wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Megha Parekh odchodzi od obowiązków w AEW, Mayu Iwatani wycofana z gali STARDOM, Pierwszy rywal Andrade El Idolo w GCW, Drugie dziecko Briana Cage'a i Melissy Santos, Dwóch młodych zawodników blisko WWE, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 15-11-2023, 16:08
„Fightful Select” donosi, że Megha Parekh, która pełni w AEW oficjalne stanowisko Chief Legal Officer, przez kilka ostatnich miesięcy coraz mniej udziela się przy AEW. Rodzina Khanów przesunęła ją ponoć głównie do Jacksonville Jaguars, w których Megha jest też wiceprezesem oraz piastuje rolę Chief Legal Officer. Obecnie Parkh ma się zajmować głównie sprawami formalnymi dotyczącymi stadionu Jaguars. Megha do tego stopnia odpuściła już pracę przy AEW, że ponoć nie była częścią formalnego zespołu, który rozpatrywał sprawę CM Punka, jak i nie uczestniczyła nawet w historycznej gali AEW All In w Londynie.

Mayu Iwatani nie wystąpi ostatecznie na STARDOM Gold Rush z 18 listopada, po tym jak doznała urazu palca. Na gali nie będzie też Waki Tsukiyamy, która zmaga się z przepukliną.

9 grudnia na gali GCW Highest In The Room 2 dojdzie do walki Andrade El Idolo z Joey’em Janelą. Będzie to pierwsza z trzech zapowiedzianych walk Andrade w GCW, gdzie ma ponadto wystąpić na styczniowych galach tej federacji w Chicago i Tampie.

Brian Cage i Melissa Santos doczekali się kolejnego potomka. Cage poinformował, że we wtorek na świat przyszedł ich synek, który jest drugim dzieckiem tej pary.

PWInsider informuje, że po niedawnym uczestnictwie w try-outach do WWE, wczoraj w WWE Performance Center pojawili się Brogan Finlay i Jay Malachi, więc panuje przekonanie, iż zwiążą się oni kontraktami rozwojowymi z WWE. Brogan to syn producenta i byłej gwiazdy WWE, Fita Finlay’a. Malachi to z kolei zaledwie 19-letni zawodnik, który pracował już dla DPW, CZW, West Coast Pro Wrestling czy zaliczył występ na AEW Dark.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- przemówi MJF
- Orange Cassidy & Hook vs. Jon Moxley & Wheeler Yuta
- Young Bucks vs. Penta El Zero M & Komander
- zwyciężczyni trafi do walki o AEW TBS Championship na Full Gear: Red Velvet vs. Skye Blue
- Like A Dragon Gaiden Street Fight: Kenny Omega, Paul Wight, Kota Ibushi, & Chris Jericho vs. Konosuke Takeshita, Powerhouse Hobbs, Kyle Fletcher & Brian Cage.

------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 16-11-2023, 16:43
Host: public-gprs527543.centertel.pl, IP: 31.61.179.248

Dobrze, że nie reklamowali Super Mario bo walka byłaby nagrywana w kanałach i rzucali by w siebie skorupami żółwiów.

autor: Rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.