wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Gest WWE z okazji Dnia Weterana, Zawodnik wymusił zmianę w planach na AEW Rampage?, Oglądalność Impact Wrestling, Sheamus dochodzi do zdrowia, Omówienie wydarzeń ze SmackDown i atrakcje na przyszły tydzień, Omówienie wydarzeń z AEW Rampage i aktualna karta Collision
Dodano: 11-11-2023, 09:38
Podczas gdy u nas obchodzimy dziś Święto Niepodległości, w Stanach Zjednoczonych 11 listopada celebrowany jest Dzień Weterana. Wspominałem już o tym, że WWE rozciągnęło jego świętowanie niejako na cały listopad, bo przez ten miesiąc weterani mogą wchodzić za darmo na gale WWE. Federacja dołożyła natomiast jeszcze jeden gest już bezpośrednio w dniu tego święta, wywieszając amerykańską flagę na szczycie swojej nowej siedziby.


Według „Wrestling Observer Newslettera” w odcinku Rampage z 25 października doszło do pewnej zmiany, związanej z… protestem zawodnika. Podczas gali miała się ponoć odbyć walka Gran Metalika z Komanderem, którą miał wygrać ten drugi. Zgodnie z ustaleniami tego źródła, Metalik odmówił jednak AEW, gdyż nie chciał odnotować takiej przegranej. Walka została odwołana, a podczas tamtego Rampage odbyły się finalnie tylko trzy starcia.

Oglądalność najnowszego odcinka tygodniówki Impact Wrestling wyniosła 97 tysięcy widzów przy ratingu 0.02 w grupie wiekowej 18-49. Widownia wzrosła względem 86 tysięcy oglądających sprzed tygodnia, podczas gdy rating był taki sam jak tydzień temu.

Sheamus uporał się już prawdopodobnie z problemami zdrowotnymi i tym samym wkrótce powinien powrócić do akcji w WWE TV. Zawodnik został zapowiedziany na gale w grudniu, ale i już wcześniej, bo na SmackDown z 24 listopada, więc to może być data jego powrotu do akcji.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
SmackDown rozpoczęliśmy od starcia Bobby’ego Lashley’a z Carlito, które wygrał Bobby. Istotniejsze rzeczy działy się jednak po samym pojedynku, ponieważ doszło do rozłamu w LWO, gdy Santos Escobar zdradził grupę, atakując Rey’a Mysterio.


WWE poinformowało o storyline’owym zawieszeniu Kevina Owensa. Było to związane z tym, iż Owens został gościnnym komentatorem, w zastępstwie za Corey’a Gravesa, ale Nick Aldis wyznaczył mu taką rolę z zastrzeżeniem, że nie może wchodzić w kontakt fizyczny z zawodnikami. Owens złamał tę zasadę po prowokacjach ze strony Graysona Wallera i Austina Theory’ego, co poskutkowało jego zawieszeniem.

W walce wieczoru Kairi Sane potwierdziła dołączenie do Damage CTRL, występując w drużynie z IYO SKY i Bayley przeciwko Asuce, Biance Belair i Charlotte Flair. Starcie zakończyło się bez rozstrzygnięcia, natomiast co istotne, Asuka również dołączyła finalnie do Damage CTRL, które zostało tym samym wzmocnione i liczy sobie już pięć zawodniczek, które zapozowały wspólnie na koniec tego odcinka.


Na przyszłotygodniowe SmackDown zapowiedziano:
- powróci Solo Sikoa
- LA Knight vs. Jimmy Uso.


Jeśli chodzi o AEW Rampage to w trakcie gali Don Callis przekazał, że Sammy Guevara jest kontuzjowany, ale dogadał się z Princem Naną na usługi Briana Cage’a, który pomoże jego grupie w najbliższą środę na Dynamite, gdy The Callis Family zmierzą się z Kennym Omegą, Paulem Wightem, Kotą Ibushim i Chrisem Jericho w walce na zasadach Street Fight.

W walce wieczoru tego Rampage, FTR pokonali Komandera i El Hijo Del Vikingo po bardzo ciekawym ringowo starciu.

Zaktualizowana karta dzisiejszego AEW Collision:
- Andrade skonfrontuje się z CJ Perry
- Daniel Garcia vs. Andrade El Idolo
- Willow Nightingale vs. Julia Hart
- Rush & Dralistico vs. The Workhorsemen
- Sting, Darby Allin & Adam Copeland vs. The Righteous & Lance Archer.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 12-11-2023, 21:46
Host: user-5-173-138-185.play-internet.pl, IP: 5.173.138.185

Jak mamy z forum wrestlingowego robić polityczny śmietnik to tak, wolę żeby nie było tu żadnych komentarzy, bo wciskanie polityki i wszelkiej poprawności politycznej do porzygu nawet tutaj jest dla mnie kompletnym dnem. I już wolałbym widzieć wysrywy FTG czy teorie Sauberga niż polityczne g*wno.

autor: D_Theo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.