wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00PWG czasowo zawiesiło działalność, WWE nie będzie miało wyłączności przy współpracy z The CW?, Zapowiedź AEW Collision
Dodano: 11-11-2023, 17:09
Super Dragon wystosował oświadczenie w którym poinformował, że Pro Wrestling Guerilla wstrzymało chwilowo działalność, ponieważ jako szef federacji jest obecnie skupiony na prywatnych problemach. Chodzi o to, że partnerka Dragona zmaga się z nowotworem, a on sam postanowił skupić się w pełni na jej wspieraniu i opiece. Super Dragon przekazał, że w tym roku nie będzie już gal PWG, natomiast w miarę możliwości postara się, żeby powrócili jak najszybciej w 2024 roku.

Jak wiadomo od jesieni przyszłego roku NXT będzie emitowane na kanale The CW. Spekuluje się tymczasem, że stacja może być zainteresowana również innymi programami wrestlingowymi. Według „Wrestling Observera” taka opcja może wchodzić w grę, bo Endeavor, czyli obecny właściciel WWE, niekoniecznie upiera się przy tym, żeby współpracować z danymi kanałami na wyłączność. Taką praktykę stosowało dotychczas WWE, ale była to inicjatywa Vince’a McMahona, który obecnie nie podejmuje już decyzji w tym zakresie. Tym samym nie można zupełnie wykluczyć, że na The CW pojawią się inne gale wrestlingu. Spekuluje się tymczasem o ich współpracy z United Wrestling Network, a do tego nie jest tajemnicą, iż stacja wyraziła duże zainteresowanie galami NWA, choć te mogą trafić akurat do aplikacji mobilnej The CW, a nie ich kanału telewizyjnego.

Dzisiejsze AEW Collision emitowane jest z odtworzenia, gdyż program został nagrany wczoraj. Taki ruch jest związany z tym, że Tony Khan postanowił dać rosterowi wolne 11 listopada, gdy w USA wypada Dzień Weteranów. W oficjalnej zapowiedzi do programu potwierdzono:
- Andrade skonfrontuje się z CJ Perry
- Daniel Garcia vs. Andrade El Idolo
- Willow Nightingale vs. Julia Hart
- Rush & Dralistico vs. The Workhorsemen
- Sting, Darby Allin & Adam Copeland vs. The Righteous & Lance Archer.

------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 13-11-2023, 10:25
Host: 213-134-189-214.home.aster.pl, IP: 213.134.189.214

@Sabinq

Czemu nas nie zaprosiłeś?

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.