wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Planowany WarGames Match kobiet, Potencjalna zmiana w WarGames Matchu mężczyzn, Żołnierze wejdą za darmo na gale AEW, AEW sprowadziło byłego producenta muzycznego z TNA, Turniej AEW Continental Classic, Bryan Danielson zapowiedziany na przyszłoroczne All In, Aktualna karta AEW Full Gear PPV
Dodano: 13-11-2023, 09:53
Według PWInsidera, WWE planuje WarGames Match kobiet pomiędzy nowym Damage CTRL (IYO SKY, Bayley, Kairi Sane i Asuką), a zespołem kierowanym przez Biancę Belair. W drużynie Belair miałyby się znaleźć Charlotte Flair i Shotzi, a drużynę dopełniłaby prawdopodobnie Becky Lynch. Wiele wskazuje na to, że walka będzie utrzymana w formacie 4 vs. 4, czyli do zespołów nie będą dodawane kolejne uczestniczki.

Zdaniem „Fightful Select” WarGames Match mężczyzn może być z kolei przemianowany na walkę 5 vs. 5. Według tego źródła wkrótce planowany jest heel turn Drew McIntyre’a, który wystąpiłby w związku z tym razem z Judgment Day. Z kolei do drużyny babyface’ów miałby dołączyć powracający z kontuzji, Randy Orton.

AEW poinformowało o czasowej promocji w ramach której osoby będące obecnie w czynnej służbie wojskowej, mogą wejść za darmo na ich gale. Darmowe wejściówki można odebrać tylko w dniu gali w kasie samej hali, za okazaniem dokumentu wojskowego.

Z informacji „Fightful Select” wynika, że AEW zakontraktowało Dale’a Olivera, czyli producenta muzycznego, który odpowiadał za muzykę niektórych gwiazd TNA. W przeszłości Oliver przygotował choćby theme songi AJ Stylesa, Samoa Joe czy Stinga w TNA. Oliver poza samą muzyką pomaga ponoć w produkcji gal. Do tego AEW zatrudniło syna Olivera, który pracuje z kolei przy działaniach w postprodukcji.

Przy okazji Collision, Tony Khan zapowiedział, że w AEW odbędzie się wkrótce turniej Continental Classic, zbliżony formatem do G1 Climax z NJPW. Turniej wystartuje 22 listopada i zakończy się 30 grudnia na gali Worlds End. Weźmie w nim udział dwunastu zawodników, a w ramach rozgrywki każdy zmierzy się z każdym. Jednym z uczestników będzie Bryan Danielson, który powróci wtedy po ostatniej kontuzji oczodołu.

AEW z dużym wyprzedzeniem ogłosiło, że Bryan Danielson weźmie udział w gali AEW All In, która odbędzie się latem przyszłego roku na stadionie Wembley w Londynie. Danielson ominął tegoroczną edycję z powodu kontuzji ręki. Przypomnę, że Danielson jest w trakcie swojego ostatniego roku jako pełnoetatowy zawodnik.

Po wydarzeniach z Collision aktualna karta gali AEW Full Gear wygląda następująco:

Zero Hour
ROH Tag Team Championship

MJF & ??? vs. The Gunns

Kenny Omega & Chris Jericho vs. Young Bucks

Sting, Darby Allin & Adam Copeland vs. Christian Cage, Luchasaurus & Nick Wayne

AEW Tag Team Championship
Ricky Starks & Big Bill vs. The Kings of the Black Throne vs. FTR vs. LFI (Rush & Dralistico)

AEW TBS Championship
Kris Statlander vs. Julia Hart vs. Skye Blue lub Red Velvet

Texas Deathmatch
Hangman Page vs. Swerve Strickland

AEW Women’s Championship
Hikaru Shida vs. Toni Storm

AEW International Championship
Orange Cassidy vs. Jon Moxley

AEW World Championship
MJF vs. Jay White-------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 13-11-2023, 17:02
Host: cgn-14-0.fiberway.pl, IP: 185.157.14.0

Ten WG przeczuwałem po smackdown, pisałem nawet o tym, to było logiczne posunięcie, kto wie co się wydarzy. Turn Bailey ok , ale ona mi się podoba najbardziej jako heel, szkoda, że tak się skończy ale może czeka nas fajne widowisko na jakiś czas na niebieskiej tygodniówce. Logan nie wiadomo ile będzie występował. Odpoczywający Romek pewnie wróci za 3 miechy i krzyknie "Aknocledge me"

autor: Kadet

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.