wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Przerwa Mickie James w Impact Wrestling, Nagrania TNA w Orlando na początku przyszłego roku, Ślub Deliriousa z Mandy Leon, Oglądalność NXT, Dlaczego WWE nagrało z wyprzedzeniem przyszłotygodniowe NXT?, Flip Gordon w CMLL, WWE porozumiało się z Panini
Dodano: 16-11-2023, 20:28
PWInsider informuje, że Mickie James została wycofana z wewnętrznej rozpiski aktywnego rosteru Impact Wrestling. Zawodniczka chce ponoć zaliczyć przerwę od występów, natomiast jej stosunki z federacją pozostają bez zmian i będzie ona mogła wrócić w dowolnym momencie. „Fightful Select” dotarł z kolei do informacji, że relacje na linii James-Impact Wrestling od dawna są bardzo luźne, bo ostatni „run” zawodniczki przebiegał bez żadnej wiążącej umowy i odbywał się na bazie swobodnych porozumień, lecz formalnie James cały czas pozostawała wolną agentką.

Jak wiadomo od stycznia Impact Wrestling powróci do nazwy TNA Wrestling, a okazuje się, że jedne z pierwszych nagrań w przyszłym roku będą powrotem do Orlando na Florydzie. Tym razem nie chodzi jednak o Universal Studios, gdzie federacja nagrywała od lat 2004 do 2013, a potem w mniejszej hali do roku 2018, lecz Osceola Heritage Park, gdzie odbędą się dwudniowe nagrania 19 i 20 stycznia.

Przedwczoraj odbył się ślub Huntera Johnsona, znanego lepiej jako Delirious, z Mandy Leon. PWInsider donosi, że w ceremonii wzięli udział byli oficjele ROH, Joe Koff i Cary Silkin. Oprócz tego nie zabrakło innych byłych i obecnych pracowników ROH, ponieważ na ślubie pojawili się m.in. Damian Priest, Cheeseburger, Rhett Titus, Matt Taven, Danny Cage, Dalton Castle, Bobby Cruise czy Vincent. Na zdjęciu Para Młoda z Carym Silkinem.


Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 703 tysiące widzów przy ratingu 0.21 w grupie wiekowej 18-49, co oznacza spadki względem 794 tysięcy oglądających i ratingu 0.26 sprzed tygodnia.

Przypomnę, że przyszłotygodniowy odcinek nagrano tymczasem w miniony wtorek i zostanie on wyemitowany z odtworzenia. Ponoć decyzja jest związana z tym, iż WWE chciało dać rosterowi NXT wolne w tygodniu w którym wypada Święto Dziękczynienia (obchodzone w USA w czwartek 23 listopada). Jeśli chodzi o rostery RAW i SmackDown to może nie otrzymają one całego tygodnia wolnego, ale mają szanse na kilkudniowe urlopy. Roster RAW zaliczy swoją tygodniówkę w poniedziałek 20 listopada, po czym wróci do pracy dopiero w niedzielę przy live evencie w Peorii. Roster SmackDown ma wolne od 20 do 23 listopada. 24 listopada odbędzie się SmackDown, po czym część rosteru weźmie udział we wspomnianym live evencie z niedzieli, ale reszta może liczyć na kolejnych kilka dni wolnego.

CMLL poinformowało o zakontraktowaniu Flipa Gordona. Zawodnik wystąpi w piątek na CMLL Viernes Espectacular, w zespole z Mistico i Mascarą Doradą, a ich rywalami będą Volador Jr., Titan i Star Jr.

Prawdopodobnie wkrótce rozstrzygnie się sprawa na linii WWE-Panini, czyli z firmą, która zajmowała się dotychczas przygotowywaniem akcesoriów kolekcjonerskich z wizerunkami gwiazd WWE. Przypomnę, że WWE chciało zerwać obowiązującą do końca 2025 roku umowę tłumacząc, że firma przestała wywiązywać się z warunków kontraktu. Panini nie chciało jednak rezygnować z umowy i sprawa trafiła do sądu. Ostatecznie jednak obie strony doszły ponoć do porozumienia zanim rozpoczęły się właściwe rozprawy sądowe. Rozmowy prowadził Nick Khan ze strony WWE z dwójką przedstawicieli Panini – Markiem Warsopem (CEO Panini America) oraz Elisabettą Mussini (Group Licensing Director). Porozumienie zostało już nawet spisane i wkrótce ma dojść do jego formalnego podpisania oraz zatwierdzenia.

----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 18-11-2023, 11:21
Host: user-5-173-176-17.play-internet.pl, IP: 5.173.176.17

@rambo
Odzywaj się lepiej, kasztanie.
Za pierwszym razem komentarz mi się niby nie dodał to napisałem drugi raz, ale w ten pierwszy jednak się upublikował xd.

autor: Elytarny

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.