wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Andrade El Idolo sugeruje odejście z AEW?, AEW nagrało własny angle przy okazji gali PWG, Black Warrior nie żyje, Oglądalność RAW, Zaręczyny pary z WWE, Mandy Rose o zwolnieniu z WWE, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 11-01-2023, 20:10
Andrade El Idolo wywołał sporo dyskusji wśród fanów, po tym jak zamieścił na Twitterze zdjęcie czarnej maski, z którą pojawiał się zwykle w AEW, a do tego dodał opis „żegnajcie”. Wśród fanów zawodnika nie brakuje spekulacji, że to oznaka jego pożegnania z AEW, ale nie mamy na razie takiego potwierdzenia. Andrade pozostaje zawieszony przez AEW od października ubiegłego roku, po tym jak doszło do incydentu z udziałem Andrade i Sammy’ego Guevary, w którym Andrade miał uderzyć Sammy’ego.

Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że na PWG Battle of Los Angeles obecny był Don Callis, a AEW nagrało jakiś angle z udziałem Callisa i Konosuke Takeshity, który ma być wykorzystany w programach AEW.

CMLL poinformowało, że w wieku 54 lat zmarł Jesús Toral López, znany fanom wrestlingu jako Black Warrior. Zawodnik podczas ponad 30-letniej kariery zasłynął przede wszystkim z występów w CMLL i AAA.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.693 miliona widzów przy ratingu 0.50 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując wzrosty względem 1.605 miliona oglądających i ratingu 0.41 sprzed tygodnia.

Ricochet i Samantha Irvin są już oficjalnie zaręczeni. Para pracuje obecnie w WWE w rosterze SmackDown – Ricochet jako zawodnik, a Irvin jako konferansjerka.


Mandy Rose gościła w „Tamron Hall Show” i po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie o swoim zwolnieniu z WWE. Rose stwierdziła, że nie może się wdawać w szczegółowe powody takiego ruchu ze strony WWE, gdyż obowiązuje ją klauzula poufności. Mandy przyznała jednak, że na pewno była zaskoczona, a przede wszystkim rozczarowana takim obrotem spraw. Rose zaznaczyła przy tym, że każdy może patrzeć na sprawę inaczej, ale ona nie widzi nic złego w prowadzonej przez siebie stronie. Wspomniała jednak, że tak czy siak zawsze będzie wdzięczna WWE jako platformie na której miała się okazję pokazać szerszej publiczności – Mandy zasugerowała, że w przyszłości będzie też otwarta na ewentualne rozmowy o powrocie do WWE.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- wypowiedzą się przedstawiciele JAS
- Jack Perry & Hook vs. Big Bill & Lee Moriarty
- Bryan Danielson vs. Konosuke Takeshita
- Britt Baker & Jamie Hayter vs. Saraya & Toni Storm
- Hangman Page vs. Jon Moxley
- Ladder Match, AEW Trios Championship: The Elite vs. Death Triangle (finał Best of 7 Series).

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 19-01-2023, 00:33
Host: user-5-173-26-86.play-internet.pl, IP: 5.173.26.86

Nnn

autor: Fenomenalny Pogromca

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.