wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Goldberg ze wstrząśnieniem mózgu, Zmiana w końcówce walki na Super ShowDown, Atrakcje na dzisiejsze RAW, WWE rozczarowane ostatnim eventem, Dana White potwierdził status Brocka Lesnara względem UFC, Bray Wyatt spotkał się z legendą horroru, Data przyszłorocznego Dominion, Spoilery z NJPW Dominion 2019: nowy mistrz, debiut, pierwsi uczestnicy G1 Climax, kolejny rywal Chrisa Jericho
Dodano: 10-06-2019, 07:36
Dave Meltzer potwierdził, że Goldberg miał doznać wstrząśnienia mózgu podczas WWE Super ShowDown. Doszło do tego prawdopodobnie w chwili w której uderzył głową o słupek w narożniku, natomiast uraz pogłębił się po późniejszym Tombstone Piledriverze. Kamery nie pokazały tego w trakcie transmisji, ale stan zawodnika zdecydowanie nie był najlepszy, bowiem na YouTube można znaleźć nagrania od fanów na których widać, iż po opuszczeniu ringu po walce Goldberg niemal stracił przytomność, padając bezwładnie na podłogę. Potem opuścił arenę wsparty na osobach ze sztabu medycznego, po czym na zapleczu doszedł jakoś do siebie.

Ponoć początkowo planowano inny booking walki Larsa Sullivana z Lucha House Party i prawdopodobnie miała się ona zakończyć czystym triumfem Larsa. Ostatecznie zastosowano wariant z dyskwalifikacją i zapewne pojedynek rewanżowy odbędzie się na dzisiejszym RAW.

WWE zapowiedziało następujące atrakcje na RAW:
- Zack Ryder & Curt Hawkins vs. The Revival o RAW Tag Team Championship
- MizTV z Samoa Joe
- Shane McMahon i Drew McIntyre świętują zwycięstwo z Super ShowDown.

Okazuje się, że nie tylko zawodnicy mieli narzekać po WWE Super ShowDown, bowiem oficjele samej federacji byli z kolei bardzo rozczarowani tym jak wyszła sama gala pod względem poziomu. Według „WrestleVotes” niektóre osoby z federacji mówiły wręcz o „tragedii” jaką był ten event.

Dana White potwierdził w rozmowie z „TMZ Sports”, że temat powrotu Brocka Lesnara do UFC jest definitywnie zamknięty, a zawodnik podjął oficjalną decyzję o zakończeniu swojej kariery w MMA. White wspomniał, że pozostaje w dobrych stosunkach z Brockiem, z którym zawsze bardzo się lubił, lecz jego zdaniem podjął on dobrą decyzję. White zaznaczył, że by walczyć w UFC trzeba być skupionym w pełni na tym zadaniu i mieć tylko to w swojej głowie, a nie widział odpowiedniego nastawienia u Brocka. Dana zaprzeczył jakoby wszystko rozbiło się o brak procentu z wykupień PPV i wspomniał, że ta dziedzina i tak nie jest już w żaden sposób miarodajna, bowiem to umierająca dziedzina biznesu i wszyscy od tego odchodzą, gdyż nie generuje to już takich zysków jak kiedyś. Nie ukrywa jednak, że na decyzji Lesnara mogły zaważyć kwestie finansowe, bo z tego co wie Vince McMahon zaoferował mu po prostu lepsze pieniądze za pozostanie w WWE i życzy mu powodzenia.

Bray Wyatt spotkał się z legendą horroru, Tomem Savinim. Jest to twórca efektów do wielu pamiętnych filmów z tego gatunku. Savini pomagał też Wyattowi w zaprojektowaniu maski do jego nowego gimmicku. Nie wiadomo czy była to jedynie przyjacielska wizyta, czy też panowie omawiali jakiś nowy element do wprowadzenia w postaci Braya.


NJPW poinformowało, że Dominion 2020 odbędzie się 14 czerwca przyszłego roku w Osaka-Jo Hall w Osace.

Uwaga na spoilery z NJPW Dominion.
|
|
|
|
|
Will Ospreay jest nowym IWGP Jr. Heavyweight Championem, po tym jak pokonał Dragona Lee. Teraz prawdopodobnie czeka go walka z Robbiem Eaglesem na Southern ShowDown, które odbędzie się 29 czerwca w Melbourne w Australii.

Podczas Dominion swój debiut w NJPW zaliczył KENTA (aka Hideo Itami w WWE). Zawodnik zapowiedział swój udział w G1 Climax 29. Kenta występował w przeszłości w All Japan Pro Wrestling i przede wszystkim Pro Wrestling NOAH, po czym od 2014 roku rozpoczął swoją przygodę z WWE, która zakończyła się w lutym bieżącego roku.

Oprócz Kenty swój udział w G1 Climax zadeklarowali także Shingo Takagi oraz Jon Moxley.

Kazuchika Okada pokonał Chrisa Jericho w walce wieczoru Dominion i obronił IWGP Heavyweight Championship. Po walce „Y2J” zaatakował mistrza, ale z odsieczą przybył Hiroshi Tanahashi, który zaatakował Jericho i zwiastuje to zapewne przyszłą walkę obu panów.

------------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-06-2019, 19:23
Host: 188.47.127.36.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 188.47.127.36

Kogo w ogóle obchodzi nudny Moxley czy gruby Jerycho. Chyba tych co się tak podniecają walką Codiego z Goldastem i już zapomnieli o wielkim 3Ha..

autor: x-raven

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.