.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Zgodnie z zapowiedzią na gali pojawiła się Alexa Bliss, która mówiła o tym, że Bianca Belair powinna się bać właśnie Alexy, a nie Bray’a Wyatta czy Uncle Howdy’ego. Alexa stwierdziła, że nie żałuje tego co zrobiła, a co więcej dawno nie czuła się lepiej. Promo Bliss przerwało wideo z Uncle Howdym, który spytał czy Alexa naprawdę wierzy w to, że sama kontroluje to co robi. Po chwili Uncle Howdy pojawił się na arenie i doszło od wymiany spojrzeń z Bliss.


Dominik Mysterio pojawił się na RAW w odmienionej wersji, po tym jak spędził jakiś czas w „więzieniu”, po tym jak próbował ponownie napaść na swoją rodzinę przy okazji Świąt. WWE mocno nawiązało do „aresztu” Dominika w jego wizerunku i zachowaniu. Dominik wraz z resztą Judgment Day gościli w specjalnym wydaniu „MizTV”.

Judgment Day zostali tymczasem nowymi pretendentami do tytułów tag teamowych. Zespół wygrał Tag Team Turmoil Match o miano pretendentów, w którym uczestniczyli też The O.C., Cedric Alexander & Shelton Benjamin, Alpha Academy oraz Street Profits. Większość walk stoczył duet Finn Balor & Damian Priest, ale w końcówce Dominik Mysterio zastąpił Finna Balora, który sugerował, że nabawił się kontuzji. Pod koniec show doszło do konfrontacji Judgement Day z The Usos. Co ciekawe WWE podkreślało mocno, że Judgment Day zostali pretendentami do RAW Tag Team Championship. Nie wspomniano zatem o Undisputed WWE Tag Team Championship, lecz jednych tytułach – nie wiemy w tej chwili czy rzeczywiście dojdzie wkrótce do rozłączenia mistrzostw, czy Judgment Day zawalczą jednak o połączone tytuły.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-01-2023, 22:59
Host: ip-37-248-202-12.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.248.202.12

prestiż pasów nie wzrósł przez to, że doszło tak jakby co unifikacji, a dlatego, że mistrzami jest sensowna i świetnie wypromowana drużyna, nie są to jakieś chłystki, które zdobyły mistrzostwo przypadkiem

także głupoty piszesz, niech rozłączą w końcu tytuły, bo na oku jest kilka drużyn na topie, które nie mogą zdziałać za wiele, bo nie ma o co się bić

propsik domino, ludzie w ciebie nie wierzyli, a jesteś naprawdę fajnym typem, ta słaba gra aktorska naprawdę ma coś w sobie XD

a szopa z alexą jest do wyrzucenia

alexa też jest do wyrzucenia

autor: gongbao

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]WWE Royal Rumble zwycięży:

powracająca wielka gwiazda.
rywalizująca aktualnie gwiazda.28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.