wrestling wwe tna ecw


Jeszcze nie zdarzyło się na WrestleFans, aby w trakcie trwania sondy, wydarzenia z WWE zmusiły do jej przerwania. Tak właśnie stało się tym razem, kiedy głosowaliście, czy Kofi Kingston powinien zostać mistrzem WWE na Fastlane. Oto dotychczasowe wyniki.
SONDA
Czy Kofi Kingston powinien zdobyć mistrzostwo WWE na Fastlane?
Tak (332) 63%
Nie (194) 37%
Łącznie oddano
526 głosów

Kofi nie jest już pretendentem, a jego miejsce zajął Kevin Owens. Sęk w tym, że nie była to jedyna taka zagrywka prezesa WWE Vince'a McMahona. Rozpoczynamy głosowanie, jak odbieracie tego typu posunięcia.


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Fastlane 2019
Środa 13.03.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Fastlane 2019 PPV
Dodano: 11-03-2019, 09:50
Paczka zawiera wiadomości, a co za tym idzie otwarte spoilery z wczorajszej gali WWE Fastlane 2019.

Z Kick-Offu wczorajszego PPV wycofano ostatecznie walkę Reya Mysterio z Andrade, bowiem panowie zostali dodani do Fatal 4-Way Matchu o United States Championship, gdzie mieli rywalizować z R-Truthem i oczywiście Samoa Joe. Starcie to trafiło jednak do głównej karty, więc podczas godzinnego wstępu do PPV zobaczyliśmy ostatecznie tylko jeden pojedynek, w którym Big E i Xavier Woods pokonali Shinsuke Nakamurę oraz Ruseva.

Główna karta rozpoczęła się od pojedynku o SmackDown Tag Team Championship, które to tytuły The Usos obronili, pokonując The Miza i Shane’a McMahona. Po walce Shane przeszedł heel turn, atakując brutalnie bohatera lokalnej publiczności, bowiem gala odbywała się w rodzinnym mieście Miza – Cleveland. Wszystko działo się też na oczach siedzącego w pierwszym rzędzie ojca Mizanina.W walce o SmackDown Women’s Championship, Sonya Deville usilnie próbowała pomóc Mandy Rose, a ostatecznie przyczyniła się do jej porażki. Rose poślizgnęła się bowiem na płachcie odciągniętej wcześniej przez Sonyę i została znokautowana przez Asukę, która obroniła tym samym tytuł.

Jeszcze podczas Kick-Offu ogłoszono, że McMahonowie wezwali Kofiego Kingstona do siebie w sprawie walki o mistrzostwo WWE. Rozwój tej sytuacji zobaczyliśmy w trakcie transmisji, gdy Vince postanowił dodać Kingstona do tej walki, która miała się odbyć jako kolejna. Okazała się to jednak kolejna podpucha, bo gdy Kofi dotarł na ring to umieszczono go nie w walce mistrzowskiej, a w Handicap Matchu przeciwko The Bar. Po jakimś czasie Big E i Xavier Woods mimo zakazu szefa WWE spróbowali pomóc koledze, lecz zaatakowali ich Shinsuke Nakamura oraz Rusev. Osamotniony Kingston nie miał szans przeciwko dwóm przeciwnikom.

Jak na starcie trzech zespołów przystało pojedynek o RAW Tag Team Championship obfitował w chaotyczne momenty, z których wyłoniło się jednak cwaniactwo The Revival, którzy obronili tytuły odliczając Chada Gable’a. Po walce doszło jeszcze do ponownej bójki między zespołami, którą ostatni na nogach ukończyli Ricochet oraz Aleister Black.

We wspomnianej już dodanej w ostatniej chwili walce o WWE United States Championship, Samoa Joe obronił tytuł, posyłając na koniec spać Reya Mysterio.

Sasha Banks i Bayley przetrwały swoją pierwszą obronę WWE Women’s Tag Team Championship, pokonując Nię Jax i Taminę. Po walce zdenerwowane porażką pretendentki zaatakowały mistrzynie, a potem oberwało się też Beth Phoenix, która pełniła rolę gościnnego komentatora tej walki. Z pomocą dla Beth zjawiła się jeszcze Natalya, ale i ona oberwała. Sytuacja wskazuje, że Phoenix i Natalya mogą wystąpić na WrestleManii, być może w roli o której wcześniej mówiło się w kontekście Lity oraz Trish Stratus.

Walka o mistrzostwo WWE okazała się ostatecznie Triple Threat Matchem, bowiem do Daniela Bryana i Kevina Owensa dodano Mustafę Aliego. Tak czy siak Bryan obronił tytuł, po tym jak na koniec odliczył właśnie Aliego.

Bez specjalnych niespodzianek w walce Charlotte Flair z Becky Lynch, w której ingerowała Ronda Rousey. Ta celowo uderzyła Becky dając jej zwycięstwo przez dyskwalifikację i przepustkę do Triple Threat Matchu o RAW Women’s Championship na WrestleManii.

Podczas Fastlane widzieliśmy parę krótkich segmentów muzycznych Eliasa, lecz ostatni z nich zakończył Randy Orton, wykonując mu RKO. Tym razem na samego Ortona także czekała jednak niespodzianka, bowiem wpadł on na Phenomenal Forearm od AJ Stylesa. Zgodnie z zapowiedziami jest to sygnał o rozwoju konfliktu Styles-Orton, który ma ich doprowadzić do walki na WrestleManii.

Show zakończyliśmy walką The Shield, która reklamowana była jako ostatnia wspólna walka tej grupy, oczywiście w związku z zapowiadanym odejściem Deana Ambrose’a. Shield zwyciężyli ten emocjonujący pojedynek i po walce rzeczywiście wydawali się być przejęci, wykonując swoją wspólną pozę na zakończenie tego PPV.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu
Autor:
Piotr GilewskiDodano: 11-03-2019, 21:02
Host: 109.231.29.202.koba.pl, IP: 109.231.29.202

@StunGun

Święta prawda! Ta formuła walk tag teamowych jest po prostu durna. Tego typu pojedynki z miejsca zabijają zabijają emocje i często prowadzą do durnych rozstrzygnięć.

autor: Gord0n

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:

pozytywne, uatrakcyjniają show
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic
negatywne bezzasadną zmianą zasad10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
Kevin Owens

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
vs
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
vs
Aleister Black i Ricochet
vs
Chad Gable i Bobby Roode

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
vs
Miz i Shane McMahon

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
vs
Nia Jax i Tamina

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Charlotte
vs
Becky Lynch

6 Man Tag Team Match
The Shield

vs
Baron Corbin
Drew McIntyre
i Bobby Lashley

Kick-off
Andrade
vs
Rey Mysterio
17. lutego 2019


Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa
Randy'ego Ortona
Jeffa Hardy'ego
Samoa Joe
Kofiego Kingstona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Elimination Chamber
Bayley i Sasha Banks
pokonały
Nię Jax i Taminę
Riott Squad
Mandy Rose i Sonyę Deville
IIconics
Naomi i Carmellę

Mistrzostwo Interkontynentalne
Handicap Match
Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego
i Lio Rusha

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Ruby Riott

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Akirę Tozawę

No Disqualification Match
Baron Corbin
pokonał
Brauna Strowmana

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.