wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Powrót The Steve Austin Show, Oglądalność RAW, Nowa walka na Slammiversary, Ciekawe zestawienie podczas live eventów WWE, Rey Mysterio o tym kiedy wróci do akcji, Były pracownik WWE i Impact Wrestling oskarżony o niestosowne zachowania z podtekstem seksualnym, Pojedynek o WWE Cruiserweight Championship na Stomping Grounds, Niespodzianka Drake'a Mavericka - debiut na 205 Live
Dodano: 12-06-2019, 10:14
Steve Austin poinformował, że 18 czerwca powróci jego podcast „The Steve Austin Show”, który był zawieszony od ubiegłego roku.

RAW miało w tym tygodniu potężnego konkurenta w postaci piątego finałowego meczu NBA, który skupił uwagę ponad 18 milionów widzów. Odbiło się to na widowni programu WWE, która wyniosła 2.125 miliona widzów, co jest najsłabszym wynikiem od epizodów świątecznych. Godzinowo wyglądało to następująco:
- pierwsza godzina (2.380 miliona)
- druga godzina (2.086 miliona)
- trzecia godzina (1.909 miliona).

Impact Wrestling ustaliło na galę Slammiversary pojedynek pomiędzy Robem Van Damem i Moosem. Gala odbędzie się 7 lipca w Dallas w Teksasie.

W ostatnim czasie na live eventach WWE odbywają się walki Daniela Bryana i Rowana z Apollo oraz Chadem Gablem, które przez wiele osób obecnych na tych galach określane są jako spektakularne i godne miana „walki roku”. Ponoć między zespołami jest spora chemia i walki doceniają też osoby z szatni, natomiast nie zanosi się na to by samo WWE w jakikolwiek sposób wykorzystało to w programach telewizyjnych.

Rey Mysterio poinformował, że w związku ze swoją kontuzją ramienia będzie pauzował kilka tygodni i powróci do akcji pod koniec czerwca lub już w lipcu.

Były pracownik WWE i Impact Wrestling, Tyrus, wdał się w pewien incydent w swoim obecnym miejscu pracy – Fox News. Tyrus prowadził program „Un-PC” wraz z Britt McHenry, lecz ta złożyła do menedżerów Fox skargę o molestowanie – chodziło głównie o niestosowne zachowania oraz wiadomości jakie jej przekazywał, mimo jasnych sygnałów, iż nie jest nim zainteresowana. Wygląda na to, że Fox News nie wyciągnęło żadnych większych konsekwencji wobec Tyrusa, natomiast odsunięto go od programu i teraz prowadzi własne show „NUFFSAID”.

Na Stomping Grounds odbędzie się walka o WWE Cruiserweight Championship, lecz nie znamy na razie rywala Tony’ego Nese’a, bowiem starcie o miano pretendenta między Akirą Tozawą i Drew Gulakiem zakończyło się podwójnym odliczeniem. Spekuluje się o Triple Threat Matchu, lecz nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Niespodzianką Drake’a Mavericka było natomiast sprowadzenie na 205 Live obecnego zawodnika SmackDown – Chada Gable’a. Wygląda na to, że Gable może tam występować na stałe, choć warto zauważyć, że wczoraj pojawił się też w segmencie na zapleczu samego SmackDown.

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 13-06-2019, 02:02
Host: ip-5-172-236-29.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.236.29

Shawn Spears jest oficjalnie w aew

autor: Strowman

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.